Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie instaluje

 

/EDIT

 

wszystko dziala w jak najlepszym porzadku. jeden klucz wystarcza do instalacjii i aktywacji.

 

gra mi ustawila na medium i 1024x768 bo mam LCD 15" (nie wiem czy wykonala auto detekcje, bo jest takowy button ale jeszcze go nie klikalem)

 

na poczatku po zaladowaniu mialem jakby zrypane zolte tekstury, ze to przypominalo tetrisa. ale po chwili krecenia myszka wsio bylo ok. jednak te medium to jest ok jak sie nic nie dzieje. jak do okola sie robi wiecej dzungli to spada ponizej 20fps. tak to 40-60

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img512.imageshack.us/img512/9777/2k3it5.jpg

http://img219.imageshack.us/img219/9647/2k6ry8.jpg

 

mysle, ze nie jest zle - zwlaszcza patrzac na "swiatowej klasy" oc gpu hehe.

na default wynik 16.200

bez oc shaderow 18.100

z 19.300

w carbonie na 1024;768 aa x2 filtrowanie x16 bez oc shaderow fps ok 30-35 po oc 40-50 wiec gra warta swieczki

proc puszczony na 2600mhz

pozdrawiam

Edytowane przez wallec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak narazie znalazłem takie ;] takty

A masz jakiegoś Vmoda zrobionego ?? :).

Mam takie pytanie dla ludzi bawiących sie rivką, bo ja troszku nie rozeznany jestem, idzie jakoś zrobić profile żeby po włączeniu gry ustawiały sie określone takty gpu , shaderów i mem, a w 2d były inne takty ??

Edytowane przez mak888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czytałem czytałem czytałem( duzo tych stron o GF8600) i zmieniłem GALAXY GF 6600 na PALIT GF 8600 GT Soinic+

 

odpaliłem Rivatunera i zabawiłem sie w oc

700/1600/1000

narazie shaderom wiecej nie dawałem..

 

w AtiTool brak artefaktów

 

tempetatura standard 55 C

tempetatura w stresie 75 C

 

obudowa otwarta

wiatraczka na karcie graficznej praktycznie nie słychać

 

ModeCom 350W FSP350-60PN(PF)

procek AMD64 3000

2 HDD

RAM 2x 512

Edytowane przez Luxor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem ostatnio karte graficzna zainstalowalem sterowniki i teraz przy kazdym restarcie mam taki komunikat, co moze go powodowac po ikonie widac ze to geforce czy np przez stare sterowiniki poprzedniej karty?

Możliwe że przez stare sterowniki od innej karty, radze żebyś odinstalował wszystkie stery od grafy , i wszystko od nowa spróbował zainstalować. A jak to nie pomoże to chyba przeinstalowanie windowsa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakiegoś Vmoda zrobionego ?? :).

Mam takie pytanie dla ludzi bawiących sie rivką, bo ja troszku nie rozeznany jestem, idzie jakoś zrobić profile żeby po włączeniu gry ustawiały sie określone takty gpu , shaderów i mem, a w 2d były inne takty ??

 

nie mma zwykłego 8600GT Sonic od Palita PCB czerwone ;]

 

nie zle się kręci moze dojade do 800 po V modzie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest rejestracja darmowa? Bo widzialem ceny w dolarach :|

Na fileplanet można mieć też free konto bez problemu ;]

 

BTW keye sie skończyły to nie masz co się męczyć z rejestracją [;

 

@FlywiN

Super sztuka ;) Kiedy i gdzie kupiłeś kartę, że masz czerwone PCB ? :rolleyes:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lanc kupiłem w czerwcu ;] no do 800Mhz bez Vmoda nie dojedzie :D

co najciekawsze przy tym O/C co dałem Screena to w stresie max 53stopnie C :P

i pamiatki tez nid daja rady max to chyba 915 bez artów przy moim O/C bez vmoda :D

 

@DarkArrow kręc chłopie kręc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zamierzam kupić PALIT GeForce 8600GT 256MB DDR3/128bit TV/DVI PCI-E (Sonic+) (1,0ns) (625/1800) lub zbliżoną (sugestie?) jednak chciałbym zmienić w niej chłodzenie na coś wydajniejszego i cichszego.

 

Z dziwnych konstrukcji znalazłem przykładowo CoolerMaster CoolViva Pro za 98zł.

 

Jakby co to tutaj jest lista z 4max.pl, a tutaj z proline.pl. Nie widzę jednak coolerów dedykowanych 8600gt.

