Skocz do zawartości
MeoPL

Ati R600

Rekomendowane odpowiedzi

Gość seraf

Pod tym linkiem są jest kilka ponoć prawdziwych testów Radka HD2900xt razem z GF8800GTX i GF8800GTS.... Wersja GTS dostaje po tyłku....

 

http://gathering.tweakers.net/forum/view_message/27935814

 

Niestety nic nie wiadomo na jakiej platformie były one robione....

dla mnie jak narazie premiera 600 oznacza jedynie spadek dzisiejszych

topowych modeli ati. nie ukrywam ze licze na dobra cene uzywki 1950xtx

aby wymienic swojego 1800xt.

wiec kochani kupujcie ale i tanio sprzedajcie swoje stare karcioszki :-)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na wynik 3Dmarka 2006 i jaki gosc ma procek CPU Intel QX6700 na 3698.

CPU Score 5108 Marks

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

To moje wyniki: Wprawdzie na podkreconym GTX-ie 648/1013 i procek 3600 C2D.

CPU Score 3162 Marks

 

 

3DMark Score 12442 3DMarks

 

SM 2.0 Score 5482 Marks

 

SM 3.0 Score 5593 Marks

 

CPU Score 3162 Marks

 

1 - Return to Proxycon 45.878 FPS

 

2 - Firefly Forest 45.493 FPS

 

1 - Canyon Flight (SM 3.0) 51.752 FPS

 

2 - Deep Freeze (SM 3.0) 60.114 FPS

 

Takze uwazam ze nie jest tak rewelacyjnie. A ja robilem test w styczniu na starych sterach: 97.92

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na wynik 3Dmarka 2006 i jaki gosc ma procek CPU Intel QX6700 na 3698.

CPU Score 5108 Marks

To moje wyniki: Wprawdzie na podkreconym GTX-ie 648/1013 i procek 3600 C2D.

CPU Score 3162 Marks

3DMark Score 12442 3DMarks

 

SM 2.0 Score 5482 Marks

 

SM 3.0 Score 5593 Marks

 

CPU Score 3162 Marks

 

1 - Return to Proxycon 45.878 FPS

 

2 - Firefly Forest 45.493 FPS

 

1 - Canyon Flight (SM 3.0) 51.752 FPS

 

2 - Deep Freeze (SM 3.0) 60.114 FPS

 

Takze uwazam ze nie jest tak rewelacyjnie. A ja robilem test w styczniu na starych sterach: 97.92

:lol: Lysyn Ma prawie taki sam wynik co 2900 ale za to dużo wiecej fps w poszczególnych testach ;0 (5-10). Cos jest nie tak. No chyba ze QX6700 tyle robi. Srednio 2900xt sie prezentuje narazie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Lysyn Ma prawie taki sam wynik co 2900 ale za to dużo wiecej fps w poszczególnych testach ;0 (5-10). Cos jest nie tak. No chyba ze QX6700 tyle robi. Srednio 2900xt sie prezentuje narazie....

No własnie podał wynik samego CPU.... Porównaj sobie wynik CPU Lysyna i kolesia który testował Radzia.... Pomimo to, ze mają praktycznie takie same wyniki to GF8800GTX wypada lepiej bo Radeonowi punktów nabija własnie proc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Lysyn Ma prawie taki sam wynik co 2900 ale za to dużo wiecej fps w poszczególnych testach ;0 (5-10). Cos jest nie tak. No chyba ze QX6700 tyle robi. Srednio 2900xt sie prezentuje narazie....

Popatrz na CPU Score.

 

Jego CPU Score 5108 Marks a moje 3162.

Nie wiem jaki jest przelicznik CPU Score w punktach w 3Dmarku ale pewnie troche punktow bedzie wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie o tym pisze. 3dmark ssie bo za duzo zależy od procka (nawet w 06). Tym bardziej wynik 2900xt jest średni... narazie. Czekamy na wiecej testów.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego co liczyłem to PKT/2 w CPU i dodawane jest do wyniku sumy SM2 i SM3... ale oczywiście to moje domysły, chociaż u mnie się sprawdzają :D czyli u Ciebie Lysyn z takim procem to wynik na Twoim GTX powinien podskoczyć o jakieś 1k pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego co liczyłem to PKT/2 w CPU i dodawane jest do wyniku sumy SM2 i SM3... ale oczywiście to moje domysły

nie kombinuj tylko przeczytaj "whitepaper" do kazdego marka - tam masz wszystko dokladnie opisane, w jaki sposob co jest liczone.

