Skocz do zawartości
TheGreK

Jakie Mobo ?

Rekomendowane odpowiedzi

ale procek pod 939 juz troche kosztuje prawda ?? ja mam plyte ecsa kt600-a nie ma w niej zadnych opcji do o/c i juz wariacji dostaje chodz moj duren 1600@2136 i jest gut...

 

to ogolnie mowicie ze juz nie warto kupywac mobo pod SA ?? a jak kupie pod 939 to dajcie mi jakies dobre i ciekawe linki na plyte ram i procek, w sumie zeby byly tanie i dobre czesci pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ogolnie mowicie ze juz nie warto kupywac mobo pod SA ?? a jak kupie pod 939 to dajcie mi jakies dobre i ciekawe linki na plyte ram i procek, w sumie zeby byly tanie i dobre czesci pozdrawiam...

Jak chcesz kupic plyte,ram i procek to nie ma sensu kupowac nic na s.939 tylko przechodzic od razu na AM2.Musisz podac nam kwote jaka dysponujesz.

 

Za kwote 700 pln kupujesz:

1.Biostar Tforce 6100 AM2

2.Athlon 3000+ am2

3.512 MB RAM DDR2 667 GoodRam

 

I masz kompa na nowej platformie.Jezeli nie masz takiej kwoty to podaj ile mozesz wydac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w tym jest problem zapomnialem wogole o grafie bo mam geforca 4 mx440 64mb 128 bit ale ogolnie ja w nic nie gram potrzbuje tylko do neta... bedzie pasowac taka stara grafa pod ta nowa plyte?? tylko narazie oczywiscie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w tym jest problem zapomnialem wogole o grafie bo mam geforca 4 mx440 64mb 128 bit ale ogolnie ja w nic nie gram potrzbuje tylko do neta... bedzie pasowac taka stara grafa pod ta nowa plyte?? tylko narazie oczywiscie...

Jak ci jest potrzebny komp tylko do neta to moja propozycja jest następująca:

1.Biostar Tforce 6100 AM2 ze zintegrowanym GeForce6100 /252 zl KLIK

2.AMD Athlon 3000+ /275 zl klik

3. 2x512 Ramu GoodRam 667 /cena 350 zl klik

 

łacznie 877 zl.Zostanie na przesylke :-P .I do tego masz kompa, ktory sie nadaje zajfanie do o/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...