Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

gra mi sie bardzo podoba no i bardzo ladnie chodzi na starym sprzęcie u mnie na Sempronie 2600+ 754, 1GB ram i 6600GT 256mb gra chodzi bardzo płynie do testu włączyłem w 1280x1024 i tekstury na extra dało sie grać średnio 25FPSów (w budynkach 50-60) ale potrafiło spadać do 12 przy rozdzielczości 1024x768 gra chodzi bardzo płynie na moim starym sprzęcie :-P

 

 

P@t

tak przed instalacja da rade przenieść to demko na dwa razy :wink:

Edytowane przez termit_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

termit, ciesze sie ze na 1024x768 u Ciebie smiga ok, bo mam sprzet podobny bardzo, tyle ze 2 GB ramu. Niestety mam limity na p2p i demko sciaga mi sie z predkoscia ~7/8 kb/s :damage_wall: Jednak po waszych opiniach nie zawaham sie zlozyc pre-ordera, tym bardziej, ze cena bardzo atrakcyjna.

W CoD'a 1 wciaz gram po sieci, nadal od czasu do czasu gramy jakies cb itp.

 

 

A teraz na powaznie ;)

Przyznam, ze szukam gry pod mp i granie ligi z szeroka scena. Mam nadzieje, ze w codzie 4 takowa scena rozwinie sie bardzo szybko, podobnie jak mialo to miejsce z bf2.

Moj mx518 czeka na fragi B-) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło jeruna,

gdybym nie skonczyl z mp cod2 miesiac temu to bym musial kupowac nowe czesci do kompa bo na bank bym gral w mp cod4, szczegolnie, ze wiekszosc klanow z dzisiejszej sceny cod2 raczej przeniesie sie do cod4 + zapewne niektorzy cs'owcy i bf'owcy i inni :D

 

raczej bedzie to baaaardzo udana gra, a to ze IW bedzie wspierac cod4, czego nie mozna bylo powiedziec o cod2 bardzo dobrze rokuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gralem w demo :) ( jescze ten czolg musze obronic xD)

Moja odczucia no niezla rozpierducha :) grafa wymiata wybuchy , mozliwosc odrzucenia granatu , fajny pomysl ... czekam na demo na multi i wtedy pomysle czy gre warto kupic , odglos granata jak w cod 2 jak upada :) , celwonik tez podobny

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

najlepsza gra od czasow Rainbow Six 6 Vegas

gralem w demo, chodzi mi bardzo dobrze jak na dzisiejsze standardy

( 1024 - pełna płynność )

:blink: Vegas IMO porażka, krok w tył w porównaniu z Raven shieldem zwykła głupia strzelanka.

 

CoD 4 IMHO PORAŻKA ! JEDEN WIELKI LINIOWY SKRYPT! AI w ogóle nie myśli! Ma aimbota strzelają przez ściany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

no coz ...

seria CoD od zawsze była tunelowa strzelanka z punktu A do punktu B ale przynajmniej z iscie filmowym rozmachem :) jesli nie lubisz tej serii to po prostu w nia nie grasz a alternatyw w te swieta bedzie sporo, oj sporo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

no coz ...

seria CoD od zawsze była tunelowa strzelanka z punktu A do punktu B ale przynajmniej z iscie filmowym rozmachem :) jesli nie lubisz tej serii to po prostu w nia nie grasz a alternatyw w te swieta bedzie sporo, oj sporo :)

Tylko, że Cod 1 i 2 był przyjemniejszy ta gra przypomina tanią gre o terrorystach dorzucaną do gazety. Dopóki nie zrobisz jakiegoś skryptowanego zadania typu przejście w dane miejsce to wrogowie ciągle lecą jeden po drugim w te same miejsca by strzelać do Ciebie przez ściany. Nie mówiąc, że ide po korytarzu rzucam granatami wchodze do pokoju zabijam jednego wroga a drugi stoi i się gapi, mamy 2007 rok a AI w tej grze jest gorsze od H&D nie mówiąc, że nawet już stare H&D miało ragdoll w tej grze po strzeleniu wróg robi jakieś akrobacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Vegas IMO porażka, krok w tył w porównaniu z Raven shieldem zwykła głupia strzelanka.

 

CoD 4 IMHO PORAŻKA ! JEDEN WIELKI LINIOWY SKRYPT! AI w ogóle nie myśli! Ma aimbota strzelają przez ściany.

hehe ja w zadnego rainbowa six oprocz vegasa nie gralem, a jak ty masz takie podejscie do gier, to zadna nwoa ci sie nie spodoba to po co w ogole w nie grasz ? przeciez to sa najlepsze gry jakie wyszly a dla ciebie to dno, to nic lepszego nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie fajne, ładne, ale co to za perfidne skrypty?! przeciez to skandal, gdy caly czas przeciwnik wybiega na tych samych schodach, spotyka mojego ludzika i oglada go piesciami zawsze w ten sam sposob, lub rozbijajacy sie helikopter na poczatku dema. Mam wrazenie, ze w grze jest wiecej takich akcji tyle, ze wszystko jest starannie okryte ogolna rozpierducha dziejaca sie na ekranie.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

hehe ja w zadnego rainbowa six oprocz vegasa nie gralem, a jak ty masz takie podejscie do gier, to zadna nwoa ci sie nie spodoba to po co w ogole w nie grasz ? przeciez to sa najlepsze gry jakie wyszly a dla ciebie to dno, to nic lepszego nie znajdziesz.