 

imho systuacja z r600 przypomina mi r520 - opoznienia, szum medialny, wyszlo jak wyszlo, aby za chwile wyskoczyc z r580. juz w dniu premiery r520 mowilo sie o szybkim pojawnieniu sie nastepcy. teraz jest identycznie. w pare miesiecy po r600 pojawi sie r650, czyli "forma" w jakie powinien sie ten uklad pojawic w dniu premiery. obecnie wydajnosc jak i cena r600 jest pomiedzy 8800gts640, a 8800gtx. w bonusie dostajemy wiekszy pobor pradu, halas oraz wieksze ilosci ciepla. nic nie wiadomo o jakosci grafiki i ogolnie upiekszaczy, ale czegos pokroju g80 w dniu premiery nie ma sie co spodziewac. o "bezproblemowosci" sterownikow nie wspomne. dla "fanow" video z kompa, dostajemy standardowo vivo i super hdmi. no jezeli ktos to faktycznie potrzebuje, to ma sie z czego cieszyc :) osobiscie jak bylbym "funem" ati, to jednak poczekalbym na r650. tyle czekania, tak wiec pare miesiecy nie zbawi, a bedzie zdecydowanie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ostatnie testy okaza sie prawdziwe ,to jest szansa ze na dopracowanych sterownikach

radek 2900xt bedzie mogl delikatnie konkurowac z 8800gtx , obecnie zajmuje pozycje pomiedzy

8800gts - 8800gtx ,teraz tylko potrzebna cena nie przekraczajaca 1600zl

i moze bedzie ciekawiej na rynku highendowych kart

 

 

Sulaco

Ja wlasnie jestem jednym z takich co oczekuja , za 3-4 miechy

niby ma wyjsc 2900xtx i moze kolejna kontra z strony NVidi w postaci ulepszonej ultry

takie oczekiwanie moze sie nigdy nei skonczyc :/

Ja musze zmienic grafe przed wakacjami ,potem kasa sie rozlezie na wycieczkach po uk

chcialbym tylko przed zakupem dowiedziec sie jak owa dziecko AMD-ATI sprawuje sie

w najnowszych produkcjach typu Crysis , UT3 i Bioshock

licze w ciagu miesiaca na jakies konkretne przeciek iz testow w tych nowyc h grach .

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie jestem jednym z takich co oczekuja , za 3-4 miechy

niby ma wyjsc 2900xtx i moze kolejna kontra z strony NVidi w postaci ulepszonej ultry

takie oczekiwanie moze sie nigdy nei skonczyc :/

ale tutaj jest konkretny cel. obecnie czekamy/czekalismy na wlasciwie nie wiadomo co. teraz juz sie systuacja rozjasnia. wiadomo, ze za pare miesiecy bezdie refresh r600, tak wiec jezeli wielbiciele ati czekali tyle czasu, nie widze problemu, aby poczekac jesze te pare miesiecy. przeciez to i tak niczego nie zmieni w kwestii wydajnosci ati/nv, tylko daje mozliwosc zakupu "poprawionego" ukladu za ktorym tyle czekaliscie. no chyba, ze bierzecie r600 najszybciej jak to mozliwe, a potem upgrade na r650. ja po prostu nie widze sensu w kupowaniu teraz r600, tak samo jak swego czasu r520.

 

Ja musze zmienic grafe przed wakacjami ,potem kasa sie rozlezie na wycieczkach po uk

chcialbym tylko przed zakupem dowiedziec sie jak owa dziecko AMD-ATI sprawuje sie

w najnowszych produkcjach typu Crysis , UT3 i Bioshock

licze w ciagu miesiaca na jakies konkretne przeciek iz testow w tych nowyc h grach .

imho nie ma szans, aby w ciagu miesiaca dac jednoznaczna odpowiedz co jest lepsze dla dx10. do tego potrzeba troche wiecej softu niz jeden update (CoH) i gra. nowy 3dmark do tego 2-3 gry z pelnym dx10 i wtedy mozna cos "prorokowac", a to nie wczesniej niz koniec tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie marketing , seria x1900 dobrze się kojażyła , a x1800 troche nie bardzo.

