Skocz do zawartości
mpeg-4

NASA ujawnia, czyli cała prawda o UFO

Rekomendowane odpowiedzi

No i to by było całkiem rozsądne wyjaśnienie tego zjawiska.

 

NASA ujawnia...

 

Nie wiem czy to wszyscy wiedzą, ale badania nad latającymi tależami zapoczątkowała III Rzesza podczas II Wojny Światowej, a te badania były opatrzone kryptonimem Chronos. Po wojnie oczywiście USA wszystko utajniło...

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ciezka sprawa.

Nasa wypuszcza pare fotek i to niby ma zalatwic sprawe? Skoro wczesniej to bylo tak bardzo ukrywane, to mozliwe ze teraz (kiedy ludzie zaczeli sie bardzo interesowac obcymi przybyszami) dali jakies wyjasnienie na "odwal sie" i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta jesli to jest pojazd nasa to dlaczego jest pomalowany w barwy USAF a nie bialy jak to zwykle bywaja prototypy by NASA??

jesli to zabawka USAF to dlaczego stoji w hangarach NASA a nie usaf?

 

nie jestem jakims znawca ale imo to niema prawa latac ( ta fota http://f2.sfd.pl/sb.asp?w=650&p=5/imag...50226133407.jpg i ten art Profil_aerodynamiczny to nie pasuje do zadnego z profili )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był program na discovery o latajacych spodkach projektowanych przez niemcow. Jasno było powidedziane - latajace spodki istnieja :P To ze ma to kształt przypominajacy pojazdy obcyych z opowiesci.. to nie znaczy iz jest to tak niewiarygodny pomysł....

 

Ps. co z tego ze to nasa ujawnia mimo ze oznaczenia sa inne? Projekt ten widocznie był rozwijany z mysla o wojsku, ale .. z biegiem czasu usa zbydowało sobie kupe lajajaych maszyn wiec ten projekt mogł byc uznany za mało ambtny. Najwyrazniej nie mieli z tego zbyt duzego pozytku. A ze to akutrat nasa ujawnia to moze lepiej niz miałby to byc Johny ze stacji benzynowej w texasie :P bleh...

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kiedyś program na discovery. Latające spodki to nie samoloty z tależami zamiast skrzydeł tylko poprostu spodki wykorzystujący siłę obrotową zewnętrznej części, która się kreci gdy środkowa(kabina) pozostaje w spoczynku. Kurcze dawno to oglądałem więc poprawcie mnie. Z tego co pamiętam to udało im sie zrobić coś takiego ale leciało na kilkadziesiąt metrów tylko.

 

edit: Jacek - może o tym samym mówimy ;)

Edytowane przez Majkel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w radiu TOK FM w audycji "Archiwum Roberta Bernatowicza" podali przed wyborami prezydenckimi w USA że Senator John F. Kerry w przypadku wygranej ujawni całą prawdę o ufo ,tak że więc nie ma raczej to zjawisko nic wspólnego z cywilizacją pozaziemską .Poza tym amerykanie po II Wojnie Światowej przejęli po III Rzeszy wiele zaawansowanych opracowań naukowych oraz inżinierów niemieckich dzięki którym mieli możliwość opracowania ,rakiet(prototypy v1-v2), bomby atomowej i wiele innych ,a także prawdopodobnie technologii napędu typu UFO .Zresztą o ile wiem to przed II wojną światową nie było doniesień na tego typu obiekty ,tak że więc jest to raczej technologia nazistowska potem przejęta i udoskonalona przez amerykanów.

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"technologii napędu typu UFO" Złe sformułowanie. Bo głupio byłoby gdyby w pewnym momencie, po jakiejs publikacji rzadu USA ludzie kojarzyli wyrazenie "ufo" z rodzajem napedu, czy inna rzecza... UFO to .. wiadomo co oznacza. Taka moja uwaga ;)

Majkel: Raczej na pewno to. Sam dopiero mi przypomniałes o czym mniej wiecej to było. Co innego troche zapamietałem. Wiem, ze chodziło o latajace spodki, czyli niewiele.

mpeg-4: Z tego co ja wiem, prawdziwy boom na ufo powstał przy roswell chociazby.. Zas niemcy an pewno cos kombinowali, co moglo zaczac rozwój technologii latajacych beretow ;)

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym amerykanie po II Wojnie Światowej przejęli po III Rzeszy wiele zaawansowanych opracowań naukowych oraz inżinierów niemieckich dzięki którym mieli możliwość opracowania ,rakiet(prototypy f1-f2), bomby atomowej i wiele innych ,a także prawdopodobnie technologii napędu typu UFO.

