Skocz do zawartości
by -=Merlin=-

Dfi Expert Bios Mod

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki by -=Merlin=-, że się wcinam ale jest jedno pytanie.

Chciałem zapytać dlaczego nie wydałeś tego super hiper biosu do NF7(wiem, że to przeszłośc, ale miałwyjść i go nima).

ja mialem za mallo info na temat nowego biosu niebylo feedback , komp mi sie spalil mialem cieszkie czasy

 

Merlin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merlin zapodaj na inny serwer bo hslab chyba padlo jakis czas temu...

DFI Expert 10.07.06

 

do porumnania mam nowy DFI Expert 04.11.2006 bios kto jest hentne ????

 

hlopaki nie wszyscy naraz spokojnie , powoli ja jestem nie mlody juz jestem starszym panem jest troche cieszko tak naraz , te czasy minely

 

Merlin :D :razz:

Edytowane przez by -=Merlin=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może cosik do ASUS-a M2N-E ?? Sporo osób ma tę mobo i narzeka na niskie V na pamięciach - max to 1.95V a przydałoby się więcej :)

Ludzie, bios można poprzerabiać ulepszyć ale cudów się nie da zrobić, jeśli sekcja zasilania i regulacja napięć na mobo jest zrobiona tak że można dać do 1,95V to się biosem nic nie zdziała. Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, bios można poprzerabiać ulepszyć ale cudów się nie da zrobić, jeśli sekcja zasilania i regulacja napięć na mobo jest zrobiona tak że można dać do 1,95V to się biosem nic nie zdziała.

 

 

Chodzi o to , że ta mobo jest na chipie 570 SLI i PCB ma takie samo jak M2N SLI , a ta ostatnia daje dużo większe napięcie na ramki . Druga rzecz - Al Booster umożliwia zapodanie na ramy 2.5 V - niestety działa toto nieco kulawo , ale skoro jest taka możliwość , to chyba dałoby się coś pomieszać w biosie , żeby zapodać więcej papu na ramy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, stary - widać, że nie masz zielonego pojęcia o sprawie, gdyby to było takie proste, to ktoś już dawno by to zrobił. Poza tym BIOSy ASUSa są trudne do edycji - większość podstawowych narzędzi nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...