Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

GF 8600GT 256MB DDR3 PALIT 128bit BOX 489 zł

GF 8600GT 256MB DDR3 PALIT SONIC 128bit BOX 529 zł

GF 8600GT 256MB DDR3 WINFAST 128bit BOX 499 zł

 

 

Hmm?:>

Teraz tylko zdecydowac ktora. Widzial ktos recki tego winfasta? Chociaz chyba doloze do sonica i bedzie przynajmniej pasywnie w 2d ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GF 8600GT 256MB DDR3 PALIT 128bit BOX 489 zł

GF 8600GT 256MB DDR3 PALIT SONIC 128bit BOX 529 zł

GF 8600GT 256MB DDR3 WINFAST 128bit BOX 499 zł

Hmm?:>

Teraz tylko zdecydowac ktora. Widzial ktos recki tego winfasta? Chociaz chyba doloze do sonica i bedzie przynajmniej pasywnie w 2d ;]

Jeszcze jest coś takiego Gainward i Gainward 2 może warto się tym zainteresować, ponoć pamięci 1.2ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensu nie ma :) jedyne co zyskasz to AA + HDR (choć IMO i tak włączanie tego raczej zalecane nie będzie hehe- chyba że grasz w low rez, w większej dodatkowo cię spowolni 128bitowa pamięc).

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przeczytałem kilka ostatnich stron, ale nadal nie jestem pewien ;)

 

Czy jest sens zmieniać GF Galaxy 7900GS Zalman na np. http://allegro.pl/item189350997_palit_8600...0_gt_sonic.html albo wersje ASUS'a ??

 

Pozdrawiam!

nie rozumiem takich wymian... po co wymieniac na cos co nie da kopa w wydajnosci a nawet fps spadnie? pozbieraj na 8800GTS'a i sobie go kup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens zmieniać GF Galaxy 7900GS Zalman na np. http://allegro.pl/item189350997_palit_8600...0_gt_sonic.html albo wersje ASUS'a ??

 

Pozdrawiam!

Jeśli chcesz mieć mniejszą wydajność to zamień, wersja GTS w 80% gier nie radzi sobie 7900GS a co dopiero GT.

Jedyne co przemawia za serią 8600 to DirectX10, ale już widzę jak chodzi taki Crysis na tych kartach, takie z nich demony wydajności.

Gierki pod DirectX10 wyjdą dopiero za pare miesięcy, a do tego czasu stanieją 8800, a może wyjdzie tańszy 8800GS.

Sam stoję teraz przed wyborem karty, ale poczekam co za pare dni zaprezentuje ATI, ceny napewno bedą rozsądniejsze gdy pojawi się konkurencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć mniejszą wydajność to zamień, wersja GTS w 80% gier nie radzi sobie 7900GS a co dopiero GT.

Jedyne co przemawia za serią 8600 to DirectX10, ale już widzę jak chodzi taki Crysis na tych kartach, takie z nich demony wydajności.

Gierki pod DirectX10 wyjdą dopiero za pare miesięcy, a do tego czasu stanieją 8800, a może wyjdzie tańszy 8800GS.

Sam stoję teraz przed wyborem karty, ale poczekam co za pare dni zaprezentuje ATI, ceny napewno bedą rozsądniejsze gdy pojawi się konkurencja.

zgodze sie ze wszystkim oprocz jednego a mianowicie ze 8600 nie radzi sobie w grach w 80%- a niby w ktorych?ja mam 7600 i gram we wszystkie gry wiec na 8600 tym bardziej, nie przesadzajmy tak bardzo.. to ze te karty nie osoagaja 40-50 fps w kazdej grze nei oznacze ze te gry nie sa grywalne na nich. poza tym seria 86 jest nastepca 7600(wystarczy wziac jakas gazete do reki,tak tez twierdzi nvidia) wiec dlaczego ludzie posiadajacy 7900 mysla nad zakupem tych kart? :unsure:bo ma dx10 ? brak rozumu czy zwyczajnie dajecie sie nabrac na chwit nvidii bo maja dx 10? i co z tego, wyzej napisane ze na takim crysis płynnosc jest wysoce watpliwa Edytowane przez Mariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie ze wszystkim oprocz jednego a mianowicie ze 8600 nie radzi sobie w grach w 80%- a niby w ktorych?ja mam 7600 i gram we wszystkie gry wiec na 8600 tym bardziej, a ze na tych kartach nie da sie grac w 1600 na 1200 to nikogo dziwic nie powinno. poza tym seria 86 jest nastepca 7600(wystarczy wziac jakas gazete do reki,tak tez twierdzi nvidia) wiec dlaczego ludzie posiadajacy 7900 mysla nad zakupem tych kart? :unsure:

