Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

yy sory a mógłbym wiedzieć czemu miałbyś wyjmować płytę główną?

A jak mam sie miernikniem dostac w te punkty zeby zmierzyc...

 

To zrób marka 2006 z tymi taktami , chwalić się taktami to każdy może :wink:

Mowisz I Masz

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mam sie miernikniem dostac w te punkty zeby zmierzyc...

PKT do mierzenia są po drugiej stronie.. czy nie po tej co jest rdzeń czy memki.. :> czyli od tej z wierzchu.. nie miałem problemu by mierzyć bez wyjmowania.. czegokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PKT do mierzenia są po drugiej stronie.. czy nie po tej co jest rdzeń czy memki.. :> czyli od tej z wierzchu.. nie miałem problemu by mierzyć bez wyjmowania.. czegokolwiek

Wiem gdzie sa :) U mnie napiecie to 1.76 V

Edytowane przez djduzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem to pytanie w temacie o Riva Tuner ale nikt się nie odezwał.

Mam RT 2.6 i GF 8600GT Sonic+. Po podkręceniu rdzenia do 675 dalsze przesuwanie suwaka nie przynosi żadnego efektu.

W RT jest np 690 a po uruchomieniu aplikacji 3D pokazuje 675. Mam postawione 1 w NVAPIShaderClockControl, NVAPIUsageBehavior, DisableClockTest. Czy ta karta może mieć jakąś blokadę w BIOS-ie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem to pytanie w temacie o Riva Tuner ale nikt się nie odezwał.

Mam RT 2.6 i GF 8600GT Sonic+. Po podkręceniu rdzenia do 675 dalsze przesuwanie suwaka nie przynosi żadnego efektu.

W RT jest np 690 a po uruchomieniu aplikacji 3D pokazuje 675. Mam postawione 1 w NVAPIShaderClockControl, NVAPIUsageBehavior, DisableClockTest. Czy ta karta może mieć jakąś blokadę w BIOS-ie?

 

Witaj,

Mialem podobnie ponieważ najpierw podkrecałem tylko rdzeń a shaderów nie ruszałem i również rdzeń zatrzymał mi sie w miejscu i nie mogłem go podnieść ... i dopiero podkreciłem shardery (do 1600 coś ) i rdzeń już leciał wyżej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Mialem podobnie ponieważ najpierw podkrecałem tylko rdzeń a shaderów nie ruszałem i również rdzeń zatrzymał mi sie w miejscu i nie mogłem go podnieść ... i dopiero podkreciłem shardery (do 1600 coś ) i rdzeń już leciał wyżej ...

 

Faktycznie pomogło. Podniosłem shadery na 1620 i poszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego Atitool i powerstrip uparcie twierdza ze takty GPU i Memory wynosza 0.00Mhz :?

Jeżeli dobrze pamiętam to na nowych sterownikach do GF niestety program Ati tak wskazuje i sobie nim nie pokrecisz. Pozostaje Riva Tuner. ( mam tak samo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ustaw tyle samo dla 2D i 3D, zaznacz aby zapamiętało przy starcie to riva się zamknie :]

 

EDIT:

Zdecydowałem się na zakup Accelero S2, zamówiłem do tego jeszcze 1x AC 120x120 (zwykły, antywibracyjny mam na tyle budy). Da się to sensownie przymocować? Pytam teraz bo całość jest zamówiona na poniedziałek i jeżeli zmienię zdanie to wcale nie muszę odbierać.

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzcie na niebieski kwadracik na dole-ktos mnie pobije :) ?

 

Dołączona grafika

 

zobaczymy jak długo karcioszka pociagnie dzialajac praktycznie jak pasyw z nawiewem

 

Rdzen 900Mhz/Shadery 1944Mhz/Pamieci 2200Mhz

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym w temacie o Crysisie ale odzewu brak:

 

Płynąc łodzią i patrząc na drzewa na wzgórzach widzę jakby arty(jakby co chwile cień się zmieniał) nie ma tego dużo i wszędzie na roślinności, wy tez tak macie?? Druga sprawa to jakby "draw distance" np. z GTAIII, idąc widzę już zarys np. krzaczka ale robiąc krok do przodu natychmiast go wyostrza, nie ma płynności w przejściach pomiędzy elementami grafiki. Karta to Evga 8600GTS nie kręcona a komp z podpisu też bez @. Sprawdzałem na sterach 169.13 Modded By Side i 169.75(najnowsze ze strony nvidi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde. podkręciłem pamięć na 2000 i w benchmarku wszystko ładnie przeszło, ale w gry zaczęły wariować i wróciłem do standardowego ;/

po V modzie na rdzeniu pamieci lataja na 2200Mhz(nie ruszajac napiecia pamieci) a roznica miedzy 700Mhz a 900Mhz na rdzeniu jest odczuwalna Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba zobczyć po nowym roku czy umnie tez przypadkiem grafikanie padnie ;p czasem ogladam filmy na TV-out :D

jak to niepomoze zawsze mozna poczestowac pamieci wysokim napieciem :lol: a pozniej zmazac grafit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie, troszkę z innej beczki: czy wy dostaliście jakąś książeczkę gwarancyjną? Ja jak kupowałem w sklepie internetowym to dostałem tylko fakturę na procesor i k.graficzną z datą zakupu, a w innym sklepie dostałem fakturę na pł. główna i pamięć, gdzie na fakturze była liczba miesięcy gwarancji :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...