 

Albo zostawili sobie numerek na nieco słabsze karty.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO będzie 2950 coś w stylu x1900 i x1950. Czyli troszkę okrojona wersja. Co do sensu kupowania... Sulaco ty naprawdę masz coś do ATI :) Fakt są testy i na markach ,ale jak sam napisałeś poczekajmy aż wyjdą przynajmniej 2 gry co wykorzystają w pełni potencjał DX10. Dla mnie sprawa jest oczywista.ATI musi coś zaoferować by przyciągnąć klientów. Przewijało sie to wiele razy na różnych forach.. konkurencyjna cena i wyższa wydajność od GTS..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sensu kupowania... Sulaco ty naprawdę masz coś do ATI :) Fakt są testy i na markach ,ale jak sam napisałeś poczekajmy aż wyjdą przynajmniej 2 gry co wykorzystają w pełni potencjał DX10. Dla mnie sprawa jest oczywista.ATI musi coś zaoferować by przyciągnąć klientów. Przewijało sie to wiele razy na różnych forach.. konkurencyjna cena i wyższa wydajność od GTS..

ja tam do bylego ati nic nie ma, bo co mam miec. udzialow nie mam, kart tez, tak wiec traca mnie co ta byla firma soba reprezentuje/reprezentowala. bawi mnie po prostu jak jeden prawie bankrut kupuje na raty innego i razem probuja cos stworzyc :) ale tak jak pisalem, to nie moj problem :)

wracajac do 600 - obecnie nie ma juz na co czekac, bo kazdy znajdzie cos dla siebie. pojawi sie w sklepach karta to kupia ja ci dla ktorych 8800gts640 to za malo, a gtx za drogo. no i rzesze fanow :) ja tylko nie widze sensu, aby teraz leciec na zlamanie karku po nowe cudo by ati, tylko poczekac te pare miesiecy i kupic r650, tak jak bylo z r580. ci co chcieli/musieli, juz kupili 8800, a ci wiecznie czekajacy na cud, moga jeszcze poczekac. duzej roznicy im nie zrobi, bo i tak sa juz zaprawieni w tej kwestii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam do bylego ati nic nie ma, bo co mam miec. udzialow nie mam, kart tez, tak wiec traca mnie co ta byla firma soba reprezentuje/reprezentowala. bawi mnie po prostu jak jeden prawie bankrut kupuje na raty innego i razem probuja cos stworzyc :) ale tak jak pisalem, to nie moj problem :)

wracajac do 600 - obecnie nie ma juz na co czekac, bo kazdy znajdzie cos dla siebie. pojawi sie w sklepach karta to kupia ja ci dla ktorych 8800gts640 to za malo, a gtx za drogo. no i rzesze fanow :) ja tylko nie widze sensu, aby teraz leciec na zlamanie karku po nowe cudo by ati, tylko poczekac te pare miesiecy i kupic r650, tak jak bylo z r580. ci co chcieli/musieli, juz kupili 8800, a ci wiecznie czekajacy na cud, moga jeszcze poczekac. duzej roznicy im nie zrobi, bo i tak sa juz zaprawieni w tej kwestii ;)

po pierwsze ATI bankrutem nie było w momencie przejęcia, po drugie AMD juz w gorszych opałach był i zawsze sobie radził, po trzecie segment kart w którym mieści się NV 8800... i HD2900... to zaledwie 20% rynku i nawet mniej ogólnych przychodów ATI, wiec nie dziwie się ze odwleka premierę bo wielkich strat z tego tytułu nie ma, no moze tylko na prestiżu

 

nawet jak HD2900XT nie będzie demonem szybkości a jedynie nieznacznie szybszy od GTS to czy to kogoś obchodzi wydajności wystarczy, wazniejsza jest cena bo gdybanie ze by się miało to jedno a posiadanie to drugie bo wydawanie 2k zł na kartę graficzna to delikatnie mówiąc absurd

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

wracajac do 600 - obecnie nie ma juz na co czekac, bo kazdy znajdzie cos dla siebie. pojawi sie w sklepach karta to kupia ja ci dla ktorych 8800gts640 to za malo, a gtx za drogo. no i rzesze fanow :) ja tylko nie widze sensu, aby teraz leciec na zlamanie karku po nowe cudo by ati, tylko poczekac te pare miesiecy i kupic r650, tak jak bylo z r580. ci co chcieli/musieli, juz kupili 8800, a ci wiecznie czekajacy na cud, moga jeszcze poczekac. duzej roznicy im nie zrobi, bo i tak sa juz zaprawieni w tej kwestii ;)

