Skocz do zawartości
Gość MaRuH

World In Conflict

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaRuH

znalazłem w rejestrze folder Sierra Entertainment był tam jakiś Order i pełno numerków w nim ale key'a nie widziałem;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

slabo szukales ;)

HKEY_CURRENT_USER\Software\Massive Entertainment AB\World In Conflict

ok, dzięki wszystko już działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakas musi byc - jak inaczej mialoby sie grac po LANie? ;)

 

Co do Hamachi - ja jestem jak najbardziej za, ale chwilowo nie mam neta w domu <_< Wiec pewnie pogramy sobie po zlocie w Gdansku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to jest praktycznie tak szczegółowe jak jakiś FPS typu Battlefield :lol:

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

A właściwie to nawet lepiej - słupy linii energetycznej fruwają, drzewa się łamią, nie mówiąc już całkiem klimatycznym podmuchu po zasadzeniu grzybka :lol2:

 

Fajnie by było se pogadać z kimś po polskiemu podczas rozgrywki.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Jedna strona rozkłada zabawki na brzegu mapy, a druga broni punktów kontrolnych na całej mapie (trzeba je zdobywac po kolei).

No i potem zależy od zgrania/wyboru roli. Albo atakujący idą jak walec, do przodu, albo walą głową w mur, albo zdobywają bardzo powoli każdy punkt po zaciętej walce. Niby oczywste reguły, ale tutaj jest koncentracja sił w jednym miejscu i bardziej to widac.

O wiele szybsza gra i łatwiej cos trafic za pomocą Tactical Aid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o tym właśnie mówię, ludzie grali bo myślą, że tu trzeba zabijać i to wszystko. A to trzeba pomyśleć, dobrać jednostki do planowanego ataku/działania. Dobra gra, mam nadzieję, że za droga nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wlasnie :) Swoja droga, to wiedzmin - wrzesien, WiC - wrzesien, po diabla ja w sierpniu urlop bralem :P

 

Tak troche OT: dobrze by bylo podpiac WiC pod zamowienie Wiedzmina, zeby wykorzystac darmowa przesylke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że dwa posty pod rząd, ale może kogoś zainteresuje pojawił się nowy filmik wzorowany na czołówce bardzo dobrego niegdyś serialu Magnum PI (leci teraz na TVP2 od poniedziałku do piątku o 11:30).

 

LINK FILESHACK

 

LINK GAMETRAILERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...