Skocz do zawartości
romek

[artykuł]: Foxconn 7600 Gt I 7950 Gt W Testach...

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dla odmiany by nie pisać ciągle o kartach graficznych, postanowiłem porozmawiać troszeczkę o sztuce. Obok podziwiać możemy obraz autorstwa Pabla Picassa … hmm .. nie, chwileczkę … to obraz innego znanego artysty – Foxconna. A więc firma Foxconn postanowiła się przerzucić z rynku płyt głównych na rynek obrazów. Eh .. a może i nie. Zdaje się, że po prostu firma robiąca wyśmienite płyty główne rozpoczęła teraz produkcje kart graficznych. Spod ich pędzla dostaliśmy do testów 2 martwe natury: 7600GT oraz 7950GT.

 

Dołączona grafika

Autor: Piotr "Chaos" Maj

 

Artykuł pod tym linkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już czytam xD

 

edit

a fotky to jakby sie nie łądują.Wchodze na strone drugą a tam tylko jedna fotka F5 i juz są wszytkie. dlaczego tak sie dzieje?

recka ołrajt, cena taka nawet nawet. foxconn zaczyna zobaczymy dalej.

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm i znowu duzo obrazkow i malo slow :) Ja rozumiem ,ze komentarz pod zdjeciem cytuje "2xDVI" mowi wszystko , ale mimo wszystko moglby byc napisany pelnym zdaniem :D

a tu sie nie zgodze...

w sumie myslalem nawet na niedawniu wogole komentarzy...

 

imho o nowym produkcie mozna sie rozpisywac .. ale jakby nie patrzec 7950GT juz jest troche na rynku .. i chodzi tu bardziej o przedstawienie produktu w kwesti Foxconna jako producenta ... sprawdzenia jak sie kreci .. i uzmysłowienia userom ze to dobra marka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO Chaos ma rację. Po co niepotrzebnie bawić się słowami, jeśli priorytetemjest krótkie i rzeczowe przedstawienie karty?

Art dobry ciekawy i ładnie napisany. Bardzo podobał mi się wstęp. Był oryginalny i twórzy. ;-)

Maj! Bardzo dobry. Siadaj :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Nietypowy wstęp zachęca do czytania. A i sama recenzja fajna, szkoda, że Foxconn nie pozwolił modować kart.

gdyby do kazdego arta mialibysmy modowac sprzet i robic dodatkowe testy, to merytorycznie bylby juz przesyt, zrobilo by sie to nudne oraz wydluzylo by to znacznie czas testow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzet byl wypozyczony, wiec raczej nie mozna go bylo modowac.

Art calkiem fajny, nie ma sie do czego przyczepic (no moze poza tym, ze to -> '(szczegóły wykonania na http://www.vr-zone.com/index.php?i=3330)' mozna by dac w formie klikanej.

Poza tym jest gut. :wink:

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co pisalem ath, czyli link do vr-zone. nie mozna tego zrobic linkiem? na jlepiej tak, zeby tekst to byla nazwa portalu a po kliknieciu bezposrednio do vmoda?

 

kolejna sprawa to screeny z 3d markow. No bez jaj, po co to komu? gdyby robic jakies porownanie to moze tak, ale tutaj jest jeden i za bardzo nie przedstawia nic, bo jezeli ktos nie wie jak wyglada dmark to nic mu to nie powie.

 

Recka okay, bardzo mi sie podoba ze sie rozkrecacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka spoko, ale moge doczepic sie do 3 aspektow:

 

- wzmianka o martwej natruze we wstepie mnie rozwalila :D - sugeruje jakby karty mialy byc totalnym padlem :D

 

- brak wynikow Galaxy 7600GS po OC, troche brakuje porownania i nie wiadomo czy warto wrzucac prawie 100 wiecej na 7600GT;

 

- linki do VR-Zone "nieklikalne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- brak wynikow Galaxy 7600GS po OC, troche brakuje porownania i nie wiadomo czy warto wrzucac prawie 100 wiecej na 7600GT;

no popatrz .. ten gałgan romek zle zrobil wykresy ;]

 

BTW - chętnie bym kupił takiego pada :D

ja mam takiego podobnego firmy manta .. do dostania w carefourze za jakies 50zl ;]

http://www.tomsoft.com.pl/opis.php?t=Manta...;kategoriaID=48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

memki 1.4ns na 840 nazywasz slabym OC? .. no ok ..

IMO foxconn narazie się nie wyroznia niczym ponad przeciętność, przynajmniej w przypadku tych dwóch kart...(no dobra, opakowania mają bardzo fajne :) ). A co do oc, jak na memki 1.4ns to moim zdaniem normalne. Na mojej byłej Galaxy 7600GT (jedna z pierwszych kart ktore dotarły do Polski ;) ) miałem 900MHz bez artów, 935 z lekkimi artami. Memki gołe, takie jakie dał producent.

 

EDIT: Art dobry. Może teraz test płyt głównych? :]

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

memki 1.4ns na 840 nazywasz slabym OC? .. no ok ..

No cudny wynik to nie jest, ale zly takze nie.

 

840*2 = 1680 ? Dobrze licze ?

 

Mierzyles moze vmem ?

 

Bo takze 1.4ns potrafia smigac na 950MHz.

 

Art ok, nie sie do czego przyczepic. Karcioszki fajne, szkoda ze malo popularna firma w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arcik ogolnie mi sie podoba, krótko szybko i na temat

 

pytanie do chaosa

 

powiedz mi jakim aparatem robiłes fotki ?

stareńkim A60

niestety nie mam dobrego oswietlenia przez to fotki z daleka wychodzą kiepsko :(

ale makra imho sa f_pyte

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niezly z ciebie photograf :P

 

ja na A70 takich niezrobie bo mi sie łapa trzęsie :E trzeba kupić statyw albo cos wykombinowac zeby aparat unieruchomic :D

 

a twoje fotki są bdb. ;)

Edytowane przez _kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...