Timeshift, Crysis ( beta), Dirt i masa innych nowych gier mi się podoba. CoD4 perfidny skrypt w tej grze sensu strzelać nie ma byle tylko biec do kolejnych miejsc gdzie jest coś skryptowane. Inaczej czeka nas walka gdzie nasi kompani mają zaskryptowane miejsce gdzie stoją lub gdzie biegną to samo AI-zero myślenia. Skoro jesteś taki cwany to wymień mi kilka rzeczy które w gameplyu są innowacyjne, lub są świetnie zrobione.

 

Plusk dokładnie, jak sam gdzieś nie pójdziesz to Twoi przyjaciele będą stać jak debile przy oknach i strzelać się w nieskończoność z terrorystami. No chyba że jest skrypt przewidziany który kończy tą strzelaninę za 10 minut :lol:

Edytowane przez l33tno0b1n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timeshift, Crysis ( beta), Dirt i masa innych nowych gier mi się podoba. CoD4 perfidny skrypt w tej grze sensu strzelać nie ma byle tylko biec do kolejnych miejsc gdzie jest coś skryptowane. Inaczej czeka nas walka gdzie nasi kompani mają zaskryptowane miejsce gdzie stoją lub gdzie biegną to samo AI-zero myślenia. Skoro jesteś taki cwany to wymień mi kilka rzeczy które w gameplyu są innowacyjne, lub są świetnie zrobione.

 

Plusk dokładnie, jak sam gdzieś nie pójdziesz to Twoi przyjaciele będą stać jak debile przy oknach i strzelać się w nieskończoność z terrorystami. No chyba że jest skrypt przewidziany który kończy tą strzelaninę za 10 minut :lol:

heh, moze jest słabe ale grafika+wymagania są fajne, strzelanie z broni jest przyjemne.

a teraz słuchaj mnie, gralem w multiplayer bete cod4 na xboxie360, gra miala super grafike i super mi sie gralo w multiplayer.

i w tej becie byla super muzyka podczas grania ! super muzyka ! w innych mp-grach tego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

heh, moze jest słabe ale grafika+wymagania są fajne, strzelanie z broni jest przyjemne.

a teraz słuchaj mnie, gralem w multiplayer bete cod4 na xboxie360, gra miala super grafike i super mi sie gralo w multiplayer.

i w tej becie byla super muzyka podczas grania ! super muzyka ! w innych mp-grach tego nie było.

Tu się zgodzę grafika względem wymagań jest na plus. Multiplayer hmm grałem w CoD i CoD2 fakt świetny multi ale:

Po co muzyka w coopie ? Jak chce włączam winampa w windowsie i mam muzykę jaką chce ale przeszkadza to w komunikowaniu się i odgłosach bitwy.

Coop teraz mi powiedz co to jest za rewolucja :P? Operation Flashpoint miał COOPa na 100 graczy ile ma CoD4? Na 8? Nic nowego i w dziedzinie MP to wszystko było łącznie ze zdobywaniem rang itd. Co do strzelania jest całkiem OK bez przymierzenia rozrzut jest wielki, nie ma przeładowywania broni podczas sprintu, sprint nie jest za szybki.

 

Nie mniej jednak uważam, że MP i tak będzie najmocniejszą rzeczą w tej grze i być może kupie dla MP tą gre. W CoD single przeszedłem dopiero jak zajmowałem czołówkę w CB w CoD2 byłem w klanie który był I w polsce a SP nie przeszedłem do dziś. CoD4 single to dla mnie 6/10 za to MP może dostanie te 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolne wraznie: jak by o nas, bez nas. Tak niestety dzialaja na mnie te scrypty, szkoda ze ich nie zmaskowali. Grafika cos jak MOH.AB ( w demko tylko gralem), ale wiem, ze to nie jest wszystko jeszcze. Poczekajmy na misje w dzien i odblokowane ustawienia. Animacje postaci to chyba to, co mi sie najbardzej podoba. Game play przyjemny ale gdyby nie tak wyrazne AI script, bylo by o niebo lepej.

 

MP to sila COD4 , tylko niech dadza jakiegos recoila, bo na Sp to marnie sie strzela. Nie ma satysfakcji jak sie zdejmie kolesia na koncu mapy 1 strzalem, bez wysilku.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę grafika względem wymagań jest na plus. Multiplayer hmm grałem w CoD i CoD2 fakt świetny multi ale:

Po co muzyka w coopie ? Jak chce włączam winampa w windowsie i mam muzykę jaką chce ale przeszkadza to w komunikowaniu się i odgłosach bitwy.

