Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm to chyba jestem jakims szlachetnym wyjątkiem :blink: OC mi podskoczylo pare mhz - stabilnosc tez - bo przy taktach co w sigu Oblivion czasami arty wywalal - teraz czysto po kilku h grania. Zadnych bsodow etc nie uswiadczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do TV-OUT to ja dość często z tego korzystam i nic się nie dzieje... Trochę to dziwne, że od tego się karty psują <_<

Jeśli chodzi o sterowniki, to na razie zatrzymałem sie na 162.18, bo są dla mnie ok. OC na nich nie mam mniejszego niż na starszych wersjach :wink:

Ale już mi chodzi po głowie wymiana kary na X1950XT. Jakieś 130 - 150zł doplaty :-|

Edytowane przez wysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas łączenia TV z kompem należy:

TV i Komp mieć na jednym zasilaniu najlepiej

TV i komp odłączony od sieci [ podłączać po ok 1 min

nie podłączać na właczonym kompie lup TV do sieci.

Takie są ogólne zalecenia .

Mi kiedyś jeszcze na GF2 w momencie podłączania a miałem tylko TV pod prądem wywaliło grafę aż iskry poszły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zalecenia nic nie pomogą , odseparowałem kondesatorami mase i sygnał złożony , tv-out pochodził kilka minut i karte szlak trafił. Jak jest dobre wyjście tv - np ati rage theater to możesz robić co chcesz , można nawet robić zwarcie do masy i nie robi to wrażenia na układzie , który realizuje tv-out.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zalecenia nic nie pomogą , odseparowałem kondesatorami mase i sygnał złożony , tv-out pochodził kilka minut i karte szlak trafił. Jak jest dobre wyjście tv - np ati rage theater to możesz robić co chcesz , można nawet robić zwarcie do masy i nie robi to wrażenia na układzie , który realizuje tv-out.

To kicha totalna ........ faktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :-)

od wczoraj jestem posiadaczem 8600gt sonic+ i musze przyznac ze spodziewalem nieco wiecej w kwestii oc tej karty, z tego co czytam to forum to sporo modeli robi 740-750mhz bez modow podczas gdy u mnie juz przy 702mhz pojawiają się artefakty nawet w 2D :/ a podobno sonic+ ma standardowo wyzsze vgpu niz 'zwykle' 8600gt wiec tym bardziej mnie ten wynik zaskoczyl, czy to mozliwe ze az taka slaba sztuka sie trafila czy moze ja cos zle robie? probowalem na sterach 162.18 i 162.50 to samo; temp rdzenia przy 702mhz nie przekracza 59st w stresie wg. atitoola/ntune.

mam takie same wyniki...moze to taka seria :( zostawilem narazie bez oc zanim nie kupie chlodzenia dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Te zalecenia nic nie pomogą , odseparowałem kondesatorami mase i sygnał złożony , tv-out pochodził kilka minut i karte szlak trafił. Jak jest dobre wyjście tv - np ati rage theater to możesz robić co chcesz , można nawet robić zwarcie do masy i nie robi to wrażenia na układzie , który realizuje tv-out.

W tym momencie jedno mnie zastanawia : kto za ten burdelik jest odpowiedzialny , Palit czy moze nV? Nie bede przeca prosil userow Galaxy czy innych o sprawdzenie , ale przegiecie ostre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie jedno mnie zastanawia : kto za ten burdelik jest odpowiedzialny , Palit czy moze nV? Nie bede przeca prosil userow Galaxy czy innych o sprawdzenie , ale przegiecie ostre.

Raczej Palit i Galaxy umnie na Evga caly czas podlaczone TV-out do LCD-TV,na normalnym przez s-video tez niebylo problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Chris

Serdeczne dzieki , czyli zapewne te karty powinny isc na ECN'a , ale skoro ludzie juz oddawali to widac , ze zadnego ECN"a poza wymiana pewnie czipa nie robiono. Cyrk , cyrk i tyle. Palit powinien za to beknac. Mam wadliwy produkt , moze nie wadliwy ale to jest polprodukt. :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sonic+ w mojepc http://mojepc.pl/index.php?ProductID=24476 za 4 stówy.

Chyba się skuszę...

OT

Tylko powiedzcie mi jakiego Skystar`a wziąć do tego.

Koniec OT.

