Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Tylko w 03. Albo obraz stawał na kilka sekund, albo w ogóle się zawieszało i tylko restart kompa pomagał....

No to za dużo na rdzeniu.

Na mojej starej 7600 też zbytnie duże oc na rdzeniu zwiecha w 03 w teście nature, a wszystko inne chodziło bez problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto dopłacić do wersji sonic ? Czy wystarczy zwykła wersja ? 8600GT

A czy jesteś świadoma istnienia szukajki? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

NIe opłaca sie kupować 8600GTS

Jasne , lepiej kupic padaczkowego 7900 za 400 zl :lol2: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry jeśli to pytanie już było ale nie mogę znaleźć odpowiedzi.

 

Mam 8600GTS od Leadtek Winfast. Z tego co wiem dostępna jest wersja 256 MB.

W zakładce sterownika pokazuje mi się jednak 512 mb. I to samo w Everescie.

 

Ale podczas stary systemu (kiedy pojawia się bios (?) karty zlicza pamięć do 256 MB).

 

Skąd to błędne wskazanie pod Windowsem?

Edytowane przez Piotr77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz stare sterowniki / wersje Everesta. Karta ma 256MB jeśli tak wyświetla podczas POST'u ;)

Jasne , lepiej kupic padaczkowego 7900 za 400 zl :lol2: :mur:

Nie przyszło ci do głowy to, że autor tego posta miał na myśli to, że nie opłaca się kupować GTS'a, kiedy za 200 zł mniej jest GT, który się podkręci do wartości GTS'a ? :mur: Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem hr-03, szkoda tylko że standardowa zapinka nie pasuje na palita. Cóż, za 2 dni dostanę coś homemade od znajomego i zobaczymy jak z oc dalej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Nie przyszło ci do głowy to, że autor tego posta miał na myśli to, że nie opłaca się kupować GTS'a, kiedy za 200 zł mniej jest GT, który się podkręci do wartości GTS'a ? :mur:

To byl zart <_< Wiadomo , ze GT=GTS...I w cenie 400 zl jest 1 wybor.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem hr-03, szkoda tylko że standardowa zapinka nie pasuje na palita. Cóż, za 2 dni dostanę coś homemade od znajomego i zobaczymy jak z oc dalej....

Po co ci takie wymyślne chłodzenia , umnie po vmodzie 61stopni. Jakoś gpu nie jest czuły na wyższe temp , nie reaguje spadkiem oc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ci takie wymyślne chłodzenia , umnie po vmodzie 61stopni. Jakoś gpu nie jest czuły na wyższe temp , nie reaguje spadkiem oc.

Cisza proszę Ciebie...cisza....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuce swoje 3 grosze.

Karta Gigabyte 8600GT SPII pasywne chlodzenie, jak zwykle zalezy mi na ciszy. POprzednio byl 7600GT z pasywnym (imo lepszym) tez Gigusia.

Takty default:

600/1440

3Dsmar05 - 8236

650/1600

3Dsmark05 - 8973

smark05

 

Wymiana kosztowala mnie 170zl, zatem uwazam, ze wzrost wydajnosci jest dobry, poprzednio po o/c 6500. I moje kochane pasywne chlodzenie, cisza, cisza i jeszcze raz cisza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze, wiekszosc testow jest robiona przy procku C2D @3GHz i wtedy jest 10k pkt. Zatem przy moim slabym nic dziwnego, ze taki wynik. Jak dla mnie za 170zl roznicy miedzy stara grafa, a new wynik bdb.

 

Odnosnie najnowszych sterow, czy idzie przywrocic panel tradycyjny. Ten nowy to jakies totalne nie porozumienie. Nie mam mozliwosci ustawienia video pelnoekranowego dla tv. Obraz na tv jest przebarwiony, znacznie gorszy niz przy 7600GT, 8600 tak maja czy moze u mnie jest jakis konflikt z sterami?

Edytowane przez Ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukanie tranzystorow raczej na niewiele sie zda B-) .

a jak wam tak bardzo zalezy to moim drodzy uzytkownicy 8600ge sami sie za to zabierzcie (trzeba bylo kupic 8600gt :P ). mierniki w lapki, obadac karte co tam za scalaczki przy moleksie urzeduja, poszukac pdf'ow i kombinowac.

Edytowane przez ultor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam na tym aż tak nie zależy. Mam inny problem. Zauważyłem, że jak gram w Stalkera, to gra po jakimś czasie zwalnia. Zszedłem trochę ustawieniami i niestety dalej to samo... Jak wyjdę na moment do pulpitu i z powrotem do gry, to jest dobrze przez jakiś czas, a potem znowu zaczyna zwalniać. Komp jest dobrze chłodzony, temperatury niskie... Ktoś się może domyśla, co tu może być nie tak???

Ps. Teraz ma stery 158.27. Na 158.22 było to samo. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w biosie aperature size na k.graf zminić na 512mb kiedys cos obiło mi się o uszy ze cos to pomagało niektórym. Choć mi nie zwalnia a mam te sama k.graf moze masz trefna sztuke?. Jaki tani miernik polecacie zeby był w miare dokładny??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że masz 512... Wcześniej miałem 7600GS 1.2 256MB i było dobrze.

dacjano, aperature size dotyczy kart pod AGP, bo nawet pełna nazwa tego to AGP Aparature size :-|

Edytowane przez wysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...