Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

No to chyba na dysk sobie tego nie sciagneliscie i nieprzegladaliscie jak nalezy.

roznia sie jakoscia

np.kolumna po prawej stronie(wygladzanie),to na czym stoi smok na (sami powiedcie jaka)

Dołączona grafika

a

Dołączona grafika

rozmiarem sie nie roznia tylko jeden jest W

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ma problem z moim Palitem 8600GT.Otóz karta zaczyna swirować,nawet specjalnie ja odkreciłem na 650Mhz/850Mhz ale dalej dochodzi do sytuacji że podczas wejscia do windy czasami obraz staje w miejscu i widze wszedzie kolorowe artefakty,zaczyna mnie to wkurzac czyżby karta siadała,o dziwo w grach zadnych artefaktów :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w apollo sa juz Pality 8600GT (nie Sonic) za ok 419 zl

 

http://www.apollo.pl/store/show_detail/21/34294

 

po tescie na egieldzie (test Palita 8600GT vs 8600GT Sonic) chyba nie oplaca sie doplacac tych 30-40 zl?

 

czy jest jeszcze jakis 8600GT w ogole godny uwagi tak do 450 zl?

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przegladajac forum natknalem sie na Galaxy 7900GS 256MB 1,4ns 475/1400 - koszt juz 399 zl (nowka)

 

Palita 8600GT najtaniej widzialem za 419 zl

 

 

hmm... chyba znowu 8600GT sa nieoplacalne

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zastanawiam sie nad wariantem bez OC

 

i mam teraz duzy orzech do zgryzienia... bo po lekturze testow ref. 86GT i ref. 79GS maja podobna wydajnosc (86GT lepszy w Carbonach, TDU itp. zas 79GS w CoD'ach, DooM'ach itp.)

 

+ ze moze pojawiac sie wiecej gier opartych na shaderach i 86GT okaze sie troche lepszy od 79GS

 

 

ten Galaxy 79GS ma troche lepsze takty od ref. 79GS

 

za 86GT nie chce dawac wiecej niz 450 zl bo szkoda, a za 400 zl 79GS to tez kuszaca propozycja :)

 

 

nie wiem juz nic maybe poczekam do GF 9xxx :P

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Focus w tescie egieldy zmienil juz na poprawne taktowanie Palita na pierwszej stronie,ale nadal w reszcie jest blad w taktowaniu szaderow(testy gier),1458 tyle ma byc przy 680GPU a nie 1670.

Caly test powinien byc powtozony bo takie ustawienie jest mniej wydajne ,tak jakby niesynchronicznie gpu/szadery.Wspominalem otym jak chcialem GPU podkrecic max a szadery zostawic na tym samym poziomie co poprzednie OC.

Dla przypomnienia ,zeby bylo wiadomo oco chodzi

 

porownujac na 865 core 1890 szadery wynik byl 6577

a jak szadery sie zmniejszylo zeby osiagnac wyzsze core spadl wynik

890 core 1890 szadery wynik 6375

to samo w drugim kierunku.dziwne ale prawdziwe,sam sie zdziwilem

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. przed chwila stalem sie posiadaczem 8600gt od galaxy. wszystko byloby ok, gdyby nie strasznie wkurzajacy odglos - pisk, chrabotanie sam nie wiem jak to nazwac, ktory wydobywa sie z karty a jest udzialem zapewne cewek w przetwornicach. na bank nie ma to nic wspolnego z chlodzeniem bo wystepuje tylko w trybie 3d. teraz pytanie do reszty posiadaczy: tez tak macie? strasznie wkurzajace to jest dla kogos kto ma kompletnie cichego kompa. ja to slysze nawet z drugiego pokoju. na dluzsza mete chyba z tym nie wytrzymam i poprosze o wymiane. problem w tym, ze karta kupiona na allegro wiec zaplata 2x kosztow wysylki mnie rowniez nie bawi :/ . podpada to pod gwarancje?

Edytowane przez ultor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. przed chwila stalem sie posiadaczem 8600gt od galaxy. wszystko byloby ok, gdyby nie strasznie wkurzajacy odglos - pisk, chrabotanie sam nie wiem jak to nazwac, ktory wydobywa sie z karty a jest udzialem zapewne cewek w przetwornicach. na bank nie ma to nic wspolnego z chlodzeniem bo wystepuje tylko w trybie 3d. teraz pytanie do reszty posiadaczy: tez tak macie? strasznie wkurzajace to jest dla kogos kto ma kompletnie cichego kompa. ja to slysze nawet z drugiego pokoju. na dluzsza mete chyba z tym nie wytrzymam i poprosze o wymiane. problem w tym, ze karta kupiona na allegro wiec zaplata 2x kosztow wysylki mnie rowniez nie bawi :/ . karta kupiona u radumir'a. podpada to pod gwarancje?

na gware z nią to nie jest normalne żeby tak piszczała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Tak na gware lol... To nie jest zadne uszkodzenie itp. Powiedzialbym ze to nawet normalne. Aczkolwiek nie w kazdej sztuce. Moja 76gs piszczala tylko w 3d. Niestety odeszla w kraine wiecznych mhz.... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na gware lol... To nie jest zadne uszkodzenie itp. Powiedzialbym ze to nawet normalne. Aczkolwiek nie w kazdej sztuce. Moja 76gs piszczala tylko w 3d. Niestety odeszla w kraine wiecznych mhz.... :rolleyes:

LOL ale skoro ten pisk slychac nawet w drugium pokoju cos napewno jest nie tak na gware niech wymienia na normalna sztuke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pcxtreme.it/forum/showthread.php?p=11163

 

odswierzam tego linka teraz palit 8600gt 512 w 3dm03 moim zdaniem marnie :( moga to skomentowac ludzie uzywajacy tych samych sterowniko na swoich 8600 przy podobnych zegarach?

a ty grasz w 3D marki wlasciwy mark do tych kart to 05,06 napewno nie 03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie jest dobry odnosnik wydajnosc ale chcialbym zobaczyc jakies wieksze roznice w stosunku do mojej bylej karty niz 10-30%:P

 

no i poza pozbyciem sie warpów no dobre... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam zamiar kupić coś z asortymentu 8600GT tylko nie wiem na co sie zdecydować? Szukam czegos najbardziej podatnego na OC :) Mile widziane vmody :) Karta poleci na WC. Zauważyłem równiez że nie które 8600GT maja dodatkowe gniazdo zasilania... ? Bedzie to sie miało cos do OC? NP zwykły Palit nie ma a sonic ma... Wiem ze sie różnią taktowaniami ale na egieldzie widziałem że zwykły kręci sie podobnie jak sonic a nie ma dodatkowego zasilania... Więc co polecicie dla mnie ?? Gigabyte, Palit, Gainward, Galaxy, Leadtek, Asus, Palit Sonic, MSI a może jeszcze coś innego?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Fresh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Patrze sobie na: http://www.guru3d.com/article/Videocards/426/5/

i wdze ze niezle zra te karty czy zasilacz ktory mam w podpisie( 410w) podala tej karcie czy musze kupic: http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_obu...pelny,id,21151/

Chociaz widze ze Leborg nagina na 400 w

Nie masz zadnych freezow ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...