Skocz do zawartości
Gość MaRuH

World In Conflict

Rekomendowane odpowiedzi

DObra wchodzcie na:

 

[MSV 01] EU Demo Server 33

 

 

---------

 

Costi i Jankes dzieki za gre, mam nadzieje ze jutro zagramy w wiekszym gronie ;]

 

kurde mi robota wyskoczyla na caly wieczor i tylko jedna runde moglem zagrac.. :mur:

Edytowane przez fuqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem wczoraj demko i mnie zmasakrowało.HA! dlaczego musiałem czekać tyle czasu na coś takiego!

Co do wydajności-

Z tego co zauważyłem najwięcej FPS zżera post processing(bloom, z-father i inne) , najbardziej optymalne z tego -co sprawdzałem-

,to ustawienie Pixel Shaders na Low, dodatkowo ustawienie tekstur na High(tekstury jednostek) ,przy teksturach terenu Medium, jednocześnie włączając "deatailed textures/surfaces (czy jakoś tak),na kartach z 256MB pozwala na uniknięcie "przytykania" podczas przesuwania mapy. Gra nie traci wiele uroku, pojazdy(dachy ,przyczepy itd.itp) mają śliczny bumbmapping.Użycie pamieci to jakieś 236MB przy MSAAx2 i AFx2 na rozdziałce 1440x900 .Fizyka ,animacja na High , detale efektów ,szczegóły budynków itp .włączone ,zasięg widoczności Medium, Vsync -ON.

To gdyby komuś nie chciało się siedzieć nad w miarę optymalnymi ustawieniami -FPS ~35 w miarę stały +/- 10 i wystarczająco komfortowy jak na 8600GT(S).

Edytowane przez BezbronnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralo sie super :) Mnie niestety wywalilo w pewnym momencie (i to najbardziej zlosliwym, jak juz szlo na zwyciestwoi szykowaly sie ladne punkty), potem juz sie na 33 z powrotem wbic nie udalo.

 

Moja propozycja: ustalmy sobie 3 serwerki, na ktorych bedziemy sie starali zazwyczaj grac. Wtedy, oprocz umawiania sie, bedzie wieksza szansa trafienia kogos znajomego.

 

Moje propozycje: 33, 34, 35 (33 bo gralismy dzisiaj, pozostale dwa bo to numerki obok :P ).

 

BTW. po wywaleniu poszedlem na innego serwa, tez byly niezle jazdy. Przez pierwsze dwa mecze dostawalismy od ruskich po [gluteus maximus], bo kazdy jezdzil jak chcial i nie dalo sie nikogo zmusic, zeby zrobil cos bardziej skoordynowanego. W trzecim meczu jakos sie zebralismy, sporo osob zaczelo uzywac sygnalizacji, zaczely sie akcje grupowe i spuscilismy ruskim lomot, az huczalo :D

 

Mapa moim zdaniem jest srednia, duzo bardziej podobaly mi sie mapy z bety. Tutaj jest strasznie ciasno, punkty sa imho zbyt blisko siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem z demem tej gry. Wydaje mi sie, że ktoś już ten temat poruszał ale u mnie tak średnio co 15 mi komp nagle zaczyna doczytywać sporo, zamula się, grafika się wysypuję i zazwyczaj pojawia mi się zniekształcona mapa na ekranie- czy ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem w demko i naprawdę COH może być zagrożony :wink:

Do tego nawet żwawo to chodzi na moim sprzecie.

Jedyny minus to sterowanie kamerą średnio mi leży.

 

Filmiki rox-gdyby nie kiepskie oteksturowanie postaci to niejeden fps by sie takich filmików nie powstydził :wink:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 razy podchodziłem do tego dema i jestem rozczarowany. Przegląd pola bitwy jest do bani, sterowanie też nijakie. Z najwyższej kamery to żołnierze wyglądają jak kropki, resztę jednostek też trudno rozpoznać. Jedynie to mi się podobają filmiki i ogólnie fabuła. COH zagrożony? pozostawię to bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COH zagrożony? pozostawię to bez komentarza.

jak tym mozesz porownywac wic do coha, po pierwsze coh to typowy rts z WWII.