400zl nice, ktos kupowal juz w tym mojepc.pl ? sprawdzeni sa? bo chyba bedzie trzeba kupic moje przegrzewajace sie gf6600gt

 

 

Mam pytanie odnosnie Sonic+, piszecie ze karty piszcza, ale mam rozumiec ze po oc tak? i mam jeszce jedno pytanie czy do Sonic+ pasowac bedzie S2 i czy dobrym rozwiazaniem jest wymienic wlasnie chlodzenie boxowe na S2 + np. 120x120 jakis cichy fenderek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400zl nice, ktos kupowal juz w tym mojepc.pl ? sprawdzeni sa? bo chyba bedzie trzeba kupic moje przegrzewajace sie gf6600gt

Mam pytanie odnosnie Sonic+, piszecie ze karty piszcza, ale mam rozumiec ze po oc tak? i mam jeszce jedno pytanie czy do Sonic+ pasowac bedzie S2 i czy dobrym rozwiazaniem jest wymienic wlasnie chlodzenie boxowe na S2 + np. 120x120 jakis cichy fenderek :)

Tą co wsadzalem kumplowi , z ostatnich dostaw nic nie piszczała nawet po OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do problemu z tv-out to moim zdaniem jest to wina samego chipa , tuner tv jest wbudowany w samym rdzeniu.

 

Jak już to niech ktoś potestuje wyjście tv tylko na złożoym sygnale video(żółty cinch) , a nie s-video. Ja zawsze sprawdzałem w ten sposób.

 

Karta już wysłana na gware i poczekam sobie trzy tygodnie , może teraz dostane 8800 :lol2: albo fige z makiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spróbował u siebie, jeżeli tylko miałbym jakąś zastępczą kartę, a nie mam. Dziwi mnie tylko jedna rzecz- czemu o tym problemie nie ma żadnych większych sygnałów w necie? Przecież ludzie napewno używają TV-OUT'a i nie wierze, żeby się nie zorientowali, że coś z tym nie tak. Tym bardziej jeżeli to byłby problem samego rdzenia. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do problemu z tv-out to moim zdaniem jest to wina samego chipa , tuner tv jest wbudowany w samym rdzeniu.

 

Jak już to niech ktoś potestuje wyjście tv tylko na złożoym sygnale video(żółty cinch) , a nie s-video. Ja zawsze sprawdzałem w ten sposób.

 

Karta już wysłana na gware i poczekam sobie trzy tygodnie , może teraz dostane 8800 :lol2: albo fige z makiem :lol:

Sprawdzane tak i tak na 3 grafach,zadnego problemu.Wiec to nie chip.Palita niesprawdze bo go niema i niebedzie raczej umnie.

Bylo podlanczane tez przez zolty,czerwony,zielony=razem.

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się napisać do Palita maila w sprawie TV-OUT'a. :D

Macie tutaj treść, jak mi odpowiedzą to się niezwłocznie podzielę wiedzą. :)

 

Dear Palit Microsystems,

I'm your GeForce 8600GT card user and I decided to write to you in order to gain some piece of information about a problem, that is experienced by some users of Palit 8600GT series. Namely, the TV-OUT seems to kill the cards (I mean artifacts appear after using it). It works fine on the cards of other manufacturers, so it is rather not the problem of the GPU itself. The question is: what is it caused by and what are you gonna do about it? Note please, that this e-mail, as well as any further correspondence will be published on the www.purepc.pl forums to let the others know.

 

I look forward to hearing from you.

 

Yours faithfully,

[censored]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalszy test 8600GT sli i radka 1950xt tym razem porownanie sterownikow pod vista do XP

http://www.tuneupc.bnx.pl/news.php

Nvidia ma jeszcze duzo do roboty z SLI pod Vista

Jak zwykle świetna robota :)

przyznam że podziwiam :oops: kolegę za trud włożony w te wszystkie testy B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalszy test 8600GT sli i radka 1950xt tym razem porownanie sterownikow pod vista do XP

http://www.tuneupc.bnx.pl/news.php

Nvidia ma jeszcze duzo do roboty z SLI pod Vista

ChrisG, a orientujesz sie jak wygląda współpraca serii 7 w SLI pod Vista na tych nowych betach ?

Edytowane przez _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wyjście hdtv?

 

Masz wyjście tv tylko masz kabel hdtv , także będziesz korzystał z tv-out.

 

Jak masz telewizor z hdmi , zapodaj przejściówke dvi-hdmi i będziesz miał super obraz.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wyjście hdtv?

 

Masz wyjście tv tylko masz kabel hdtv , także będziesz korzystał z tv-out.

 

Jak masz telewizor z hdmi , zapodaj przejściówke dvi-hdmi i będziesz miał super obraz.

To tez racja - a nawet mam wejscie DVI w TV-LCD juz probowane i zero problemow, fakt przeciez Component tez idzie przez Tv-Out

Edytowane przez Speedstar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...