Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

No to stałem się posiadaczem Palita 8600gt sonic. Narazie nie testowałem w markach, uruchomiłem tylko Carbona i w ustawieniach na max na defaulcie jest tak samo lub szybszy od mojej starej 7600gs wykręconej na maxa 800x1600 więc jestem zadowolony. Zobacze co potrafi później bo zobaczyłem na rewersie karty stare znajome kontrolery(albo przynajmniej podobne :P)

Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2610852

 

jestem ciekaw co na na to obroncy 8500/8600?

 

w tej grze to 8800GTS ma slaba wydajnosc (test pod DX 10), a jaka przepasc dzieli 8800GTS a 8600GTS to chyba kazdy wie :lol:

 

jutro demo tej gry wyjdzie dla wszystkich to zobaczymy czy to prawda

a na dokladke jeszcze testy w CoJ z pathem na DX 10, ktorego tak oczekwial Dżon - co prawda to takie pre-testy ale sa :)

 

[CIACH]

 

na obu grafach dosc niska wydajnosc, a gdzie tu 8500/8600 ^^

X360 ma grafę opartą o coś z serii X1000 plus zunifikowane shadery.Programiści ocenili to GPU na poziom wydajnościowy coś około Radka X1600.Grafa ma do dyspozycji 256 MB 128 bitowej pamięci.Gierka hula na konsoli z 60 FPS z efektami na oko MAX plus AA i AF

I nagle taki wypasiony komp z najmocniejszą kartą w sumie duuużo mocniejszą od grafy X360 o ponad generacje nowocześniejszą z pamięcią 512 bitową,posiadający ze 2 GB pamięci systemowej plus mocarny procek nie wydala do tego? Hahaha.Już wszystko jasne dlaczego

 

// Nie cytujemy obrazków

// ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X360 ma grafę opartą o coś z serii X1000 plus zunifikowane shadery.Programiści ocenili to GPU na poziom wydajnościowy coś około Radka X1600.Grafa ma do dyspozycji 256 MB 128 bitowej pamięci.Gierka hula na konsoli z 60 FPS z efektami na oko MAX plus AA i AF

Procek i karta razem współdzielą 512mb. Gpu w Xbox 360 jest na poziomie 7800gtx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze przy okazji ma tez 10MB superszybkiej pamieci specjalnie do AA oraz nie ma obciazenia w postaci OS'u, sterownika, DirectX itp. Nie porownujmy konsoli do PC, bo takie porownanie jest bez sensu.

 

Ze swojej strony prosilbym o zakonczenie bezsensownej przepychanki 7900GS vs 8600 - niektorzy tutaj sprawiaja wrazenie, ze gdyby mogli, to by adwersarza oklepali po obliczu ;) A to merytorycznej dyskusji nie sluzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to zboczenie zawodowe czy coś innego, ale zacząłem szukać napięć vgpu i vmem na mojej karcie :P , więc pewnie niedługo się okaże ile wyciągnie. Aha nie mogę zdjąć chłodzenia bo starce gwarę. Jakaś mądra dusza mi to uniemożliwiła nalepiając stickera na śrubce mocującej :( :mur:

Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam pytanie odnośnie Asusowych 8600GT

Są dwie wersje 8600GT oraz 8600GT TOP

Różnią się tylko zegarami w specyfikacji czyli można kupić o 100zł tańszą non-TOP zmienić bios i mieć TOP? Czy różnica jest też w jakości pamięci i wykonaniu? :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

X360 ma grafę opartą o coś z serii X1000 plus zunifikowane shadery.Programiści ocenili to GPU na poziom wydajnościowy coś około Radka X1600.Grafa ma do dyspozycji 256 MB 128 bitowej pamięci.Gierka hula na konsoli z 60 FPS z efektami na oko MAX plus AA i AF

I nagle taki wypasiony komp z najmocniejszą kartą w sumie duuużo mocniejszą od grafy X360 o ponad generacje nowocześniejszą z pamięcią 512 bitową,posiadający ze 2 GB pamięci systemowej plus mocarny procek nie wydala do tego? Hahaha.Już wszystko jasne dlaczego

:lol: Co Ty pier***? Tej gry jeszcze nie ma na konsoli a ty już widziałeś, że będzie 60FPS wszystko na max aa i af.http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8893

 

 

@DarkArrow no na 8600 raczej nie znajdzie się gra na DX10 pozwalająca pograć na max detalach z AA i AF w rozdzielczościach powyżej 1280x1024 oczywiście dobrze wyglądająca gra ale taki Dżon woli tego nie przyjąć do wiadomości tylko znajdować jakieś dyrdymały.

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zlożyem zamówienie na Palit 8600GT 600/1600 Sonic za 455zl w apollo.Mysle ze sie oplacalo.Palit ma dobra wydajnosc jest tani i ma ciche chlodzenie,karta na moja kieszen i wymagania :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

455 zl juz calkiem niezle jak za Sonica

No waśnie cena mnie skusila bo jest chyba adekwatna do wydajnosci tej karty,mialem czekać na karty ATI no ale cóz,kolejny miesiac by mnie zabil,a jesli chodzi o Galaxay 8600GT kupibym gdyby nie zwalili sprawy z chlodzeniem :? Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cena 455zł w Apollo to ściema , pewnie jak będzie dostępny to cena poleci na 480-490zł

ściema to fajnie że towar już czeka na mój osobisty odbiór, bo przed chwilą byl dostępny w cenie 455zl(moze jeszcze jest ) i go zamówiem,więc nie żadna ściema.Ceny 8600GT za Ocanem poszy w dól,polske też to czeka :) Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdziłem dostępności , mój błąd :)

 

Na allegro także dostępna jest wersja Palita 512mb , ale nie wesji Sonic.

 

W Apollo przesyłka jest droga , więc i tak jest lipa z ceną.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Apollo przesyłka jest droga , więc i tak jest lipa z ceną.

wiem że droga dlatego odbieram osobiście.Sklep mieści nie daleko mego miejsca zamieszkania :).Mimo kosztów przesyki i tak narazie jest to najtańsza oferta :)

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Co Ty pier***? Tej gry jeszcze nie ma na konsoli a ty już widziałeś, że będzie 60FPS wszystko na max aa i af.http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8893

@DarkArrow no na 8600 raczej nie znajdzie się gra na DX10 pozwalająca pograć na max detalach z AA i AF w rozdzielczościach powyżej 1280x1024 oczywiście dobrze wyglądająca gra ale taki Dżon woli tego nie przyjąć do wiadomości tylko znajdować jakieś dyrdymały.

O jakej ty grze wogóle gadasz bo ja o Lost Planet.Nie śpij tylko czytaj forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja niestety nie jestem w stanie zdjąć chłodzenia bez utraty gwarancji, więc pozostaje mi mały hardcore na standardowym :lol:

master_electronic a te chłodzenie co palit daje w miare ciche jest czy bardziej chałasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no podczas gry to daje ostro, nie wiem jaka prędkość wentylatora, ale jest głośna.

kurcze a ja słyszałem że jest dość ciche,no ale skoro jest suszara to trudno przeżyje,to nawet nie chce wiedzieć jak Galaxay 8600GT hałasuje :lol2: Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...