 

Mogę prosić o zaproponowanie dobrego aktywnego chłodzenia do 8600gt s+ w cenie tak do 100zł i najlepiej z większością wywiewu przez śledzia. Najtaniej wyjdzie z odbiorem osobistym - więc najlepiej w Katowicach

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez phranzee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie a nie halasuje Ci ta grafa pod obciazeniem? bo ja mam taki odglos jakby elektronika trzeszczala :D - cewki raczej...

nie grafa chodzi cichutko co mnie to bardzo zdzwiiło :] ale jestem szczęsliwy ;] wiesz mam Bude TT Soprano :P i b.dobry obieg powietrza

 

@Sisay1982 no niezle Shadery ;] 1830

 

 

----------

lepiej zostawic tak jak ja mam czy zminiejszyc Memki i Shadery ciagnac do 1800?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zamierzam kupić PALIT GeForce 8600GT 256MB DDR3/128bit TV/DVI PCI-E (Sonic+) (1,0ns) (625/1800) lub zbliżoną (sugestie?) jednak chciałbym zmienić w niej chłodzenie na coś wydajniejszego i cichszego.

 

Z dziwnych konstrukcji znalazłem przykładowo CoolerMaster CoolViva Pro za 98zł.

 

Jakby co to tutaj jest lista z 4max.pl, a tutaj z proline.pl. Nie widzę jednak coolerów dedykowanych 8600gt.

 

Mogę prosić o zaproponowanie dobrego aktywnego chłodzenia do 8600gt s+ w cenie tak do 100zł i najlepiej z większością wywiewu przez śledzia. Najtaniej wyjdzie z odbiorem osobistym - więc najlepiej w Katowicach

 

Pozdrawiam :)

Jezeli nie krecisz, to accelero s2 spokojnie pasywnie daje rade tej karcie (nawet po lekkim o/c). Jezeli krecisz, to accelero s2 + jakikolwiek nawiew (u mnie 120mm @ 600 rpm) - w stresie nie przekracza 59*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem sie trochę tymi shaderami i narazie tak na szybkiego stabilne u mnie jest 700/1800/860

faktycznie jest niewielki wzrost fps po zwiększeniu shaderów na 1800mhz. Chociaż zauważyłem że od GPU też zalerzy wydajność, może zalerzy w jakiej grze , ale np. 600/1900 jest mniej wydajne od 660/1800 :? , sprawdzałem w TDU , może nowszych grach będzie wieksza różnica na kożyść shaderów , ale jeszcze sie zobaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie krecisz, to accelero s2 spokojnie pasywnie daje rade tej karcie (nawet po lekkim o/c). Jezeli krecisz, to accelero s2 + jakikolwiek nawiew (u mnie 120mm @ 600 rpm) - w stresie nie przekracza 59*.

Będę kręcić, ale bez vmodów i podobnych.

Niezbyt chcę kolejną mieszarkę ciepłego powietrza w budzie - stąd moje pytanie o cooler z wywiewem przez pci.

 

ps. pality mają plomby na firmowym coolerku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu po ponad miesiącu oczekiwania odebrałem z serwisu mojego Palita (zwykłego). Usterka to było oczywiście znany problem z TV-OUT. Dostałem nową kartę, ale ponownie jest to zwykły model. Tylko co ja teraz mam zrobić skoro nie mogę używać TV-OUT. W sklepie odmówiono mi wymiany na coś innego tłumacząc się, że po prostu nie ma takiej możliwości. Czy jest w Polsce jakiś dystrybutor generalny do którego mógłbym napisać w tej sprawie ?

 

BTW: Ten sklep to HART w Szczecinie. Tak więc jak coś już u nich kupiłeś to możesz się pier....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu po ponad miesiącu oczekiwania odebrałem z serwisu mojego Palita (zwykłego). Usterka to było oczywiście znany problem z TV-OUT. Dostałem nową kartę, ale ponownie jest to zwykły model. Tylko co ja teraz mam zrobić skoro nie mogę używać TV-OUT. W sklepie odmówiono mi wymiany na coś innego tłumacząc się, że po prostu nie ma takiej możliwości. Czy jest w Polsce jakiś dystrybutor generalny do którego mógłbym napisać w tej sprawie ?

 

BTW: Ten sklep to HART w Szczecinie. Tak więc jak coś już u nich kupiłeś to możesz się pier....

podlacz znowu i w koncu niebedzie im sie to oplacalo bo sie kapna ze robisz to specjalnie i daja ci dobra karte-wiem tylko ten czas (-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...