Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie tylko S&D ale mix - tylko dobry ;]. Był taki jeden serwer z 13 slotami w UK ale tam już nikt nie gra odziwo.

 

A tak btw fajnie ze są jakieś wieści o map packu na pc... Jak nie chcą dawać nie muszą. Mogli by chociaż oblookać dobre customy i pare (ze 4 np) zamieścić w nowym patchu tak aby wszyscy (i serwy i klienci) je mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano juz nowych mapek sie doczekac nie moge. Dziwi mnie, ze malo osob gra na serwerach z custom mapami, niektore z nich sa swietnie zrobione i naprawde mozna poznac te gre na nowo :)

 

W starych mapach z coda4 nie podoba mi sie w wielu jedna rzecz, a mianowicie ilosc przejsc do wroga, np na mapie Overgrown gdzie mozna przejsc kolo silosow i przez budynek po lewej. Gdzie ciale ktos wali z CKMów. Tak samo inne mapy, Crash, gdzie na "obwodnicy" ciagle snajperzy sa i jest nie do przejscia a przy helim jak marines opanuja duzy budynek nie da sie wyjsc nawet.

I tak mozna jeszcze wymieniac.

 

Customowe mapy zauwazylem nie maja takiego problemu, mozna przejsc z kazdej strony do wroga. Zalezy tez od mapy oczywiscie, a juz o mapie the rock nie wspomne :D gdzie sie idzie zgubic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co taki post z pupy ? :) Ja myślałem ze map pack wreszcie na pc wychodzi a tutaj takie coś.

 

Narazie cicho o tym packu na pc...

Z tego co widziałem na youtube to mapy nawet niezłe ale średnio mi się podoba (z tego co widziałem) creek (za dużo miejsca na kampy i każdy nalot by sie kończył tonom kili) i killhouse (bezklimatowa ;p i chyba tylko na dm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucom

reinstalka PB nic nie dała. ten sam błąd. tuż przed wejściem na serwa ("ustawienia gry") wylatuje do pulpitu. Zadnych fixów nie mam. Chętnie bym reinstal zrobił, ale gierka juz nie moja i cd nie mam:). Dzięki za próbę.pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu rozdziałka cały czas mi się zmienia? I inne opcje ( dziwięk stereo ). Zawsze mam 1024x640 a ustawiam 1280x1024 po wyjściu gry znów musze ustawić rozdziałkę czy dźwięk. Da rade to ustawić na "sztywno"? Coby już się rozdziałka nie zmieniała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie trzyma normalnie. Może dajesz za duże odświeżenie przy danej rozdziałce ;).

 

 

A tak btw: ma ktoś z Was neo ? Pytam bo ja mam i dziś właśnie teraz mam cholernie wysokie pingi na niepolskich serwerach (250-300) (na pl odziwno norma ;o). To samo mam w ut3 ;]. Też tak macie ? Może w TP coś przebudowują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mógłby pomóc?

 

Pojawiło się znikąd i nie mogę grać. Wszelakie info jakie znajduję odn pomocy dot. piratów. Reinstalka nie wchodzi w grę bo brak mi płytki z grą.

 

dzięki

A moze sciagales jakies mody ?? W COD:UO tak mialem za na wersji PL kilka map sie sypało przy probie wejscia na serwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alfabeta

JUŻ sugerował to yuucOm...wg mnie nie mam żadnego moda...choć....z serwera "clan mendy polska" coś tam mi się ściągało i była gra zmodowana dosyć mocno (bronie, start od lvl 1 itp)...jak to można odinstalować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z trochę innej beczki - nie spotkał się któryś z was z skryptem (po stronie serwera) autokickującym za martyrdom i granatnik ? Wiem że takie coś jest - ale nie udało mi się znaleźć działającego - b3 się źle konfiguruję i ma to szczątkowo, serverwatch nie ma listy broni z cod4 .... Jeśli trafiliście chociaż na taki serwer gdzie to jest to dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaweczki powrociły z serwisu, mozna znow zaczac grac ;]

 

Moze wkoncu wspolna partyjka, tylko serwery bez hc pls. Preferuje tdm, ale s&d tez moge pyknac.

 

Ja jestem chetny na partyjke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, w to co dizisja grałem to rpzechodzi wszystko xD szukajcie serwerow z Zombie Modem. no jest taka jazda, ze tdm, sd ,sab wymiekaja :P

 

ogolnei chodzi o to, ze na poczatku jeden koles jest zombiakiem i zaraza innych poprzez cios nozem. reszta ma do wyboru caly arsenał broni, ale zombiaka moga zabic albo strzałem w glowe, albo wypchac go dosłownie ołowiem :P jaja nie z tej ziemi. polecam polecam i jeszcze raz polecam !!!

