Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

czyli 8600 gt jednak bardziej wykastrowany co jednak powinno pozwolic na wyzsze takty po jakims volt modzie i fabrycznie niskich taktach :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo pomyślałem B) :blurp: Myślę że cena na początku będzie wynosiła góra 600zł a po 2-3 miesiącach już ok 500 :)

Dlatego zamierzam kupić nową grafę m/w po wakacjach... za jakieś dwa miechy kupić x2 3800 i będzie gites :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze a ja sie zastanawiam tak.. w koncu jesli taki geforce 7900gs bedzie kosztowal gdzies kolo 400zl to taki 8600gt powinien kosztowac ze 470zl ... a 8300 400zl.. dobrze mysle? :huh: (czywiscie gdzies w czerwcu ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem czemu napisales "jesli ultra ma kosztowac.."

przeciez ultra jest drozsza :)

a poza tym trzeba liczyc 179x3.5 bo sklepy sobie tez troche zabieraja ;)

 

Na dzień dzisiejszy 7900 GS Galaxy jest po 660 zł

a jak ten 6800 ultra bedzie w cenie nawet 720 zł to i tak go kupie ;)

wiem że dużo stracę bo za jakiś czas spadnie do 650 zł ale i tak będzie sie opłącać niz kupować teraz 7900 GS i sprzedawać potem znowu kupować nową 86xx

moja już nie wyrabia ;( porcka mam mocnego ale co z tego jak grafika już kuleje (6600GT)

 

Tynio

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie patrze na galaxy ;)

palit 7900gs kosztuje ~570zl.

po wyjsciu serii 8600xx powinien potaniec do hmm.. 450zl . w tym momencie 8600 kosztuje srednio 600 - 700 zl. potem karty 7900 dalej tanieja , do okolo 400zl .

Jest sierpien .

7900gs od Galaxy mozna dostac za 399zl, a 8600gt za 480zl.

Nvidia projektuje karty bla bla bla..... ;)

 

mam nadzieje ze wlasnie tak wszystko sie ulozy, choc chcialbym zeby to byl czerwiec, a nie sierpien ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bysmy sie nie zdziwili jak bedzie szyna 320 bitowa naprzyklad w kartach middleendowych, ale sadze ze zrobia podobny krok co Nvidia i mysle ze bedzie rowniez 256 bitowa szyna.Aczkolwiek sadzac po R600, jesli go obetna to mozemy niezla karte otrzymac, jesli rzeczywiscie R600 sie sprawdzi i bedzie o niby niebo lepsze od 8800GTX.

Edytowane przez MeoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przyglądam się z boku tej dyskusji i widzę, że wszyscy coś tutaj nie trzymają ciśnienia :lol2:

 

Co news to albo napady radości albo rozpacz... :lol2:

 

Poczekajcie na jakieś bardziej konkretne informację (najlepiej bezpośrednio od nV) i wtedy będzie można cokolwiek powiedzieć, a teraz co tydzień nowy news i nowa specyfikacja... :wink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sierpien .

7900gs od Galaxy mozna dostac za 399zl, a 8600gt za 480zl.

Nvidia projektuje karty bla bla bla..... ;)

Jest Luty,

Nvidia ogranicza dostawy czhipów G7x, aby ich młodsi bracia - 86xx mogli zdominować rynek.

 

W sierpniu po 7900GS będzie tylko miłe wspomnienie, albo się już nawet kalkulować nie bedą. A znając życie tylko Palt będzie produkował je nawet jak już wszyscy inni producencu zaniechają ;] Ofc zostaje jeszcze rynek wtórny.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do newsa o 256bit pamięci... Szczerze od początku wiedziałem, że i tak będzie 256bit.. bo po co nVidia miałaby kończyć z pewną rutyną (mam na myśli middle-end nowej generacji lepszy niż high end starej) chemiczny_ali słusznie zauważył rozentuzjazmowanie... Ja i tak wiem, że będzie 256, nie będzie- nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gadaj bzdur bo nawet teraz idzie wyhaczyć nowego r9800, zawsze jakiś czas trzymają w magazynach zapasy gwarancyjne których się powoli pozbywają przez kolejne 1-2 lata, także bądź spokojny, karty serii 7 będą jeszcze długo dostępne, co do r600 to nie ma co sie wypowiadac do oficjalnej premier, jak narazie nowy produkt nvidi nie jest ani specjalnie ciekawy ani wydajny, moze kolejne revizja w nizszym wymiarze i dopaleniem w postacie kilkuset mhz bedzie lepsza, ja czekam na crysisa i nowe gry pod dx10 jeśli nowe grafy beda dawały rade w tych grach to ok, jeśli nie to czekam na następna generację i zostaje z tym co mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

jak narazie nowy produkt nvidi nie jest ani specjalnie ciekawy ani wydajny...