Użyłem złej składni, chodziło mi o to, że 8600GTS w 80% gier ma gorsze wyniki niż 7900GS, podpieram się tutaj testem z egiełda, oczywiście nie jest tragicznie, lecz cena GTS-a powinna oscylować w okolicach 500PLN, bo obecna jest nie do przyjęcia. Tłumaczy ją krótki żywot na rynku, a za nowość sie płaci.

Myślę że za miesiąc, gdy pojawi się ATI i ludzie przejrzą dostępne testy i porównania to cena zdecydowanie spadnie, zresztą już dzisiaj widać marne zainteresowanie GTS-m np.allegro zero kupujących, za 550-600PLN może bym się skusił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zero bez przesady.

http://allegro.pl/item186798508_msi_geforc...1_0ns_dx10.html

http://allegro.pl/item187966152_palit_gts_...dx10_vista.html

Może jeszcze nie super bo wciąż za drogo ale już lepiej. Natomiast takie 8600 gs sprzedaje się już całkiem dobrze

http://allegro.pl/item187075986_msi_8600gt..._gt_cicha_.html

Widać też że posiadacze 7900 GS panikują i wyprzedają swoje karty a na forach mówią całkiem co innego. LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać też że posiadacze 7900 GS panikują i wyprzedają swoje karty a na forach mówią całkiem co innego. LOL

:lol: co ty chcesz udowodnić kilkoma aukcjami na allegro :lol2:

 

@Shady taa zmieniaj na jak powiesz, że msz DX10 każda laska twoja ;]

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie poszły całe cztery sztuki, można ogłosić wielki marketingowy sukces.

Wersja GT to nawet idzie, jak widać cudowna wizja super efektów DirectX10 działa, a że potem będzie płacz i zgrzytanie zębów że płynnie jest tylko w 800x600 na low detail to już nieistotnie, grunt że można sie pochwalić kartą obsługującą najnowsze efekty.

Coś czuję że ten LOL to tak do mnie, więc mówię że 7900GS nie mam i nie miałem, powiem więcej rozmyślam jej zakup, bo co by nie mówić w większości gier leje serię 8600.

 

Test na egiełdzie zakończony, jest tam bardzo trafne zdanie:

 

"Ponieważ mentalnością Polaka jest robić na przekór wszystkim oraz z wrodzonego lenistwa nie będzie się mu chciało kupić dziś GF’a 7900 GS i kiedy jego „braknie”, powiedzmy za pół roku, wymieniać go na coś innego, coś co wówczas będzie opłacalne i będzie obsługiwało DirectX 10. On już dziś chce kupić kartę DX10"

i jeszcze

"Cóż – powyższe wykresy nie napawają optymizmem – wręcz przeciwnie, wyraźnie widać, że GF 8600 GTS nie prezentuje się najlepiej. Co ciekawe, GF 8600 GTS praktycznie ZAWSZE przegrywa albo z Radeonem X1950 PRO, albo z GF’em 7900 GS. W zasadzie tylko w Red Ocean, Test Drive Unlimited oraz w jednym teście Obliviona, nowa karta nVidii była w stanie wyprzedzić obydwóch rywali. Patrząc na wykresy słupkowe, jeszcze bardziej przekonujemy się o słabej dyspozycji nowego GF’a."

 

Dużo w tym prawdy, ale każdy ma swój rozum inny budżet, więc niech kupuje co chce.

Edytowane przez Kinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonny2003, ty sie chyba zakochales w tym 8600, kiedy slub bierzecie? Praktycznie wszedzie testy wskazuja na to, ze 8600 dostaje po [gluteus maximus] od 7900GS i x1950pro, a ty dalej swoje. Jesli tak bardzo chcesz tego 8600 to sobie go kup, ale nie staraj sie szerzyc tutaj falszywego o wydajnosci tego kastrata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test na egiełdzie jest baardzo tendencyjny ale oni w końcu słyną z tendencyjnych testów. Każdy kto choćby czytał ich artykuł o dwurdzeniowych prockach AMD wie o co chodzi.

