Skocz do zawartości
heryf

Komp Sam Sie Wylacza

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki komputer masz napisz coś więcej, czy przy grach czy cóś :mur: :mur:

Widzę, że od tego walenia głową w mur to trochę ci się mózg poodbijał :angry: Przecież napisał, że 'komp z siga'

 

Komputer wyłącz się tak, jak byś odciął zasilanie, czy pojawia się napis 'trwa zamykanie systemu"?

 

U mnie jest czasami tak, że jak jest minimalny zanik napięcia w sieci to komp się wyłączy, mimo że reszta urządzeń działa normalnie, tylko żarówki migną.

Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że od tego walenia głową w mur to trochę ci się mózg poodbijał :angry: Przecież napisał, że 'komp z siga'

 

Komputer wyłącz się tak, jak byś odciął zasilanie, czy pojawia się napis 'trwa zamykanie systemu"?

 

U mnie jest czasami tak, że jak jest minimalny zanik napięcia w sieci to komp się wyłączy, mimo że reszta urządzeń działa normalnie, tylko żarówki migną.

 

 

Ale numer nie zauważyłem :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.4v 2500mhz, oglnie stalo sie to raz przy grze, raz przy przegladaniu netu, jak narazie nie ma na to reguly

a te ustawiania to Full Stable? U mnie na Toledo zdazylo mi sie pare razy cos podobnego, na 99% spowodowane za niskim vcore. C&Q masz wlaczone? EW. mozna zajrzec tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...