Skocz do zawartości
shrek999

Wymiary Notebooka A Zmieszczenie Lapka W Plecak

Rekomendowane odpowiedzi

witam rozgladam sie za czyms na notka i spodobal mi sie targusik teb01 klik jednakze moj lapek ma wymiary wg producenta 35.6 x 26.55 x 3.6 a w plecak mieszcza sie notki 33 x 28 x 5 cm jak te brakujace 3 cm beda sie obrazowac? wolalbym coby caly lapek sie z zmiescil ew. czy jest cos innego do polecenia pomijajac cn600? albo innych firm??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, a wiem z wlasnego doswiadczenia, ze wymiary podane na stronie producenta mozna jedynie traktowac jako wytyczne. Ja juz sie dwa razy naciolem. Pierwszy raz przynormalnej 17" niby plecak mial wiksza komore niz laptop ale na dlugosc ledwo sie miescil. Drugi raz na stronie producenta sprawdzilem czy nowy laptop bardzo gruby jest kompatybilny z plecakiem ktory chcialem kupic. Oczywiscie byl na liscie ale jak przyszlo co do czego do za diabla nie chcial wejsc i musialem przerobic pleack.

Moja rada jest taka, ze jezeli twoj laptop ma rozmiary wieksze, badz identyczne jak komora torby czy plecaka daruj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobisci polecam TORBO PLECAK marki Kensington model nazywa sie SADDLEBAG, mam notebooka 15.4 , pasuje idealnie , tak wyglada http://www.ebags.com/kensington/saddlebag_...m?modelid=65367

 

mam go i sprawuje sie swietnie, wytrzymaly material, swietny wyglad i 3 mozliwosci noszenia : jako plecak, jako torbe na ramie i za raczke..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, a wiem z wlasnego doswiadczenia, ze wymiary podane na stronie producenta mozna jedynie traktowac jako wytyczne. Ja juz sie dwa razy naciolem. Pierwszy raz przynormalnej 17" niby plecak mial wiksza komore niz laptop ale na dlugosc ledwo sie miescil. Drugi raz na stronie producenta sprawdzilem czy nowy laptop bardzo gruby jest kompatybilny z plecakiem ktory chcialem kupic. Oczywiscie byl na liscie ale jak przyszlo co do czego do za diabla nie chcial wejsc i musialem przerobic pleack.

Moja rada jest taka, ze jezeli twoj laptop ma rozmiary wieksze, badz identyczne jak komora torby czy plecaka daruj sobie.

ehh czyli pupa z wzglednie fajniego i nie drogiego plecaka ... :(

 

 

a co do wynalazku keningstona... wogole mi sie nie podoba.. jesstem zwolennikiem wylacznie plecakow a kazda torba wyglada dla mnie paskudnie, nei funkcjonalnie a pozatym nie lubie nosci nic w rekach =]

Edytowane przez shrek999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...