Skocz do zawartości
MeoPL

Ati R600

Rekomendowane odpowiedzi

no bez jaj zeby 1900xtx byl lepszy od nowej generacji kart . przeciez chyba by gorzej grafy nie wypuscili

x3? znowu ;) podejrzewam, ze x3 nie lubi unifiedshader, bo podobnie sie zachowuje na r600 jak i g80 - czyt. zadziwiajaco slabo. zreszta ten benchmark bardzo lubi mocne proce, tak jakby wiekszosc z generowanej sceny obrabial sam CPU. :blink: Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie strony to chyba same domysły i narzekania :) Dajcie już spokój. Karta wyjdzie i będzie świetnym konkurentem 8800gts/gtx.

Nie odwlekali premiery by pokazać wszystkim słabą kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zła informacja o RV630. Karta nie jest jeszcze gotowa. Samo PCB jest większe od 8600GTS. Będzie wersja z GDDR3 oraz GDDR4. Jednakże w testach jak na razie są zwiechy i błędy. Więcej tutaj:

http://theinquirer.net/default.aspx?article=39540

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim o to razie ja już nie ładuję w aktualnego kompa kasy. Kupuję notebooka na którymś z nowych układów DX 10 i tyle. Grać mi się i tak już praktycznie nie chce. Chyba, że wydadzą Duke Nukem 4 Ever, to kasa zawsze się znajdzie :D

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim o to razie ja już nie ładuję w aktualnego kompa kasy. Kupuję notebooka na którymś z nowych układów DX 10 i tyle. (...)

Każdy robi, co uważa za słuszne, ja tam mam frajdę z tej całej zabawy w budowanie i dopieszczanie komputera, wiem później, że żaden jego element nie jest przypadkowy. Ale jak kto woli. Zresztą z PC-tem w budzie jest więcej frajdy, lapka po prostu masz :P no bo co, ramu mu dorzucisz, czy dysk, ale to nie to samo ;) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie co z duke nukem 4ever? jakiesp ol roku temu byly znowu jakies wzmianki ze znowu wzieli jakis nowy silnik...i sluch zaginal w akcji jak chuck norris w wietnamie...

z tą roznica ze chuck niedlugo na tvn ie sie odnajdzie a DJUK nieeee a szkoda

 

JESSZCZE #DNI I SIE DOWIEMY PRAWDY wreszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że chodzi o coś innego - różnica 6 do 8 pinów jest taka sama jak ATX 20 i 24pin - po prostu wiecej wyprowadzenie żeby uzyskać stabilniejsze napięcia i np. zamiast wpinać 2x 6pin wpinać będzie się tylko tą 8pin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że chodzi o coś innego - różnica 6 do 8 pinów jest taka sama jak ATX 20 i 24pin - po prostu wiecej wyprowadzenie żeby uzyskać stabilniejsze napięcia i np. zamiast wpinać 2x 6pin wpinać będzie się tylko tą 8pin

no mozna tak powiedzieć , zamiast 3 parami napięcie dostarczane jest 4 parami przewodów....a moim zdanie spokojnie 3 pary stykną na jedno gniazdo , inną sprawą jest rozprowadzenie napięcia na pcb , moze okazać się np że za duży pobór prądu będzie jedną ścieżką co moze spowodować nadmierne przegżewanie się laminatu i spadki napięcia , ale bez przesady 2x6 styka , Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to taka cicha zachęta do wymiany zasilaczy, jak by nic sie nie zmieniało, to nikt by nie wymienial swojego zasilacza, wszak juz dobry markowy psu z przed kilku lat jest na tyle dobrze wykonany ze moze chodzic i dzis i jeszcze dlugo. Mój chieftec 420W jest juz baaaaardzo wiekowy, bardzo stabilny i bardzo cichy, tyle ze nie ma ani jednego PCI-E zasilania i tylko jedno sata :P w ruch pójdą przejsciowki, nie dam sie marketingowi! :D Jak go bralem to byl najwyzszy model, kosztowal majątek :P widać sie oplacilo :P

Edytowane przez Nicolass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wyniki XTX sa takie same (albo lepsze jak gtx) :P. Przynajmniej tak mi sie wydaje.

