Skocz do zawartości
banti

Pga - Poznań Game Arena

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT:

Beachfront: 2:06

Brooks Street 3:30

Dover Street 2:49

Kempton Docks 2:53

Wszystkie trasy po 2lap i przejechane Lanceremem

Tak więc:

Beachfront: 2:07

Brooks Street 3:25

Dover Street 2:46

Garden Boulevard 2:28

Kempton Docks 2:53

North Road 2:56

Skyline Avenue 2:06

Silk Road 2:08

corvetta, 2 lapy

 

Jak to będzie ze spowalniaczem? Będzie go można używać? Bo ja właśnie się staram go wyeliminować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę OT, ale cóż...

Mam jedno pytanie co do FlatOut2. Na czym polega sterowanie gostkiem w trakcie lotu już? Przede wszystkim o co chodzi w sterowaniu strzałkami w trackie lotu :)??

 

P.S pozostało 20h :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to już wiem że nie jadę ;]

jak mam stracić prawie 4 dychy (bilet + dojazd w 2 strony + coś na miejscu) to wolę je odłożyć na coś innego :)

ani nie zagrałbym w Carbona ani atmosfera tam też jakoś specjalnie rozrywkowa chyba nie będzie z tego co piszą ;)

 

w każdym razie tym co jadom życzę miłej zabawy :D

 

czekam na relacje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ent jest nie dobry i caly czas mi podstawia kolejne piwo, jak wytrzezwieje do rana to zrobie jakas relacje po targach :]

 

 

P.S widzialem juz Wii, jest zajebiscie male i sprawia wrazenie fajnej konsolki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ent jest nie dobry i caly czas mi podstawia kolejne piwo, jak wytrzezwieje do rana to zrobie jakas relacje po targach :]

P.S widzialem juz Wii, jest zajebiscie male i sprawia wrazenie fajnej konsolki

Pijusy ;) Rybcia jak nie chcesz już więcej, to pamiętaj że zawsze możesz oddać innym (nie obrażę się :rolleyes: ) :D

 

Znowu będziesz w telewizorni? : >

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operacja sie udała, pacjent nie zmarł, pojawie sie koło 13.

Co trzeba zrobić żeby dostać gratisy od Head Shot TV?

 

 

EDIT

Będę za jakieś pół godziny.

Podaj numer do siebie do mnie na PW to sie zdzwonimy i stykniemy gdzies.

 

Wybiera sie ktos jeszcze?

 

W razie czego jestem obok stoiska Creative.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chase1, el_gringo_dado się zjawią niedługo. Po zakonczeniu dzisiejszej imprezy Ryba zaprosil nas na jakis mały wypad do jakiejs knajpki. Zatem jesli ktos sie jeszcze zawstanawia to chetnie zapraszam. Jesli ktos sie zdecyduje wpasc to prosze mi przeslac numer kom. do siebie w celu umowienia sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć ze stanowiska PPC

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wstawaj Ryba, ojczyzna cie wzywa :lol:

Dołączona grafika

 

Ent - motylem jestem :P

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień za nami...

Impreza całkiem spoko, ale zacznijmy od początku. Godzina 9:30 kupujemy bileciki, po czym 30 min stoimy na placu przed budyniem. Po odczekaniu swojego ruszamy na pawilon C, czyli Digital Arena. W między czasie podbicie bilecików PKP, dzięki czemu wracaliśmy za darmo :D. W pierwszej kolejności rzuca się w oczy stoisko Wii, składające się z kilku konsolek. Trzeba przyznać, że trochę śmiesznie wyglądała gra w boks :lol2:. Wyglądało to jakby ćwiczenia na niewidocznym worku treningowym ;). Całkiem ciekawe stoisko HeadShot z wieloma gadżetami :-P, a na prawo od niego oczywiście PurePC :D Panowie daliście czadu... :) Teraz co do minusów imprezy. W pawilonie niesamowicie duszno, ale cóż zrobić, trochę ludu się tam przewinęło. A teraz stoisko Creative. Co chwila namawianie "prowadzącej" do krzyku "CREATIVE JEST FAJNE" za smycz jest żałosne :lol:. Ciekawy był turniej flatouta. Każdy mógł przez 10 minut grać, po czym wołał sędziego który zapisywał rezultat. Udało mi się skoczyć 175,06m. Osoba która wygrała skoczyła 184m i szczerze mówiąc nie wiem jak to jest możliwe :?. Jutro NFS, mam nadzieję ze 2 dzień imprezy będzie równie dobry.

 

A tutaj kilka fot:

-Wii

http://img234.imageshack.us/img234/6782/1kj0.jpg

- Stanowisko Tocy3:

http://img228.imageshack.us/img228/7746/2yn7.jpg

-FL2

http://img457.imageshack.us/img457/3136/3js8.jpg

Edytowane przez X800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

ciekawe kto pierwszy opublikuje fotki ze spotania PO godzinach otwarcia targow :]

pozdro

mialem isc razem z wami, jednak musialem szybciej się do wuja zwinąc. Słyszałem ze Banti i Ryba niezle zaszaleli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie siedze z wielkopolska dywizja PurePC na Sali Kongresowej, jakies lamusy odstawiaja tu szol, ze niby jakas kapujeojerejra. Dywizja WLKP PurePC to:

 

- banti

- chase1

- Gemmy

- pisarz

- tomcat

 

rybus pojechal juz do domu, ale chcialem mu oficjalnie podziekowac za mile wieczory i nocki spedzone razem w moim mieszkaniu, mam nadzieje ze rybek znalazl swoja koszulke, ktorej rano mu brakowalo :wink: pozdrowki rybek :wink:

 

romek caly czas siedzi na stoisku Listana, ale pare zdan zamienilismy :D Wczorajsza integracja wypadla bardzo fajnie :D

 

Sorx ze post moze byc troche niespojny myslowo, ale styrany jestem.

 

Pare fotek: (prosze o zwrocenie szczegolnej uwagi w kierunku foty namber 1).

1)Dołączona grafika

2)Dołączona grafika

3)Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...