Skocz do zawartości
d_o_n

Problem Z Hp Pavilion 5220

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem z laptopem HP Pavilion dv5220us.

Ogolnie rzecz biorac dziala on bardzo niestabilnie. Najwieksze problemy ma z uruchomieniem (niebieskie ekraniki, konflikty sterow). Czasem uruchamia sie w niskiej rozdzielczosci, lub z bledami. Jak juz sie uruchomi to dziala nawet calkiem niezle. Przywracanie systemu "genialnym" RECOVERY na niewiele sie zdaje, przeinstalowanie sterow podobnie. Dzis zrobilem test MemTestem 86 i po 538 bledach przerwalem procedure.

Teraz mam pytanka do bardziej znajacych sie na sprzecie odemnie :)

Czy wykrycie bledow przez memtesta jednoznacznie wskazuje na uszkodzenie kosci?

Orientuje sie ktos czy rozkrecajac laptopa w celu sprawdzenia ramu natkne sie na jakies plomy i naraze na utrate gwarancji (choc i tak amerykanska na niewiele mi sie w Polsce przyda :/).

dzieki z gory za odpowiedzi:)

 

Specyfikacja : http://reviews.cnet.com/HP_Pavilion_dv5220...17.html?tag=nav

Edytowane przez d_o_n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Czy wykrycie bledow przez memtesta jednoznacznie wskazuje na uszkodzenie kosci?

Objawy oraz memtest raczej wskazują właśnie na pamięci. Jeśli możesz wyjmij jedną kość i sprawdź działanie laptopa na każdej kości z osobna. Możliwe że jedna jest trefna, bądź obie ze sobą coś nie chca działać.

Orientuje sie ktos czy rozkrecajac laptopa w celu sprawdzenia ramu natkne sie na jakies plomy i naraze na utrate gwarancji (choc i tak amerykanska na niewiele mi sie w Polsce przyda :/).

Nie przekonasz się dopuki nie sprawdzisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...