Po drugie WIC jest nastawiony na multi (aż 16 graczy!) i w tym trybie deklasuje coh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tym mozesz porownywac wic do coha, po pierwsze coh to typowy rts z WWII.

Po drugie WIC jest nastawiony na multi (aż 16 graczy!) i w tym trybie deklasuje coh.

"TYPOWY"? czyli jaki? Mam rozumieć że każda wojna polega na czymś innym. Rozumiem że nie grałeś w MULTI COH i nie wiesz że taki istnieje? 16? i kto będzie tak grał toż to będzie lameriada. W COH jest max 8 graczy a i tak turnieje chyba max są 4x4. I tu palnąłeś gafę bo teraz to COH deklasuje WIC a jak będzie po premierze to się przekonamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nie grałeś w MULTI COH i nie wiesz że taki istnieje?

taa a ty widac ze nie grales w MULTI WIC, bo jakbys gral to bys nie pisal:

 

16? i kto będzie tak grał toż to będzie lameriada.

bo kazdy ci to potwierdzi, ze multi w WIC jest idealnie zrobiony i 8vs8 sie gra idealnie, zadnych laggow itp.

 

 

do COHa nic nie mam, fajna gra, ale szybko sie nudzi,

WIC ma przynajmniej porządną, innowacyjną fabułę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16? i kto będzie tak grał toż to będzie lameriada.

Ty zagrales chociaz raz w multi w WIC? Polecam, moze przestaniesz takie dyrdymaly opowiadac...

Dla Twojej informacji: w WIC potrzebne jest 6 osob, zeby w ogole zaczac gre, a mecze sa druzynowe (US vs ZSRR), a nie ffa.

 

Jedyny minus to sterowanie kamerą średnio mi leży.

Jest dziwne (dla mnie na poczatku nie do ogarniecia bylo sterowanie kamera za pomoca WSAD), ale idzie sie przyzwyczaic. A WSAD wbrew pozorom ma duzo sensu, bo pod Q mamy komunikaty, a pod E i R zdolnosci specjalne jednostek.

 

EDIT:

kilka obrazkow zrobionych przed meczem:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Morski widoczek i kilka ciekawostek z szyldow w miescie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj o 20.30 panowie :]

 

server ustalimy 15 minut wczesniej.

 

Mam nadzieje ze nic mi nie wypadnie i uda mi sie zagrac w tak doborowym towarzystwie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem z demem tej gry. Wydaje mi sie, że ktoś już ten temat poruszał ale u mnie tak średnio co 15 mi komp nagle zaczyna doczytywać sporo, zamula się, grafika się wysypuję i zazwyczaj pojawia mi się zniekształcona mapa na ekranie- czy ktoś wie o co chodzi?

Ja tak miałem raz, wszystko chodziło ok aż nagle wybuchła atomówka gra znacznie zwolniła i tekstury się jakieś dziwne zrobiły. Myślę że to przez te stery bety 163.44 :-P

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna, tez chetnie z Wami pogram, dajcie tylko namiary i mozemy popykac :).

 

Sezon na gry jest baaardzo goracy :D. CoD4, MoH, Crysis, Setlersy :D, no i WiC :>. Nic tylko grac ;].

bioshock, age of empires 3 - dodatek ;], wiedzmin, nfs pro street ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos ten multi jest dla mnie za trudny. Mimo ze zbieram na te człogi kilka minut, to i tak krótko żyją. Na dodatek kiedy prosze o jakąś pomoc helikopterów, to nikt nie raczy przylecieć. Infantry nikt nie gra, ludzie biorą czołgi i helikoptery...

 

Nie zmienia faktu ze gra jest fajna. Moze jeszcze do multi sie przekonam. Ale jakos Company of Heroes bardziej mi podpasiło. Ciekawsza r zogrywka była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...