Ja mam od kilku lat NV i gdyby R600 był tak jak na tych testach wydajny prawie jak GTX a cena jak GTS to bym go z chęcią brał... gdyby nie to, że zasilacz mi nie starczy a karta jest za duża by ją wsadzić :damage_wall: Pozostaje mi czekać na coś żrącego mniej prądu i mieszczącego się w obudowie i chyba tak jak mówisz pozostaje mi czekać na r650.

 

Ja tak jak Nierealny i Ci koledzy co posprzedawali 8800GTXy oczekiwałem po R600 czegoś więcej w końcu pół roku i brak wzrostu wydajności nigdy dobrze nie służy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

nawet jak HD2900XT nie będzie demonem szybkości a jedynie nieznacznie szybszy od GTS to czy to kogoś obchodzi wydajności wystarczy, wazniejsza jest cena bo gdybanie ze by się miało to jedno a posiadanie to drugie bo wydawanie 2k zł na kartę graficzna to delikatnie mówiąc absurd

dobrze gada dolac mu! ludziki pokupowali gtxy za 2 patyki i juz sie trzesa, co by posprzedawac i kupic cos od ati. to ja sobie poczekam na takiego gtxa, ktos mowil ,ze na jesieni sprzeda :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze ATI bankrutem nie było w momencie przejęcia, po drugie AMD juz w gorszych opałach był i zawsze sobie radził,

no coz. obie firmy plynnosci finansowej nie mialy/maja, tak wiec blizej im do bankructwa/dalszego przejecia niz jakiegos wiekszego zawojowania rynku.

 

po trzecie segment kart w którym mieści się NV 8800... i HD2900... to zaledwie 20% rynku i nawet mniej ogólnych przychodów ATI, wiec nie dziwie się ze odwleka premierę bo wielkich strat z tego tytułu nie ma, no moze tylko na prestiżu

ty moze sie nie dziwisz, ale akcjonariusze i inni ktorzy wpakowali SWOJE pieniadze, sa zapewne bardzo zdziwieni i zaniepokojeni. ja na ich miejscu przynajmie taki bym byl ;) prestiz powiadasz? a jak myslisz ile kosztuje zrobienie/ulepszenie jakiegos projektu GPU/CPU? 5$? podejrzewam, ze gleboko w powazaniu zarzad AMD ma teraz prestiz. im zalezy na uratowaniu skory i jak najszybszym odzyskaniu kasy. dla nich w obecnej systuacji nawet 1% jest istotny. a kazdy dzien zwloki to sa kolosalne pieniadze, chociazby procenty z milionowych kredytow. to tyle w kwestii OT

 

nawet jak HD2900XT nie będzie demonem szybkości a jedynie nieznacznie szybszy od GTS to czy to kogoś obchodzi wydajności wystarczy, wazniejsza jest cena bo gdybanie ze by się miało to jedno a posiadanie to drugie bo wydawanie 2k zł na kartę graficzna to delikatnie mówiąc absurd

punk widzenia, zalezy od punktu siedzenia ;) osobiscie watpie, aby cena hd2900xt w dniu premiery byla na poziomie 8800gts640. Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz. obie firmy plynnosci finansowej nie mialy/maja, tak wiec blizej im do bankructwa/dalszego przejecia niz jakiegos wiekszego zawojowania rynku.

ty moze sie nie dziwisz, ale akcjonariusze i inni ktorzy wpakowali SWOJE pieniadze, sa zapewne bardzo zdziwieni i zaniepokojeni. ja na ich miejscu przynajmie taki bym byl ;) prestiz powiadasz? a jak myslisz ile kosztuje zrobienie/ulepszenie jakiegos projektu GPU/CPU? 5$? podejrzewam, ze gleboko w powazaniu zarzad AMD ma teraz prestiz. im zalezy na uratowaniu skory i jak najszybszym odzyskaniu kasy. dla nich w obecnej systuacji nawet 1% jest istotny. a kazdy dzien zwloki to sa kolosalne pieniadze, chociazby procenty z milionowych kredytow. to tyle w kwestii OT

punk widzenia, zalezy od punktu siedzenia ;) osobiscie watpie, aby cena hd2900xt w dniu premiery byla na poziomie 8800gts640.

