Skocz do zawartości
ath

Siodełko Kubełkowe Do Roweru

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje adresu sklepu w Warszawie lub okolicach, moze byc internetowy, gdzie mozna kupic takie nietypowe siodelko rowerowe z tylnim oparciem plecow, moze byc cos na wzor kubelkowego, wazn, zeby bylo oparcie. Szukalem na necie i nic, istnieje w ogole takie cos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O prawe jajo się nie założę, ale wydawa mnie się, że jeśli istnieje, to tylko do rowerów poziomych.

 

Kiedyś widziałem takie na zwykłym, niemagicznym rowerze, ale była to tylko podpórka pod lędźwiowy odcinek kręgosłupa, a nie całe "kubełkowe" siodełko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od biedy moze byc takie cos, mozna to dukupic do zwyklego siodla czy jakos tak ? Jesli nigdzie tego nie dostane, to chyba trzeba bedzie zrobic to domowym sposobem, jonas wiem, ze jestes taki mcgyver to moze cos doradzisz. ;]

Btw dziadek sobie sprawil 3-kolowca z siodelkiem i przydalo by sie wlasnie jakies tylnie oparcie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od biedy moze byc takie cos, mozna to dukupic do zwyklego siodla czy jakos tak ? Jesli nigdzie tego nie dostane, to chyba trzeba bedzie zrobic to domowym sposobem, jonas wiem, ze jestes taki mcgyver to moze cos doradzisz. ;]

Btw dziadek sobie sprawil 3-kolowca z siodelkiem i przydalo by sie wlasnie jakies tylnie oparcie. ;]

Spytaj tu, mieszkają tu ludzie, którzy dobierają przerzutki na wagę, a o rowerach zapomnieli więcej, niż ja kiedykolwiek wiedziałem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...