Skocz do zawartości
art13

Gdzie ściągne Poprawke Do 98 Se -chodzi Mi O Uruchomienie Intern. Bezprzew. Na Sony Ericson Gc 85 Do Laptopa Na Pcmci

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie ściągne Poprawke Do 98 Se -chodzi Mi O Multimedialny Pack, Mam na myśli multimedialny update sterowniki, uzupełnienia itd

 

Chodzi mi o to co ma xp a czego nie posiada 98 SE, mam internet bezprzewodowy z Orange z Sony Ericsonem GC 85 i widzi karte, itd, ale jak chce uruchomic program do jej obsługi to ponownie ząda zainstalowania karty.

 

Ta karta ma byc uruchomiona na starej Toshibie Satelite 4200 pro, posciągałem już wszystkie stery do niej ale czegos jeszcze brakuje i qrcze zastanawiam sie czego.

 

Gdyby nie chodziło o legalny system to by nie było problemu, ale niestety musze miec legalny i żaden xp nie wchodzi w gre.

 

bede wdzieczny za wszelkie podpowiedzi

Edytowane przez art13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieks Adu82, tej poprawki jeszcze niesciągnąłem, może ona coś zmieni, chociaż szczerze wątpie.

 

Zdecydowałem się na xp, przy którym z instalką karty bezprzedw. int. nie ma żadnego problemu, mówie oczywiście o orengewskiej karcie Sony Ericson GC 85.

 

Szkoda jednak bo ta 98 jest z licencją, mam nadzieje, że ceny xp niedługo spadną po premierze Visty do przedziału 200 ~ 250 zł, jeśli tak się stanie to kupie natychmniast.

 

... a narazie to Gates sie może wypałować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skróć trochę tytuł topicu, bo trochę dziwnie to wygląda. Poza tym Win98 już jest dosyć przestarzałym systemem, który nie będzie działał z niektórym sprzętem i softem. I raczej nikt tego już nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalowałem tę kartę na starym laptopie PII z Windowsem 98SE, nie miałem żadnych problemów, zainstalowałem sterowniki z płyty, wsadziłem kartę i dla pewności zrestartowałem laptopa.

 

Neo_x, Windows 2003 jest bardziej wymagający niż XP (potrzebuje więcej pamięci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...