Skocz do zawartości
kikus

helppppppp

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem se Red Hata! Instalowalem go i po 100% wyskoczylo okienko "jakis tam procesing configure" i doszedl na tym okien pasek do ok 60-65%, i kompletny zwis kompa! Kontrolka dysku sie nie pali!! I tam 9 min! POMOCY!!! Spędzilem na instalowaniu tego LINUXA chyba z 7 h! (probowalem 3 razy)! POOMOCY!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh. A ja wkręcałem żarówkę. I nagle coś <span style="color:red;">[ciach!]</span>lnęło. I nie mam światła. Możesz podać więcej danych?

Poza tym RH to syf.Może troche więcej info? Poza tym RH to syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh. A ja wkręcałem żarówkę. I nagle coś [ciach!]. I nie mam światła. Możesz podać więcej danych? 

Poza tym RH to syf.Może troche więcej info? Poza tym RH to syf.

Wystarczylo to raz powiedziec :P

 

A tak na serio to RH to wcale nie syf tylko trza sie wiecej bawic niz z Mandrakiem bo tam masz wszystko jak na tacy !! Sam nie bylem do niego przekonany ale po kilku tygodniach zapomnialem o M8.2 !!!

 

A co do tej zwiechy to tak jak mowili przedmowcy przydaloby sie kilka dodatkowych informacji !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz popatrz na wersje rh. Jest wersja normalna i jest wersja z supportem i bajerami (enterpise) za bardzo dużo $$$ ;] i to jest dobra wersja. Z drugą częścią się zgadzam, jednak skonfigurowanie i zabezpieczenie rh żeby robił to co ja chcę zajęło mi ok 1 miesiąca, postawienie slacka, przekompilowanie wszystkiego ok 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...