Skocz do zawartości
victor89

V`s Wc Rev. 2.01! (foto Ostatni Post) [20.05.2007] Update

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmaitych... :D

 

Jak Ci się mówi od dawna żebyś się pozbył tego reza to Ty nie chcesz :mur: a szkoda... miejsca w budzie nie masz a dodatkowo zawalasz sobie rezem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na przykład takich:

-rozmiar z [gluteus maximus] wyjęty

-trudności we wciśnięciu tego do obudowy w zatokę

-nieszczelność

- rozmiar jak zwyczajny 5,25" - w zatoce lezy bardzo dobrze, ma tam duzo miejsca, zadnemu podzespołowi nie wadzi, mi nie wadzi...

- no niby dlaczego - miałem kiedyś w tej obudowie dwa cdromy - jeden szlag trafił więc jest rezerwuar za jego miejsce - suma sumarum - to samo - miejsca nadal wystarczająco

-z trójnikiem mialem nieszczelności, gdyz był za duży w stosunku do średnicu węza a przy tym za krótki więc nie dało się zacisnąc na nim opaski. Tutaj mam kulturalne krócce hot plug.

 

Rezik według mnie to fantastyczna sprawa - podłączasz wszystko, sprawdzasz łączenia pod kątem przecieków. Jesli wszystko gra poprostu napełniasz rezik do pełna, włączasz pompencje i czekasz az rozprowadzi ona wode po układzie - następnie kolejna dolewka do maxa i odpowietrzanie - po takiej nocy mozna już dobić wody do pełna, zakręcić koreczek i nie ruszać tego przez wieczność. Woda nawet nie paruje bo za bardzo nie ma jak.

Co do estetyki - tak mój rezik jest paskudny bo klejony jakimś gufinem - nierówno i brzydko. Kieeedyś może go zmienie na tego niebieskiego z x4pro. Jak oczywiście będzie okazja ku temu :)

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak ... mój rez jest z[ciach!]y. Jest taki szeroki, że musiałem go wciskać w chief'a kolanem. Nie było to łatwe bo szefy to solidne budy. Aż sie bałem, że rez sie rozleci lada chwila. Po drugie, był nieszczelny. Udało mi sie go załatać roztopioną plexa, ale po pewnym czasie znowu przepuszczał i jest tak do tej chwili. Nie mogę zalać go do pełna bo cieknie (ale nie chce mi sie z tym walczyć i dałem sobie spokój)

Poza tym za tą cene jaką Realitynet je sprzedawało jakość wykonania powinna być lepsza. A mowie tutaj o spasowaniu elementów oraz równym klejeniu. Jednak rezy z mcs.pc.pl to niebo a ziemia w porównaniu z tymi z RN.

 

EDIT: dodam, że normalny napęd ma 14.5cm szerokości ... mój rez ma 14.85cm :mur:

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem rezik z rn ale podłączyłem go na test ... klejenie to nieporozumienie... rezik rzecz przydatna...raz w roku...trójnik jednak cena/użyteczność to przoduje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda że trójnik jezeli chodzi o cene deklasuje nawet zieloną miske z obi jako gigarez :D

Mi jednak naprawde bardzo do gustu przypadł taki kulturalny rezik do zatoki 5"25' :)

Mój rez natomiast jest troche za wąski i lata sobie na boki - niewiele - ze 3 milimetry. Ponadto niestety nie ma gwintów zeby moznabylo go przykręcić jak zwykkły napęd cd - stabilnie i solidnie. Mój leży sobie jak kotlet na talerzu, jednak nie przeszkadza mi to tak bardzo.

Dałem za niego az 60zł :/ jest paskudny jednak po tamtejszych przygodach z WC byłem zdesperowany.

Dokładnie kilka godzin po wygraniu aukcji ktoś tutaj na forum sprzedawał reza z x4pro niebieskiego w idealnym stanie - za 50zl...

cóż ochoty do cięcia żył i nie tylko mialem wiele jednak, obeszło sie bez tych zabiegów.

Mój nie ma większych szans przeciekać - jest klejony jakimś klejem który niedośc ze zabarwil plexe na zółto, nadtopił ją tak paskudnie - w miejscu łączenia wygląda jak gotująca sie woda.

Wogóle fuj be i psie, jednak cenie uzytecznośc ponad te wady - bo tego rezom nie mozna odmówić:)

To moje stworzenie to raczej homemade...

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...