Skocz do zawartości
Viperus

Pożądne 2.1 Do Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z wyborem dobrych głośników 2.1 do laptopa, cenie sobie dobre czyste brzmienie i dlatego nie zamierzam kupować tanich głośników ale pożądne 2.1. Pod uwagę biorę JBL Creature II, jeśli macie jakieś alternatywne to piszcie.

 

Znowu pomyliłem działy :/

% będą :(

Edytowane przez Miper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie popieram HucK'a. Bez a2zs (najlepiej przez pcmcia) nie ma sensu kupować jakichkolwiek lepszych głośników do lapków. Mimo, że mój lapek ma tam jakiegoś realtek'a HDaudio, to przesiadka na a2zs dopiero uzmysłowiła mi jaki to był badziew.

 

Odnośnie głośników- z2300 THX też są całkiem, całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie glosnikow komputerowych slyszalem te logitechi z2300 i to jest tragedia, trzeba miec naprawde problemy ze sluchem albo byc bardzo niewymagajacym uzytkownikiem zeby sie czyms takim zadowolic. Slychac tylko bardzo kiepskiej jakosci bas i badziewne satelitki majace robic za tony srednie i wysokie? To chyba jakis zart. Powiem tak, za ta kwote okolo 600 zl , sklepany zestaw z allegro typu wzmacniacz unitra i 2 jakies chociazby starsze kolumny tonsila poprostu miazdza te badziewne pierdziawki. A ten certyfikat THX to najwieksze badziewie moze dostac wiec tym sie lepiej nie sugerowac. Odradzam kupna takich wynalazkow.

 

dodam tylko ze nie ma czegos takiego jak porzadne glosniki komputerowe, w porownaniu do normalnego sprzetu audio to totalna porazka, a jaka kwota dysponujesz na sprzet grajacy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: To było niemal pewne, że wyskoczy tu zaraz jakiś farbowany audiofil ze swoimi unitrami i wzmacniaczami z allegro. Akurat, do filmów i gier (czyli do tego, do czego służą pecety z grafami za 2k pln, bynajmniej nie do słuchania na nich muzyki) zestawy 5.1 lub 2.1 nadają się o niebo lepiej niż czyste stereo. Koniec, kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mozna zawsze sklepac kino domowe:) i tez sie bardzo dobrze do tego nada , tylko nie wiem jaka kwota dysponuje kolega.

 

draak - odnosnie wykorzystania sprzętu grajacego to u mnie to 70% muza 15% gry i 15 % filmy tak więc ja najpierw inwestuje w porzadne stereo a później dokupie suba i satelitk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lumpy, w Twoim wypadku faktycznie zdecydowanie lepiej kupić dobre stereo, pełna zgoda. Mój post odnosi się głównie do ortodoksów, którzy nie zwracając zupełnie uwagi na inne zastosowania współczesnych, multimedialnych pecetów, polecają zawsze i wszędzie zestawy 2.0, nie nadające się zupełnie do grania/filmów.

 

koniec o/t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...