Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Genesis

Albo kupia bo przestana produkowac 7900gs :D

Zapasy magazynowe wystarczą na kilka miesięcy na pewno.

Karty DX10 obecnie to jedynie szpan, bo to taki FX 5200 z DX9, jest, a nic nie chodzi jak należy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu kupa ??

Lepiej dla nas :wink:

lepiej dla nas jesli chodzi o grafy starej generacji... ale mi chodzilo o tej 'kupie" patrzac na 8600GTS'a jesli jego wyniki beda slabe... nie mowiac juz o 8600GT/8500GT - lecz ja czekam na oficjalne stery i testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kupia bo przestana produkowac 7900gs :D

A czasem tego już nie zrobili? Może mi się pomyliło z serią 7600 ;) Zwróć uwagę, że nawet teraz można wyrwać nowego Radeona 9800Pro, więc seria 7xxx będzie dostępna jeszcze przez kilka lat na rynku pierwotnym (chyba ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, narazie czysty marketing. Nie ma konkurencji, vide RV610/630, to i ceny wysokie. Chociaż nie ukrywam, że za obsługę wirtualnego DX10 nie wydałbym aż 900zł (sic!) Faktycznie 100-150zł więcej i jest 8800GTS! Chyba, że karta posiada mocno przebudowane jednostki US i pod DX10 będą wydajniejsze pomimo 128-bitowej magistrali. Można się sugerowac np. kartami 7600GT/GS-GDDR3 w stosunku do 6800GS/7800GS z 256-bitową szyną. Jednak na dzień dzisiejszy (i jutrzejszy) dobrze wykręcony 7900GS wystarczy spokojnie. Gier pod Vistę jak nie widac tak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: no to trzeba bedzie poczekac troszke.

 

8500gt z ddr2 - 379zl. - no to ciekawe ile sobie zarzyczy galaxy / palit za wersje z ddr3... :(

Pewnie z 350 bo kompuszrot wali tak z +100 do ceny przedpremierowej :D

 

Chociaz to i tak nie ma znaczenia bo 8500 to raczej bedzie szajs. W odroznieniu od 7600gt/gs gdzie roznica jest tylko w pamieciach 8500 ma obciety rdzen i mniej jednostek SP (z tego co widzialem 24 albo 32 jednostki w stosunku do 48 w 8600gt i 64 w 8600gts).

 

No chyba , ze po odrobince modowania te rdzenie pojda na 700-800 czy wiecej Mhz :D

 

Chociaz ja chyba i tak bede mierzyl w 8800gts bo planuje przesiadke na monitor wiekszy od 17" w tym roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale nazwa 8500 kojarzy mi się z Radeonem i sławetnym silnikiem Charisma2. Może dlatego że sam go miałem :rolleyes: Ciakawe co potem - seria 9 nvidii, i np. 9800 :wink: mogli by dac rozszerzenie PRO :lol2:, a co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale nazwa 8500 kojarzy mi się z Radeonem i sławetnym silnikiem Charisma2. Może dlatego że sam go miałem :rolleyes: Ciakawe co potem - seria 9 nvidii, i np. 9800 :wink: mogli by dac rozszerzenie PRO :lol2:, a co.

Tiaaa a po serii nv9 będzie nVidia Geforce x850 GTS PE ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gralu 8600 GTS 848 pln.

 

Troche drogo ale dwa tygodnie po premierze moze sie to ustabilizowac w granicach 750.

W życiu nie widziałem żeby w 2 tygodnie jakakolwiek karta spadła o 100 zł :blink: tym bardziej przy braku jakiejkolwiek konkuencji.

Ceny do Bani, to już wole używke 7900GS kupić do SZLI.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ja mowilem, ze ile beda karty kosztowac. wtedy mnie wysmiano a teraz wychodzi, ze bylem bardzo bliski prawdy :D ja to chyba poszukam sobie drugiego gigabyte do SLI lub sprzedam ta i wezme 88gts320, bo na chwile obecna roznica cenowa miedzy 86 a 88 jest za mala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na komputroniku juz sa asus 8600GTS 256mb cena jedyne 900 pare zlotych lol

gdzie są??

 

1 [18] GeForce 8800 GTX

2 [28] GeForce 8800 GTS

3 [16] GeForce 7950 GT

4 [01] GeForce 7900 GT

5 [17] GeForce 7900 GS

6 [25] GeForce 7600 GT

7 [31] GeForce 7600 GS

8 [21] GeForce 7300 GT

9 [15] GeForce 7300 GS

10 [08] GeForce 7300 LE

11 [12] GeForce 7100 GS

12 [04] GeForce 6800 / 6600

13 [14] GeForce 6200

 

jakos ich nie widzę w spisie. wyszukiwarka na komputroniku tez nie wynajduje tych kart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko z ta szyna pamieci bym nie wyskakiwal na starcie... bo jak to mozliwe, ze 8600GT ma takei same wyniki w Prey'u jak 7600GT ??

 

oba maja podobne taktowania i szyne 128 bit... moim zdaniem stery daja ciala lub architektura ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...