ATI nie miał problemów z płynnością finansową, a przejęcie przez AMD nie było podyktowane koniecznością ratowania ATI przed bankructwem

 

może byś tak akcjonariuszy zapytał, zamiast osądzić, akcjonariuszy obchodzi przyszłość i stan bieżący wysokość dywidendy itd... mniejsza z jakiego segmentu pochodzić będą pieniądze

 

60% rynku trzyma Intel a ma jakieś super wydajnie układy graficzne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy 2900xt ma wersje 1GB z DDR4 ?? cos mnie ominelo?

 

no i nie wiem czym ludzia sie jaraja bo jak dla mnie 8800gts ktory dostaje byc moze kopa od 2900xt jest i tak prawie 2x tanszy

wersja 320mb firmy PNY przez pare dni w usa w 2 sklepach byla po (20$ mail-in-rebate) za okolo 220$ z free shippingiem wiec naprawde super za 399$ jest kupic pradolachociaga 2800xt ktory gromi w wysokich rozdzialkach gts bo ten ma tylko 320bit szyne pamieci.

Zaloze sie ze w bardziej normalncyh rozdzialkach typu 1280x1024 juz tak 2900xt nie odbiega, a moze nawet jest gorszy. Jeszcze wiekszym zalem jest to ze wersja 2900xtx jest podobno tylko pare % szybsza od xt. Ptarzac ze 2900xt nadal jest wyraznie z tylu za GTX to nawet niepotrzebne bylo wydawanie 8800ultra przez nvidie chyba z przerazenia ze byc mzoe 2900xtx ich pzregoni i starca pozycje zaszczyna pozycje lidera najlepszej karty...

 

ja jedynie wierze ze nastapi wojna cenowa i mam nadzieje ze my, konsumenci na tym skorzystamy...

 

PS. naparwde nawet najnwosze nieoficjalne benchmarki 2900 mnie rozczarowuja....pol roku po konkurencji a tu nawet przegonic nie moze

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie bawią te kłótnie, spekulacje o stanie finansowym amd/ati :lol: a jeszcze bardziej o tym która karta kopie którą :lol2: . Te karty są dla dx10 stworzone, obie (nie ważne która) są wystarczające do grania w najbardziej wymagające gry pod dx9.0c. Gry będą już powoli pisane pod dx10 i nie ma za bardzo sensu się kłócić o dx9. Cała ta sytuacja jest o tyle dziwna ze dx10 jest, karty są, a nie ma jak pobenchować :D. A jak pod koniec roku wyjdzie że x2900xt jest 2x szybszy od g8800GTX w dx10 to pewnie gadka się zmieni i najtwardszy fan NV wymięknie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy 2900xt ma wersje 1GB z DDR4 ?? cos mnie ominelo?

 

no i nie wiem czym ludzia sie jaraja bo jak dla mnie 8800gts ktory dostaje byc moze kopa od 2900xt jest i tak prawie 2x tanszy

wersja 320mb firmy PNY przez pare dni w usa w 2 sklepach byla po (20$ mail-in-rebate) za okolo 220$ z free shippingiem

ale nie do polski, a kupowanie biletu lotniczego żeby sobie kartę kupić za kilka $ mniej to bez komentarza

poza tym ja słyszałem ze w chinach te karty dodają do płatków śniadaniowych

 

Jeszcze wiekszym zalem jest to ze wersja 2900xtx jest podobno tylko pare % szybsza od xt. Ptarzac ze 2900xt nadal jest wyraznie z tylu za GTX to nawet niepotrzebne bylo wydawanie 8800ultra przez nvidie chyba z przerazenia ze byc mzoe 2900xtx ich pzregoni i starca pozycje zaszczyna pozycje lidera najlepszej karty...

 

ja jedynie wierze ze nastapi wojna cenowa i mam nadzieje ze my, konsumenci na tym skorzystamy...