Coop teraz mi powiedz co to jest za rewolucja :P? Operation Flashpoint miał COOPa na 100 graczy ile ma CoD4? Na 8? Nic nowego i w dziedzinie MP to wszystko było łącznie ze zdobywaniem rang itd. Co do strzelania jest całkiem OK bez przymierzenia rozrzut jest wielki, nie ma przeładowywania broni podczas sprintu, sprint nie jest za szybki.

 

Nie mniej jednak uważam, że MP i tak będzie najmocniejszą rzeczą w tej grze i być może kupie dla MP tą gre. W CoD single przeszedłem dopiero jak zajmowałem czołówkę w CB w CoD2 byłem w klanie który był I w polsce a SP nie przeszedłem do dziś. CoD4 single to dla mnie 6/10 za to MP może dostanie te 9/10.

coop to jest walka druzynowa w multiplayerze ?

co mnie obchodzi ile mial flashpoint ? 100 graczy ? bez sensu, podobałoby Ci sie gdybys gral 50 na 50 w cod ?

po co muza w coopie ? tez tak myslalem, ale tutaj byla przyjemna, jak z respawna szedlem do akcji, to towazyszyla mi klimatyczna muzyka.

Popatrz jeszcze raz na grafike, na ten dym ;_; no i animacje zabijanych przeciwników

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda naprawde, ze tak to wszystko oskryptowali, bo to kawał dobrej gry, ale no nie można bronić singleplayera swietnym multiplayerem. Mnie np. nie interesuje w tej grze multiplayer i prawde mowiąc twórcy znowu chca nabic mnie w bambuko oskryptowanym "świetnym" singlem, ale to niestety kolejny raz sie nie uda. Pierwszym cod tak, udało sie - no ale nie czwartym :mur:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... reasumując SP COD 4 jest sredni???

mysle ze całą moc SP COD 4 pokaze nam pelna wersja. takie dewagacje na temat jednego demka które mimo wszytsko jest obcięte z efektów i dalo jeden wojenny etap jest bezsensowne, acz przyznam ze i klimat tu sie liczy. z klimatem póki co jest srednio ale wierze na słowo tworcom gry ze bedzie bardzo dobrze ;) a z MP to inna sprawa. mnie akuratnie nie bawią takie zabawy po sieci ;) liczył bym bardziej na jakies 60 etapów w COD4 ;)

zresztą....... kto wie.... MOH AIrborn przegioł i mało zywotny jest ;) a to własnie tendencja dzisiajszych programistów jest - Przepych graficzny bez fabularnego wypasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma może ktoś linka do fajnego mirrora? wszędzie leci 50-100 kB/s :/

 

 

 

2779026[/snapback]

Ja nawet nie przeszedlem do konca demka (skrypty mnie uspily...), SP juz mnie coraz mniej bawi, a tym bardziej takie ala Cod2, ktorego tez zreszta nie przeszedlem, czekam tylko i wylacznie na MP. ;]

 

 

ath wyjasnisz mi o co chodzi z tymi skryptami?? ;) skrzynka piwa za wiedze

Edytowane przez galandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

ath wyjasnisz mi o co chodzi z tymi skryptami?? ;) skrzynka piwa za wiedze

skrypty to bardzo popularne okreslenie , ale moim zdaniem zbyt obszerne i naduzywane.

 

generalnie chodzi o to ze programista tworze schemat ktory sie wykonuje w odpowiedzi na okreslona akcje gracza.

moga to byc skrypty sztucznej inteligencji - gracz chowa sie za przeszkoda to przeciwnik obiega przeszkode.

 

albo skrypty takie jak w CoD czy HL2 - gracz wchodzi przez drzwi a tu wywracaja sie jakies przedmioty lub pojawia sie przeciwnik.

 

ogolnie skrypt to nazbyt szerokie pojecie - w kazdej grze istnieja skrypty odpowiedzialne za wiele rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

http://bonusweb.idnes.cz/download/dema/cod4mwdemo071011.html mialem jakies 360 kb

ath wyjasnisz mi o co chodzi z tymi skryptami?? ;) skrzynka piwa za wiedze

No więc od początku.

 

AI zarówno wrogów jak i przyjaciół.

Wrogowie. Póki nie pójdziesz do jakiegoś punktu na mapie to wrogowie ciągle się pojawiają zabijesz ich to idą następni w to samo miejsce i robią to samo.

Przyjaciele. Dopóki nie pójdziesz w ten punkt to stoją przy oknach i walą do przeciwników.

Inne skrypty. Dopóki nie wejdziesz w jakiś punkt i nie wezwiesz śmigłowca budynek jest pusty. Jak to zrobisz to nagle w budynku pojawiają się wrogowie a dodatkowo 3 CKM w oknach za deskami których nie da się zabić więc czekasz na śmigłowiec.

 

Dodam może jeszcze takie smaczki, że póki twój przyjaciel nie otworzy drzwi to nie pójdziesz dalej, AI praktycznie Cię nie słyszy, na najtrudniejszym poziomie mają aimbota i walą nawet przez ściane.

Edytowane przez l33tno0b1n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...