Tak Tak tak!! egielda jest przekupiona przez Intela i NV albo nie! To fanatycy Intela i NV i robią wszystko by pokazać jakie to AMD jest słabe :lol: Ludzie przestańcie takie pierd*ly gadać jak to na teście ATI albo AMD źle wypada. Macie tyle sprzętu co oni by go porównać? Mieliście chociaż wszystko co testują w łapie? Panowie z egieldy nie patrzą czy ucierpią na ich testach wasze uczucia robią tylko testy sprzętu i wyciągają surowe wnioski ich nie obchodzi, że kochacie swoje athlony czy 8600 oni porównują i mówią co wypadło lepiej. A, że są ludzie co kupują sprzęt po naklejkach to nie ich wina.

 

@thuGG niech sobie kupi 8600 jak ma jechać na 1950PRO i przy zacinkach wyrywać włosy, że na 8600 było by lepiej ( a raczej chciał by było).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyłem złej składni, chodziło mi o to, że 8600GTS w 80% gier ma gorsze wyniki niż 7900GS, podpieram się tutaj testem z egiełda, oczywiście nie jest tragicznie, lecz cena GTS-a powinna oscylować w okolicach 500PLN, bo obecna jest nie do przyjęcia. Tłumaczy ją krótki żywot na rynku, a za nowość sie płaci.

Myślę że za miesiąc, gdy pojawi się ATI i ludzie przejrzą dostępne testy i porównania to cena zdecydowanie spadnie, zresztą już dzisiaj widać marne zainteresowanie GTS-m np.allegro zero kupujących, za 550-600PLN może bym się skusił.

a no teraz to rozumiem. i znowu sie zgadzam z toba. ale no jak mowisz za nowosci sie płąci nawet jak nei sa najlepsze . sam patrze na allegro i widze zero kupujacych nowe karty i az zmiech mnie bierze :wink: bo po prostu te karty moga kupowac jedynie uzytkownicy takich 7300 gs/gt(i to nie od galaxy) bo ja np nie byłbym zadowolony z wydajnosci nowej karty mimo ze posiadam 7600 gs galaxy ddr3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zamiast brać 8600 wole poczekać aż AMD wkroczy na rynek z nowymi kartami i ceny spadną. Wtedy wezme albo HD 2600 XT (jak będzie w znośnej cenie czyt. ok 600zł) albo 8800GTS 320 po obniżce cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi, którzy pomimo iż w każdym teście 6gts dostaje po tyłku od 79gs/x1950pro dalej twierdzą, że 86 jest lepsze :lol: :damage_wall:

Btw. z tego tematu robi się ładny syf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co sie sprzeczac.Nowe 8600 sa slabsze od 7900 i 1950,co wykazuja testy.Ale przeciez one maja byc nastepca 7600(mowa o 8600gt).Ja przesiadlem sie z 7800gt i tak naprawde wali mnie to jak sobie radzi w innych grach,dla mnie ma smigac bf2,w nic innego nie gram.Nie pisze o 8600gts,bo sa poprostu za drogie jak na swoje mozliwosci..Wszyscy zrzedza co i jak,ale nikt nie doczytal chyba do konca tego testu na egieldzie,gdzie wyraznie jest powiedziane,ze sterowniki do nowych 8... sa do bani.

 

Rav85 jezeli chcesz robic smietnik w temacie,takimi tekstami, to lec na osla.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi, którzy pomimo iż w każdym teście 6gts dostaje po tyłku od 79gs/x1950pro dalej twierdzą, że 86 jest lepsze :lol: :damage_wall:

Btw. z tego tematu robi się ładny syf

każdy broni swojej śmierdzącej kupy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wink: bo po prostu te karty moga kupowac jedynie uzytkownicy takich 7300 gs/gt(i to nie od galaxy) bo ja np nie byłbym zadowolony z wydajnosci nowej karty mimo ze posiadam 7600 gs galaxy ddr3

no właśnie to dlaczego prawie wszyscy ubzuraliście sobie że ludzie kupujący te karty przesiadają się z GF 7900GS może przesiadają się z GF 7300GT ,GF 7600GS albo tak jak ja z GF 5200FX :angry: i wtedy GF 8600GT jest świetnym wyborem. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...