Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Albo mam olbrzymiego pecha albo cos jest nie tak :( Mam 8600gt palit i oc to zaledwie 640, na 650 sa juz zwiechy w TDU, a na 680 freze w ati tool. Po podniesieniu napiecia przez pencil mod na wartosc okolo 1.45 w ati tool ledwie przekracza 700, jednak stabilna granica to kolo 670. O co tu biega, nieby ten model bez zadnych vmodow mial sie krecic na 720, a tu tylko 640 ;(

szczerze to u mnie tez wesoło nie było :) nawet nie chcialo mi sie sprawdzac ile ale gdzie pewnie podobnie, teraz mam 823mhz na rdzeniu Sanctuary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem 8600GT Galaxy ze zdjec wynika ze mam nowa rewizje czy cos ... w ogole nie mam zworek od biosa. Napiecie 3D okolo 1,3V O/C 612/1800 ... Masakra !!!! Jestem przerażony ... Ktos juz takie cos miał ?

nie masz bo nikt nie ma zworek od biosa.

 

cianizna napiecie, mierzone pod obciazeniem, we wlasciwym miejscu? najwyrazniej okazuje sie, ze nie mam najwiekszego padla na forum bo ktos ma wieksze :D . podnos napiecie i krec to malenstwo.

Edytowane przez ultor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie Oc ;) Ale poki co jestem tylko Mechanikiem Samochodowym i nie umiem w reku za dobrze trzymac lutownicy zeby robic Vmoda ;) ... Myslalem ze troszke lepiej bedzie z Galaxy ... wczesniej mialem Leadteka 8600GT ale standardowe takty 540/1400 i poszedł 628/1650 ... zalamka ... trzeba bylo brac palita :P Dobrze ze karte zmienilem wraz z platforma ;) I procek dobrze sie skrecił :D

 

 

nie masz bo nikt nie ma zworek od biosa.

 

cianizna napiecie, mierzone pod obciazeniem, we wlasciwym miejscu? najwyrazniej okazuje sie, ze nie mam najwiekszego padla na forum bo ktos ma wieksze :D . podnos napiecie i krec to malenstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba mało na to napięcie nie ? :) a teraz ile lata przypomnij?

A teraz to poleciał spowrotem do sklepu ;]]

 

Przy 1.86 nie potrafił zrobić 900Mhz [; Także dla mnie karta przegrana, dlatego do sklepu wróciła :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz to poleciał spowrotem do sklepu ;]]

 

Przy 1.86 nie potrafił zrobić 900Mhz [; Także dla mnie karta przegrana, dlatego do sklepu wróciła :wink:

ja własnie dziś pewnie bedę miał miernik ... ale na oko + ołówek to on tez dużo nie zrobi ;) duzo znaczy wiecej niz 900 ... 823 to w tej chwili max, bez miernika.

 

powrót do sklepu podałes - "podłe OC"? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz bo nikt nie ma zworek od biosa.

 

cianizna napiecie, mierzone pod obciazeniem, we wlasciwym miejscu? najwyrazniej okazuje sie, ze nie mam najwiekszego padla na forum bo ktos ma wieksze :D . podnos napiecie i krec to malenstwo.

Wypraszam sobie, mam wieksze padło :P na def v robi 650, a twoje bodajze troszke wiecej :]

 

Vmody na takich kartach, ktore defowo robia 628 chyba mija sie z celem :/ Ja bym sprzedał i kupił jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze w takim wypadku powinno sie pokombionowac ze Shaderami

Nic to nie daje ;]

 

mnie się wydaje że Tobie źle się wydaje ... po prostu gorszy materiał i już ...

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol. Według sanctuary grafika stabilna. W feara gram po kilka godzin i wszystko ok. Stalker też śmiga, a po włączeniu głupiego Live for speed, który był płynny na 9550 w 1600x1200 arty pojawiają się po kilku sekundach. Trzeba będzie zjechać z taktami. Nie mam słów. :lol:

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol. Według sanctuary grafika stabilna. W feara gram po kilka godzin i wszystko ok. Stalker też śmiga, a po włączeniu głupiego Live for speed, który był płynny na 9550 w 1600x1200 arty pojawiają się po kilku sekundach. Trzeba będzie zjechać z taktami. Nie mam słów. :lol:

ja identycznie mam w XpandRallyExtreme :) a ta gra urodą nie grzeszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Branie nastepnej karty poki co wykluczam ... niestety dalej niemam odpowiedzi czy ktos mial galaxy ze standardowym napieciem podobnym do mojego ? A jak nie to ile miał ? moze to jakas nowa rewizja ?? Napiecie mam jak w referencyjnych GTkach ... LFS dobra giera na sprawdzenie stabilnosci tak naprawde :) 3D marki zawsze mozna przejsc o kilka mhz wiecej :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok

mój Palit

 

GPU

def 1,35V,

823Mhz na 1,70V

 

MEM

mem na 2,10V

 

trzeba chyba więcej dać, na oko się nie udało, zobaczymy z miernikiem

 

1.45 800 , 1.59 920 , 1.68 1ghz

no to mam qwa padake :D Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile moja moglaby zrobic z Vmodem skoro na def. V robi 750 ?

Jak myslicie czy zabawa warta swieczki ?, i podstawowa sprawa czy latwo jest uwalic karte taka zabawa ???

jak masz słabe chłodziwo i troche przesadzisz z voltami to czemu nie? :D co tam, troche by sie ugotowała :P

 

Jak masz miernik i jestes ostrozny to nic nie powinno sie stac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile moja moglaby zrobic z Vmodem skoro na def. V robi 750 ?

Jak myslicie czy zabawa warta swieczki ?, i podstawowa sprawa czy latwo jest uwalic karte taka zabawa ???

Czy gra warta świeczki ? to zależy jak nie jesteś zadowolony z osiągnięć albo lubisz oc to pewnie

jak jesteś zadowolony i nie lubisz oc to nie warto ;) :D

 

ciekawe jakie masz to def v ...

 

ps.

ludzie brali zwykłego sonica a dostawali edycje z +

Edytowane przez hauti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , trafił mi się Sonic+ , pcb raczej takie samo jak z Sonica , jesli ktoś kręcił prosze o wyniki ... wieczorkiem podam swoje

Mój na def - 1,45v leci

Dołączona grafika

ale potrafi się wysypać, więc jakieś 710-720 da rade

 

na gpu 1,68v i mem stock

Dołączona grafika

ale potrzebne jest dodatkowe chłodzenie :blink:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jakaś grzejąca sztuka mi się trafiła zalman na 12v i temp w idle 50-53'C, stress 75-80'C :mur: (temp. w budzie 30-34'C :unsure: )

Edytowane przez mancekm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...