Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda tylko ze za tego 8600GT dostaniecie super wydajnego GF 9500GT :lol2:

 

PS: na fakturce za kartę mam 470zł bodajże, to akurat tyle ile nowe Radki kosztują :razz:

tylko ze raczej dostaniesz odpowiednik wydajnościowy 8600GT czyli GF 9500GT. Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@prototype Skręć Ram, ja mam teraz przekręcony (za mało V) i jak pogram w jakąś gierkę to albo się zacina, albo zmieniają kolory tekstury.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

Ja skombinuję tylko naklejkę gwarancyjną i palę kartę (ma któryś z was jakąś zapasową?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić tą kartę graficzną http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,41709/

ale z tego co sie naczytałem wynika że karta strasznie sie grzeje i dość często pada przez to chłodzenie pasywne , niektórzy pisali żeby jakiś wentylatorek zamontować na tej grafie , tylko teraz jest pytanie jaki i w jaki sposób będę bardzo wdzięczny za pomoc , Aha i kupuję tą kartę bo mam okazje ją wyrwać za nieco ponad 100 zł więc sie opłaca , albo ewnetulanie która bedzie lepsza z tych kart

Geforce 8600 GT 256MB DDR3 Gigabyte

czy

Radeon HD3650 256MB DDR3 ASUS (Glaciator)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem elektronikiem, ale to chyba nic groźnego. Sam miałem takie coś na swojej karcie, kumpel też....karty wciąż żyją i działają :>

na moje oko to jest pasta ew kalafonia od cyny normalna rrzecz jak sie grzeje karcioszka to nic groznego pozdrawiam:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podobno moje 8600ge ma wsparcie hdcp. I teraz jak ja mam podłączyć tam dźwięk ? Mam kartę audigy do dyspozycji. Proszę o pomoc

Musiał byś znaleźć przejściówkę, gdzie z jednej strony podłącza się DVI i wtyczkę od dźwięku, a z drugiej strony HDMI, kiedyś coś takiego widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDCP nic nie przesyła bo to nie jest ani kabel, ani złącze.

 

"Technologia HDCP (ang. High-bandwidth Digital Content Protection) jest mechanizmem pozwalającym na kontrolę przesyłania dźwięku i obrazu w formie danych cyfrowych pomiędzy dwoma urządzeniami.

 

@wegorz91

jak masz na dźwiękowce wewnętrzne wyjście cyfrowe, a na karcie graficznej odpowiednie wejście to potem stosując kabel HDMI możesz przesłać jednocześnie obraz i dźwięk.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wegorz91

jak masz na dźwiękowce wewnętrzne wyjście cyfrowe, a na karcie graficznej odpowiednie wejście to potem stosując kabel HDMI możesz przesłać jednocześnie obraz i dźwięk.

W dźwiękowej jest zew i wew. Nie wiem jak to teraz do grafiki podłączyć, są jakieś wolne piny tylko nie wiem co i jak :( Co najważniejsze muszę użyć KLIK urządzenia ponieważ mam tylko 1xdvi i przez to tez przejdzie dźwięk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

How to Use The SPDIF Connector Available on GeForce Video Cards:

 

http://www.hardwaresecrets.com/article/600/

 

To jest twoja grafa?

 

http://i.frazpc.pl/pliki/recenzja/GALAXY_8...XY%20-%2007.jpg

 

Te piny to raczej nie to o co chodzi.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To stypa. Kup kable mini-jack na cinch i normalnie podłącz wyjściami z dźwiękówki

Dzięki za pomoc, podłącze kablem optycznym, będzie bałagan :D ale będzie działać.

 

P.S. fajne WC

Dzięki B-)

 

A jakość HD jest ok na tej karcie ? chce oglądać filmy i grać na TV full HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma być zła. Sprawdź jakie tryby obsługuje TV przy podłączeniu z PC. Wcale nie jest powiedziane, że to będzie FullHD 1920x1080. U kumpla na Sharp'ie AQUOS były niższe rozdziałki.

Tv jeszcze nie mam, Po prostu zastanawiam się czy dam rady sobie oglądać filmy, grać i czasami na TV przeglądać www czy obraz będzie wyraźny. Do gier może być już troszkę słaba ale ja prawie w ogóle nie gram :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po D-SUB na LG HD Ready jest wszystko ładnie, nawet WWW da się czytać, w gierki zawaliście się gra na dużych ekranach ( Polecam zagrać w GRID-a, a potem obejrzeć powtórkę)

 

 

http://www.youtube.com/user/download26 poobczajajcie filmy

 

Ejj, a co myślicie o SLI 8600GT, jaka będzie wydajność w grach obsługujących SLI

 

 

A czy Thermalright HR-03 Rev A pasi na 8600GT??

Edytowane przez RCrack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ma ktos jakies sugestie czym to moze byc spowodowane ?

dzieje mi tak sie od dawna ale nigdy nie wiedzialem co z tym zrobic

grafa palit 8600+sonic

komp mi sie wiesza na 30-60sek pozniej sie odwiesza ale grafa jest taka jak na screen'ie

 

Dołączona grafika

 

moge grac 10h w COD2 i nic a wystarcza chwila w warhammer czy lineage 2 i takie dziwy sie dzieja :/

 

wyglada na to ze problem podobny co u prototype

 

tyle ze u mnie komp chodzi na defaultowych ustawieniach

nawet proca e4500 mam niekreconego

 

z gory dz za pomoc

 

ps.

 

dodam ze o tyle w lineage 2 wystarczylo zminimalizowac gre i wszystko wracalo do normy to w warhammerze ta metoda juz nie dziala ( obie gry w window mode jezeli to ma jakas roznice )

Edytowane przez spiriitus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...