Skocz do zawartości
Sysak

Zestawy

Jak oceniasz zestawienie  

437 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom merytoryczny i przydatność zestawienia? (Zawartość zestawów)

    • Super
      115
    • Bardzo Dobrze
      183
    • OK
      95
    • Przeciętnie
      28
    • Dno
      16
  2. 2. Jak oceniasz sposób prezentacji zestawów i porad? (Estetyka i przejrzystość)

    • Super
      120
    • Bardzo Dobrze
      175
    • OK
      97
    • Przeciętnie
      30
    • Dno
      15
  3. 3. Czy uważasz, że dodanie do zestawów monitorów, myszek klawiatur i głośników itd. w takiej formie jak teraz jest chłodzenie, jest dobrym pomysłem?

    • Tak
      293
    • Nei ;]
      144


Rekomendowane odpowiedzi

2500zl/3000zl wywal sli i daj 7900gs. Mniej pradu zre i wieksza wydajnosc. 4000zl wywal sli i daj 8800gts patrz poprzednie zdanie. ALdne zestawienie procesorow Flugotr dales. Ladnie opisali. I widac ze ten core marketing shit intela jest dla bogaczy. Amd wygrywa na lini az do highend. Gdzie intel ma najnowsze.Ale porownujace cene intela to ja podziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przeglądając owe zestawy zauważyłem, że w opisie pamięci [na stronie apollo] GoodRam 2x1GB 667MHz jako uwaga odnotowano, że nie działają one z płytami na AM2. Stąd pytanie moje czy rzeczywiście tak jest?

biały

Wszyscy zaprzecają i ja też uważam, że to jakaś pomyłka. Samo apollo nie odpowiedziało na prośbę o wyjaśnienie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

kiedy milosciwy pan zmieni te 2x 7600 na 7900gs. 7900gs palita teraz kosztuje 580zl.

Na testowym (na dole forum) jest temat w którym są przygotowane zestawy, zapewne tam można waćpanie komentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy milosciwy pan zmieni te 2x 7600 na 7900gs. 7900gs palita teraz kosztuje 580zl.

Nie mów do mnie przez "pan", a jak już tak bardzo chcesz to z dużej litery proszę. :lol:

A zmienię (albo i nie) jak skończę zestawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w arescie jak byk pisze, że ddr3. http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...5&grupa=510

Najpierw nazwie pisze, że ma DDR3. Potem "Sonic", co też znaczy, że ma ddr3. Potem w opisie pisze GDDR3 a w końcu jest podane taktowanie 1000MHz po czym też można wywnioskować obecność DDR3. ;-)

 

To był mój post numer 2000. Idę świętować. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by jeszcze dopisać np: w kat do 1000 "Cichy komp" (tu może pasywny ABIT kN9) i "multimedialny" (matx ASUS M2-NPV-VM - ma tvout! za 300PLN) itp.. oczywiście to taki przykład ale może komuś pomocny :) pozdrawiam.

ps. dobra robota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sugestie o ktorych juz pisalem na testowym:

1. dodaj miedzianego pentka na NB za 27 zeta z returna (zawsze 3 zeta na piwo zostanie:))

2. dodaj pentka Freezone HP-100 ALCU LITE za 64.70 rowniez z returna - jako alternatywa dla fryzjera, chyba nawet sensowna za ta kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Sysaku!

Chyba Agito zrobiło Ci joke'a zmieniając asortyment pod tym samym identyfikatorem produktu (liczba only)

 

2500011[/snapback]

W zestawach za 2400zl i nizej masz wszedzie podane hdd seagate 7200.10. Tylko ze to nie sa 10 tylko 9.

 

 

ST3160812A = 7200.9, ST3160815A Nie wiem jak to z tym dyskiem jest, ale w większości sklepów nazywa się 7200.10, więc tak wpisałem. 2500093[/snapback]

sugestie o ktorych juz pisalem na testowym:

1. dodaj miedzianego pentka na NB za 27 zeta z returna (zawsze 3 zeta na piwo zostanie:))

2. dodaj pentka Freezone HP-100 ALCU LITE za 64.70 rowniez z returna - jako alternatywa dla fryzjera, chyba nawet sensowna za ta kase

 

Obiecuję, że za miesiąc zajmę się chłodzeniem. poszukam jakiejś lepszej alternatywy dla coolnig.pl i zmienię co trzeba, ale dzięki za zwrócenie uwagi. Co do tego pentegrama HP-100. Wiem, że warto proponować różne alternatywy, ale nie jestem pewien, czy to dobry pomysł proponować go wraz z freezerem, który IMO jest lepszym wyborem. Ktoś kupi pentagrama, bo cena podobna i nawet nie będzie wiedział, że mógł wybrać lepiej. Zastanowię się jeszcze nad tym.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak zapytam: testowales/uzywales tego pentagrama? widzialem jakies testy gdzie co prawda niewiele bo o 2-3 stopnie wygrywal z fryzjerem, a nawet zakladajac ze temperatury sa takie same to wybor nie wydaje sie az tak oczywisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak zapytam: testowales/uzywales tego pentagrama? widzialem jakies testy gdzie co prawda niewiele bo o 2-3 stopnie wygrywal z fryzjerem, a nawet zakladajac ze temperatury sa takie same to wybor nie wydaje sie az tak oczywisty

Tak wiem o tym, ale moim zdaniem krótka gwarancja i łożysko ślizgowe o krótkiej żywotności nie są dobrym połączeniem i będą powodować kłopoty, co dla mnie dyskwalifikuje pentegrama. Coś takiego nie jest warte 2 czy 3 stopni. Jednak chłodzenia nie widziałem na oczy, nie mówiąc o używaniu. Tylko czytałem opinie w temacie na forum.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie jestem od niedawna posiadaczem takowego pentka - co do trwalosci z oczywistych powodow nie moge jeszcze nic powiedziec, glosnosc jest akceptowalna (wentylator puszczony na auto) jest zagluszany przez chlodzenie grafiki i wiatrak zasilacza i dysk, jednak moim zdaniem wart jest zainteresowania - co do trwalosci wiatraka to producent deklaruje 30 tys godz co daje jakies trzy i pol roku pracy non stop

 

co by nie bylo ze zachwalam swoje to powiem ze chcialem kupic fryzjera ale w lublinie wolaja za niego 90-95 zeta :mur: a za pentka 65 wiec wybor byl oczywisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ludziom napisać, że Goodramy pasują do AM2, ale nie wszystkich płyt (nie pamiętam która). No i więcej linków do pamięci, bo tych na Morele nie ma, wiadomo co tanie to leci po kilku dniach! Teraz tylko w tej cenie jest Kingston i Goodram po 240 złotych za 1GB 677

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł wprowadzenia do zestawienia pozycji cichego i małego kompa.

 

Proponuję tą płytę pod c2d

Abit Fatal1ty F-I90HD

http://www.abit.com.tw/page/en/motherboard...p;fMTYPE=LGA775

 

Am2

Abit NF-M2 nView

http://www.abit.com.tw/page/en/motherboard...TYPE=Socket+AM2

Edytowane przez aldam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byscie poradzili zeby kupic zamiast Biostar tforce4 ?? w tych granicach cenowych, najlepiej z KLIK taki mam wybór jak nic ciekawego to bede z neta zamawial

 

pozdrawiam i oczekuje na odpowiedz

Edytowane przez zip_matiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...