 

PS. naparwde nawet najnwosze nieoficjalne benchmarki 2900 mnie rozczarowuja....pol roku po konkurencji a tu nawet przegonic nie moze

wersja XT jest bezpośrednim konkurentem GTS a nie GTX którego konkurentem ma być XTX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkurent GTS ?? no wydajnosciowo pewnie i tak, nawet go pewnie przewyzsza ale jesli cena jest na 399$ a najtanszego 320mb mozna bylo wyrwac ponizej 250$ a 640 w cenie 320$ to troche dziwna konkurencja

 

no i podalem przyklad rynku amerykanskeigo ktory jest najwiekszy jesli chodzi o karty graficzne a nie polskiego gdzie jeden gtx na dzien jest sprzedawany...lol..

po drugie jak kupuejsz jakas mala rzecz i musisz ja osobiscie odebrac to gdzie mieszkasz? w Angoli? tam podobno nie ma poczty/kuriera

ja place ~15$ za mala pzresylke lotnicza ktora idzie w 2tyg, wsyzstko robione pzrez rodzine w usa, i tak mam polwoe compa z siga ale c** lepiej kupic bilet i sam poelciec i kupic.(Zal x100)

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkurent GTS ?? no wydajnosciowo pewnie i tak, nawet go pewnie przewyzsza ale jesli cena jest na 399$ a najtanszego 320mb mozna bylo wyrwac ponziej 250$ a 640 w cenie 320$ to troche dziwna konkurencja

 

no i podalem przyklad rynku amerykanskeigo ktory jest najwiekszy jesli chodzi o karty graficzne a nie polskiego gdzie jeden gtx na dzien jest sprzedawany...lol..

po drugie jak kupuejsz jakas mala rzecz i musisz ja osobiscie odebrac to gdzie mieszkasz? a Angoli? tam podobno nie ma poczty/kuriera

ja place ~15$ za mala pzresylke lotnicza ktora idzie w 2tyg, wsyzstko robione pzrez rodzine w usa, i tak mam polwoe compa z siga ale c** lepiej kupic bilet i sam poelciec i kupic.(Zal x100)

Żal. W polsce GTS640 kosztuje ~1500-1600zł. GTS320 kosztuje 1100zł, a HD2900XT w czeskich sklepach(jak narazie) w przeliczeniu na polskie kosztuje 1300-1400zł. Jeżeli karta bedzie miałą taką wydajność jak w tych przeciekach (wyższą od GTS640) to bedzie bardzo dobrą propozycją.

Edytowane przez Reynevan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie juz kilka razy zapstanawialem czy nie pojechac do angli na piwko i do sklepu... bo u nas ceny wiekszosci rzeczy są tak wyskoei w porownaniu do zachodu ze...pochalstac sie mozna

 

czy wiecie ze POLSKA ma najwyzszy VAT w europie? tylko chyba jeden kraj wiekszy albo tkai sam...w wszedzie mają minejszy...

niemcy ostnio płąkali ze im podwyzszyli vat do 18 albo 19% lol

 

od 2tygodni jest dostpenpa dfi 680lt a nasze cholerne ntt nie ma jej jeszcze w ofercie...nawet im sklep nei działa

 

kocham ten kraj

Edytowane przez Gierek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkurent GTS ?? no wydajnosciowo pewnie i tak, nawet go pewnie przewyzsza ale jesli cena jest na 399$ a najtanszego 320mb mozna bylo wyrwac ponizej 250$ a 640 w cenie 320$ to troche dziwna konkurencja

 

no i podalem przyklad rynku amerykanskeigo ktory jest najwiekszy jesli chodzi o karty graficzne a nie polskiego gdzie jeden gtx na dzien jest sprzedawany...lol..

po drugie jak kupuejsz jakas mala rzecz i musisz ja osobiscie odebrac to gdzie mieszkasz? w Angoli? tam podobno nie ma poczty/kuriera

ja place ~15$ za mala pzresylke lotnicza ktora idzie w 2tyg, wsyzstko robione pzrez rodzine w usa, i tak mam polwoe compa z siga ale c** lepiej kupic bilet i sam poelciec i kupic.(Zal x100)

co mnie rynek amerykański gdzie wersji GTS za 250$ tez nie kupisz

jak jesteś taki mądry to podaj mi adres sklepu w USA gdzie 8800GTS kosztuje 250$ i wysyłają do polski

 

juz się nie opłaca sprowadzać części z innych krajów UE bo ceny są podobne a przynajmniej różnica nie kompensuje wydatku na transport itd...

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...