Skocz do zawartości
Gość MaRuH

World In Conflict

Rekomendowane odpowiedzi

No gierka całymi garsciami czerpie pomysły z ground control, ktory był fenomenalny i nie ma w tym nic dziwnego bo w calej produkcji palce macza Massive. Według mnie, kolejny bardzo ciekawy tytuł na ktory warto poczekać.

 

edit... raczej nie bedzie nowej ery gier komputerowych bo GC kazdy widział ;]

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Nie wiem czemu temat sie nie rozwija bo ja np strasznie czekam na tą grę :) A co do demka to mogliby podać wymagania... Lubie wiedzieć na czym stoję ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoabczymy co to będzie,chociaż szczerze mówiąc po Company of Heroes z trudem bedzie znaleźć lepszą strategie. Dla mnie prawie ideał, co do World Conflict.

Temat, co by było gdyby.Hmm Co prawda to nie moje ulubione klimaty 2wojny swiatowej, ale ze wzgledu na gameplay i zapowaidane innowacje trzeba sie bedzie zapoznac z tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoabczymy co to będzie,chociaż szczerze mówiąc po Company of Heroes z trudem bedzie znaleźć lepszą strategie. Dla mnie prawie ideał, co do World Conflict.

Temat, co by było gdyby.Hmm Co prawda to nie moje ulubione klimaty 2wojny swiatowej, ale ze wzgledu na gameplay i zapowaidane innowacje trzeba sie bedzie zapoznac z tym tytułem.

Całkowicie popieram. Po COH trudno stworzyc cos co by podniosło poprzeczke pozostawiona przez ta gre. Zwłaszcza ze na jesieni ma wyjsc kolejna czesc tej gry :) Tylko siedziec i zacierac raczki :) A tego nowego C&C3 raczej trudno nazwac strategia chyba ze w kwestii wyscigow kto pierwszy zbuduje i zrobi rusha a to zadna zabawa niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Kiedy ma być demo?, gdzieś słyszałem że za parę dni, ale szukam na necie i żadnego info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już z 3 mapki i powiem że gra całkiem, całkiem :D Na początku trzeba się chwile pomęczyć ale dość szybko zaczyna się kumać co i jak. Z tego co zauważyłem to dość ważny jest TP bo samemu ma się raczej niewiele do gadania co jest wielkim plusem dla gry. Bardzo fajne jest też to że gra się tylko i wyłącznie jednym typem jednostek jeśli wybieramy np piechotę to o lotnictwie możemy zapomnieć. Jedyny minus jak dla mnie to sterowanie ale myślę że idzie się przyzwyczaić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos podac jak to chodzi na okreslonym sprzecie? I jakimis screenami sie podzielic? ;)

To jest zamknieta beta... Trzeba bylo zaakaceptowac umowe itd... Co do screenow to sa na necie... Gra od strony grf jest niezla i nie jest przynajmniej tak wymagajaca jak Supreme Commandere ktory dopiero po ostatnim patchu jakos znosnie zaczyna chodzic... Zreszta sam mam 3 klucze ale niestety przypisane... Jednakze dla zainteresowanych 1 czerwca gamespot bedzie rozdawal okolo 10000 kluczy i trzeba tylko byc zarejestrowanym w serwisie aby sie zalapac... Zamknieta beta bedzie do 18-19 czerwca tylko a pozniej jakos chyba w lipcu ma byc dla wszystkich ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra chodzi nieźle nawet na średnich kompach... aktualnie gram na 6600GT, 2GB Ram, Venice 3k w rozdziałce 1680x1050 all medium i jest przyzwoicie jedynie jak atomówka walnie to trochę zwalnia :) Jutro przetestuję na lepszej grafice i napiszę jak się gierka sprawuje. Co do screenów to niestety nie można dawać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma jeszcze klucza to może sie załapać bo na GS jeszcze rozdaja (ja 5 min temu dostałem):

http://www.gamespot.com/event/codes/world-...t-beta/?tag=cmb

Wystarczy sie zarejestrować. All free ;). Kocham gs. Wieczorkiem może zapuszcze skriny (chociaż nie wiem bo mam w $@! nauki).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...