Skocz do zawartości
Gość MaRuH

World In Conflict

Rekomendowane odpowiedzi

A tam gadanie. Bench nie odzwierdziedla wymagań gry. Tzn - odzwierciedla - jeśli zamiast grać, zamierzacie robić max zbliżenia na jednostki i podziwiać wybuchy "od środka".

 

Można sobie zmniejszyć obciążenie procka przez ustawienia "jakości fizyki" i wyłączenie fizyki odłamków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie gierka podoba jak do tej pory, jestem chyba w 3 misji. Tylko strasznie mnie wkurza, ze co 20-30 min wyskakuje na pulpit bez slowa albo z komunikatem ze "program wykonal nieprawidlowa operacje" czy cos takiego :/ Grac sie nie da normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem benchmark z gry.

 

Rozdzielczość 1280x1024, detale na full, Windows XP

 

Średnio: 15 FPS

Najmniej: 5 FPS

Najwięcej: 36 FPS

Podziękowałem tej grze (skoki są zbytu duże).

Ten benchmark mozna sobie wsadzic... I w becie, i w demie mialem w benchmarku kilkusekundowe freezy, a w czasie gry nigdy nic takiego sie nie zdarzylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zbliżoną wydajnośc ale benchmark trudniejszy. Jak w nim jest dobrze to można miec pewnośc że w grze żadnych przycięc nie będzie.

Bardzo dobrze że benchmark wyciąga najbardziej wymagające momenty rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

ja tu nowy wiec sorki jak palne jakąś głupotę ;)

 

od wczoraj jestem właścicielem pełnej gry. gra sie w porządku jak na moj sprzęt ale jest jedno male ale. chodzi o to ze niekiedy na przerywnikach strasznie mi sie tnie gra. to samo jest w przypadku kiedy gram sobie , wszystko płynnie chodzi gdy nagle mam maly zawiasik tzn. kursor myszki działa ale gra robi pauze. wszystko wraca do normy kiedy gre zminimalizuje i wrócę do niej.

moze ktos z was zna odpowiedź??

zaznaczam ze gram na rozdziałce 1024x768. efekty na srednich bez antyAliasingu i filtru Anizotropowego. wyłaczony bloom.

moj komputer.

procesor: AMD 64x2 dual core 3800+ 2.1 Ghz.

pamięc ram: 1gb (800mhz) płyta glowna: msi k9n sli.

karta graf: MSI GF nx8600gt 256mb(ddr3).

twardy dysk: 160gb WD.

 

z góry dziekuje za odpowiedź.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie przyciach to nie ma. tylko na cutscenkach ;) gra chodzi płynnie gdy nagle sie zatrzymuje i zawiecha a niekiedy pokazuje niebieski ekranik ;) i restarcik. sterowniki mam najnowsze tzn bety 163.69_forceware. wczesniej mialem zwykle ale tez z nowych i ten sam problem. hmmm z procesorem nie wiem czy to cos da bo niby czemu gra chodzi płynnie gdy nagle sie wiesza tak zazwyczaj po 15 -20 minut. zaistanialy problem juz byl na demku tej ze gry.

 

co wazne kiedy jest zawiasik to muszka moge poruszac, nawet jest głos i walka jak by obraz sie zatrzymał a gra leciala dalej ;) dziwne.

Edytowane przez galandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie przyciach to nie ma. tylko na cutscenkach ;) gra chodzi płynnie gdy nagle sie zatrzymuje i zawiecha a niekiedy pokazuje niebieski ekranik ;) i restarcik. sterowniki mam najnowsze tzn bety 163.69_forceware. wczesniej mialem zwykle ale tez z nowych i ten sam problem. hmmm z procesorem nie wiem czy to cos da bo niby czemu gra chodzi płynnie gdy nagle sie wiesza tak zazwyczaj po 15 -20 minut. zaistanialy problem juz byl na demku tej ze gry.

 

co wazne kiedy jest zawiasik to muszka moge poruszac, nawet jest głos i walka jak by obraz sie zatrzymał a gra leciala dalej ;) dziwne.

 

mam dokladnie ten sam problem, wszystko ladnei biega, a tu nagle okropny zwis, w tle slysze odgłosy, widze kursor myszy -> natomiast wszystko stoii w miejscu, jedynie co pomaga to ctrl+tab i ponowne wejscie ..... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

napiecie na pamięciach??? u mnei jest standartowo. mam goodrama 1gb (800mhz) . na ile mam podkręcić???? chociaz nadal sie dziwie bo na kolegi komputerze mniej wydajniejszym gra nierobi zawieszek. nawet mimo ze daje na max detale gra ma jkaies 10klatek ale nie robi artefaktów i nie zawiesza systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... napisalem tylko co ja u siebie zrobilem. Moze akurat u mnie wina wyskakiwania gry do pulpitu bylo wlasnie za male napiecie vDimm, no niewiem. W kazdym badz razie teraz jest ok. A co u Ciebie moze byc przyczyna to sam musisz sie jakos dowiedziec, ja wrozka nie jestem. Moze stery, ustawienia grafy w grze itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm kiedy wszytsko inne chodzi jak trzeba. MOH Airborne, C&C . czy dla jednej gry trzeba grzebac sie w sprzęcie??? moze jednak jest jakas inna odpowiedź?? Moze voodoo??;)

 

tymczasem grzebie po zagranicznych forach i widze ze robi sie to nagminne, przynajmniej na kartach serii GF 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm kiedy wszytsko inne chodzi jak trzeba. MOH Airborne, C&C . czy dla jednej gry trzeba grzebac sie w sprzęcie??? moze jednak jest jakas inna odpowiedź?? Moze voodoo??;)

 

tymczasem grzebie po zagranicznych forach i widze ze robi sie to nagminne, przynajmniej na kartach serii GF 8.

No niestety. U mnie tez wszystko smigalo jak ta lala, az tu nagle taki WIC, ale dalem mu rade :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...