Oczywiście użyłeś "złego skrótu myślowego" :blink:

 

Imo g80 to powtórka z histori która została napisana z dniem premiery r300. Kop wydajnościowy jest niesamowity i nie wiem czego oczekiwałeś :huh: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczekiwałem karty która spełni wszystkie wymagania z dx10 ale jak na razie widać po testach nie za bardzo radzi sobie ze wszystkimi pozycjami w dx9, gemeralnie jestem w stanie to przeboleć ale oczekuje co najmniej 50fps w crisis, sorka ale za 1800zł mam prawo oczekiwać produktu który sprawnie działa z grami pod dx10, a nie tylko je obsługuje, nie mam bogatego taty ktory kupuje synkowi kążdą rzecz jaką zapragnie, tylko musze zapracować na to sam, a to oznacza że moje zakupy są przemyślane bo te 2tyś. wolę dołożyć do wakacji, niz wydać je na bubel, mnie nie chodzi o wyniki tylko o komfort gry, a te 1800zł wole dac na xboxa360 i do tego zakupic porzadny tv lcd (za ponad drugie tyle) i wiem że frajda, bedzie większa jak z zakupu grafy która TYLKO obsługuje dx10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo sadze zeby theinquirer byl specjalnie wiarygodny z tym neewsem. Zwlaszcza ze odsyla do zrodla do tej samej skosnej strony, ktora byla tu cytowana jakis czas temu i okrzyknieta jako fake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość energopol

ja nie patrze na galaxy ;)

palit 7900gs kosztuje ~570zl.

po wyjsciu serii 8600xx powinien potaniec do hmm.. 450zl . w tym momencie 8600 kosztuje srednio 600 - 700 zl. potem karty 7900 dalej tanieja , do okolo 400zl .

Jest sierpien .

7900gs od Galaxy mozna dostac za 399zl, a 8600gt za 480zl.

Nvidia projektuje karty bla bla bla..... ;)

 

mam nadzieje ze wlasnie tak wszystko sie ulozy, choc chcialbym zeby to byl czerwiec, a nie sierpien ;)

palit 7900gs 548zl

 

Bysmy sie nie zdziwili jak bedzie szyna 320 bitowa naprzyklad w kartach middleendowych, ale sadze ze zrobia podobny krok co Nvidia i mysle ze bedzie rowniez 256 bitowa szyna.Aczkolwiek sadzac po R600, jesli go obetna to mozemy niezla karte otrzymac, jesli rzeczywiscie R600 sie sprawdzi i bedzie o niby niebo lepsze od 8800GTX.

widze apetyt rosnie w miare jedznia to juz 256bit malo zamiast sie cieszyc ze nie bedzie zpowiadanych 128bitow. Dla mnie zreszta 256bitow jest tak samo prawdopodobne co 128bitow

i jakis tam news ktory nie jest oficialnym stanowiskiem nvidia :damage_wall:

 

 

Bysmy sie nie zdziwili jak bedzie szyna 320 bitowa naprzyklad w kartach middleendowych, ale sadze ze zrobia podobny krok co Nvidia i mysle ze bedzie rowniez 256 bitowa szyna.Aczkolwiek sadzac po R600, jesli go obetna to mozemy niezla karte otrzymac, jesli rzeczywiscie R600 sie sprawdzi i bedzie o niby niebo lepsze od 8800GTX.

bedzie 128bitow zobaczysz :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość energopol

a ja sądzę że mod powinien zamknąć ten temat do czasu aż nie pojawi się ta karta, bo narazie to tylko ględzenie o wszystkim i o niczym a głównie o tym że poprzedniczki stanieją... :damage_wall:

ale wlsnie tu sie pojawiaja nowe ploteczki na temat 8600 bo ktos sie natknie i da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie aby było tak pięknie. Jeśli 8600Ultra ma kosztować 179$ to:

180xkurs$(3zł)~540zł

IMO cena będzie w granicach 600zł, żeby pozbyć się tych 'starych' kart serii 7. Potem powinna iść w dół... :)

Jesli chodzi o cene 8600ultra po ukazaniu sie to tak:

180x3 = 540 + 22% vat = 660 + marze i koszty ~ 720 + bonus cenowy za nowosc (zawsze na poczatku cena wieksza dla tych co sie nakrecili) = 800zl nie mniej a podejrzewam ze bardziej prawdopodobna jest cena 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co news to inne informacje. Zaczekajmy na oficjalne specyfikacje od nvidii.

dokładnie tak powinno być zrobione a nie cały czas ktoś dokłada od siebie "informacje" nie mające z prawdą nic wspólnego.Należy zaczekać na specyfikacje a nie w kółko gadać że 7 potanieją przecież to wiadome i stare jak świat :damage_wall: Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu owe 8600GTS jest tym odchudzonym 8800GTS czy będzie jeszcze jeden model? Bo powoli zaczyna przybywać "dzieci" i robi się mały pie**dolnik

blad ktos pomylil 6 z 8 bo jest tylko 8800gts i bedzie wersja z 320mb vram :damage_wall: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...