Może się czepiam, ale od niemieckich naukowców pracujących nad bronią nuklearną niewiele się ciekawego dowiedzieli, zresztą zaczęli oni "śpiewać" dopiero po pierwszych udanych testach amerykańskiej bomby i szybko się okazało że niemiecki program był pod koniec wojny ciągle w powijakach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieujawnianie tego cywilom nawet w przypadku nierozwojowej już być może technologii może być celowe z psychologicznego oraz terapeutycznego punktu widzenia w końcu ludzie mają coraz mniej autorytetów ,coraz bardziej upada wiara w boga więc ludzie szukają poczucia sensu oraz mają nadzieję że ich istnienie powstało w następstwie inteligentnego i zamierzonego działania siły stwórczej np boga lub cywilizacji pozaziemskiej itp,odebranie im wiary i nadzieji że coś takiego nadprzyrodzonego istnieje mogłoby mieć negatywny wpływ na ludzi,w końcu każdy ma nadzieję że nie jest przypadkowym produktem ewolucji tylko powstał w wyniku czegoś wyższego dobrego i inteligentnego itp,więc po co przyczyniać się do jestrze większego chaosu i poczucia bezsensu więc niech ludzie patrzą z rozmarzeniem i nadzieją na niezydentyfikowane obiekty latające hehe ,co ma wpływ na poprawę nastroju a dobry nastrój ma wpływ na zdrowie ,więc po nadwyrężać koszty służby zdrowia w przypadku ujawnienia sprawy i mieć na sumieniu przedwczesne zawały np:świrów z sekty scjentologicznej która ma pokażną liczbę członków na świecie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle postow, a nikt nie zadal podstawowego pytania - jak to ma niby latac?

 

Poza tym post, do ktorego jest link w pierwszym poscie, jest sprzed 1,5 roku - jak dla mnie to przez tyle czasu pojawiloby sie jeszcze jakies inne info na ten temat gdzie indziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Costi... Ja tam pod tym talerzem widzę tylko koła.. żadnego napędu co by wznosił ten talerz nie widzę. No chyba że ta kabina pilota ale to troszkę za mało by unieść dość spory talerz. Chyba że jeszcze ma jakiś napęd anty grawitacyjny ,którego na zdjęciach nie widać. Do tego fakt że zdjęcia (np. koła) wyglądają jakby zostały doklejone komputerowo. Może źle widzę ale takie odnoszę wrażenie. Bzdura.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niby mam uwierzyć żet to jest latajacy spodek? :lol2:

Przeciez to wyglada jak samolot z okragłym (?) skrzydłem, do tego projekt pochodzi chyba z lat 60 ...

Tylko jak to lata? o.O i tylko to mnie zastanawia ... no chyba że napędza go 3D Studio Max :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszy mnie jedna rzecz w opiniach, kiedy mowi sie, ze UFO to obcy, wtedy wiekszosc sie smieje i nazywa to bzdurą. Kiedy mowi sie, ze to NASA, wtedy wiekszosc powatpiewa i nazywa to bzdura. W takim razie czym wedlug was jest UFO?.

Wedlug mnie to bardzo prawdopodobne, ze UFO to pojazdy zaprojektowane i zbudowane przez czlowieka w jakis tajnych bazach wojskowych lub innych osrodkach. Przecierz to normalne, ze wojsko ma swoje tajne projekty i tacy szarzy ludzie jak my moga sie o nich nigdy nie dowiedziec albo dowiedziec wiele lat pozniej. Jak bylo z SR-71?

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie neguje tego, ze wojsko ma swoje zabawki, ktorymi sie nie chwali.

Ale jak juz tworzyc takie historie to z glowa, a nie pokazywac samolot bez napedu, z kolami doklejonymi w 3DStudio, o ktorym nie slyszal nikt poza autorem newsa (w dodatku powtorzonego na niewyjasnione.pl <_< ) ;)

 

Wciskac kit tez trzeba umiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia wygladaja jak cos tam photoshop mial wspolnego, i nie zabardzo chce mi sie w to wierzyc :lol:... I jakies tam forum, typu news.pl to zadne wiarygodne zrodlo... Tak jak napisal autor drugiego posta wole nasa.com... Sciema...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna podpucha. Nawet moja mama stwierdziła, że to fotomontaż i to kiepski :lol:. BTW tacy szarzy ludzie jak my mogą sobie tylko spekulować i tak nie znamy prawdy. Ale pogadać, wymienić się poglądami zawsze można.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...