W drugi linku widać ze stery coraz lepsze są ;).

 

Tutaj kolejna zapowiedz sterów 8.38 (widac ze na XS juz ich używaja ;p): http://www.fudzilla.com/index.php?option=c...7&Itemid=34

Powiedziałbym ze jest coraz lepiej :). Oby tak dalej to moze jeszcze ATi zrobi pwn'a Nv i ceny obu producentów troche spadną ;d.

 

EDIT

Teraz dopiero zauważyłem ze Coolaler korzystał jeszcze ze starych sterów ;).

Imo testy z 2 linka są ważniejsze bo sa na "normalnym" c2d ;p.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy do poniedziałku. Beda cyrki jak XT lub XTX beda wydajniejsze od GTX-a.

Sam sie zastanawiam co wtedy zrobie - mam GTX-a :)

Dla 15%-20% wzrostu wydajności nie ma się co zabijać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy do poniedziałku. Beda cyrki jak XT lub XTX beda wydajniejsze od GTX-a.

Sam sie zastanawiam co wtedy zrobie - mam GTX-a :)

Ty jesteś dobry ;p. Zmieniłeś Gx2 na gtx'a itp :). Imo nawet jak beda troche wydajniejsze to po co zmieniać ? (no chyba ze xt bedzie lepszy od gtx'a ale za dobrze by było chociaż tego bardzo chce bo ceny by strasznie spadły ;). No ale jak xt bedzie równe lub troszke gorsze to za taka cene to bedzie hit. Juz zacieram raczki i zmiana na conroła i radosława bedzie :P. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi się coraz ciekawiej :) , nie mam przeciwko żeby radeon był szybszy , wtedy ceny kart od nvidii polecą w dół :)

Mniam, nic tylko wywiesić za klamke zawieszke: nie przeszkadzać, wakacje z AMD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 stron paplaniny a tu nic nie wiadomo.....

 

Poczekajcie trochę, już gadacie czy warto ją kupić, jak nawet ceny nie znacie (wydajności notabene też nie do końca).

 

A tak w ramach śmiechu, test na techpowerup został "podmieniony":

 

http://www.techpowerup.com/reviews/ATI/Radeon_HD_2900_XT/1

 

a jak znowu coś zmienią: http://img233.imageshack.us/img233/4951/vgarq2.jpg Jacyś dowcipnisie.... ;) Opisy wymiatają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie trochę, już gadacie czy warto ją kupić, jak nawet ceny nie znacie (wydajności notabene też nie do końca).

Cena była podana, nawet w znak.pl jest - 1450 zł, niestety już tego nie mogę potwierdzić, bo usunęli produkt z listy.

A tak w ramach śmiechu,

No tym humorek napewno poprawileś wszystkim:D, ludzie już nie mają czego wymyślać, jak HD 2900 XT w rozmiarze 7200GS albo mniejszym:P, szkoda, że ludzie sobie jaja robią z ATI, no ale coż firma nieźle po[gluteus maximus]dła dostając wcześniej od Intela, później fanów a teraz pewnie od Nvidii...no ale trzymam kciuki za 2900 XT. W poniedziałek się wszystko wyjaśni, jak to ktoś już wspomniał:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli realne jest 14k w 3DMark2006 , na C2D 3,5GHz

i ostro wykreconym 2900XT z WC rzecz jasna .

Licze skromnie ze na moim sedziwym sprzecie z dobrym OC karty

osiagne 11K w 3DMarku06 , czyli 100% szybciej niz obecnie ;)

a wszystko za niecale 280 funciakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś dobry ;p. Zmieniłeś Gx2 na gtx'a itp

Po pierwsze GX2 na GTX-a zmieniłoo wiele osób.

Po drugie jak XTX brdzie ponad 20% szybszy od GTX-a to dopiero pomysle nad zmiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poskormcie wodze fantacji ...zostały 2dni!!!!

 

nie czytajcie fudzili idzcie na piwo...

 

odpocznijcie....

 

towarzysze przygotucjie sie do nadchodzącej rewolucji

 

CZERWONI DO BOJU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...