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, w to co dizisja grałem to rpzechodzi wszystko xD szukajcie serwerow z Zombie Modem. no jest taka jazda, ze tdm, sd ,sab wymiekaja :P

 

ogolnei chodzi o to, ze na poczatku jeden koles jest zombiakiem i zaraza innych poprzez cios nozem. reszta ma do wyboru caly arsenał broni, ale zombiaka moga zabic albo strzałem w glowe, albo wypchac go dosłownie ołowiem :P jaja nie z tej ziemi. polecam polecam i jeszcze raz polecam !!!

Zarzuć ip jakiegoś serwa z tym modem ;). I ile on waży tak mniej więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, w to co dizisja grałem to rpzechodzi wszystko xD szukajcie serwerow z Zombie Modem. no jest taka jazda, ze tdm, sd ,sab wymiekaja :P

 

ogolnei chodzi o to, ze na poczatku jeden koles jest zombiakiem i zaraza innych poprzez cios nozem. reszta ma do wyboru caly arsenał broni, ale zombiaka moga zabic albo strzałem w glowe, albo wypchac go dosłownie ołowiem :P jaja nie z tej ziemi. polecam polecam i jeszcze raz polecam !!!

Potwierdzam, świetny mod. Momentami nieźle podnosi ciśnienie ;). Wszystkie standardowe mapy są ściemnione i spowite ponurą mgiełką, a w tle słychać jęki zombie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale to juz bylo. Chyba w CoD2 ;)

Jak wrocie do domku to zarzuce IP serwa (tdm, max 20osob), na ktorym zawsze gram. Wczoraj bylo pusto wiec wbilem na jakis inny, z zmixowanymi trybami.

Sabotage - zakrecony tdm. Na publikach nie da sie normalnie grac.

Domination - bez teamu tez sie nie da.

S&D - na publicu toalny bezsens, bo... nie ma teamow

DM - zbyt duzy hardcore

Dlatego jak dla mnie jedyny sluszny wybor jesli chodzi o granie na publicach to TDM.

 

Zrobmy jakis wspolny clan i zacznijmy grac mecze. Ja jestem wolny przewaznie od 22-2.

Co wy na to ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale to juz bylo. Chyba w CoD2 ;)

Jak wrocie do domku to zarzuce IP serwa (tdm, max 20osob), na ktorym zawsze gram. Wczoraj bylo pusto wiec wbilem na jakis inny, z zmixowanymi trybami.

Sabotage - zakrecony tdm. Na publikach nie da sie normalnie grac.

Domination - bez teamu tez sie nie da.

S&D - na publicu toalny bezsens, bo... nie ma teamow

DM - zbyt duzy hardcore

Dlatego jak dla mnie jedyny sluszny wybor jesli chodzi o granie na publicach to TDM.

 

Zrobmy jakis wspolny clan i zacznijmy grac mecze. Ja jestem wolny przewaznie od 22-2.

Co wy na to ;>

Na jakich serwach grasz ze sie nie da grać SD albo sab albo hq albo Dom ? ;]. Ja grałem na takich gdzie all sie skupiało na objective i grało sie super. Na takich gdzie jest admin od kontrolowania czy rozgrywka przebiega dobrze i zgodnie z zasadami.

TDM odpada bo jest imo cholernie nudny ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alfabeta

JUŻ sugerował to yuucOm...wg mnie nie mam żadnego moda...choć....z serwera "clan mendy polska" coś tam mi się ściągało i była gra zmodowana dosyć mocno (bronie, start od lvl 1 itp)...jak to można odinstalować?

Sprobuj tymczasowo zmienic nazwe folderu MOds ostatecznie nowa instalacja gry lub czysty katalog "pozyczony" od kogos.

Ja mialem podobne jazdy na COD:UO na Polskiej (TYLKO) wersji jezykowej z modami z serwera wildcards. Na wersji EN nie bylo tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to na losowych publicach, jesli chcialem przetestowac inne tryby niz TDM.

To gdzie zapraszasz, na publica, tak ze ebdzie zgrany teeam?? Bo bez tego nie widze dobrej gry w s&d, hq, czy domination.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w CoD4 istnieje możliwość zmiany języków, czy w wersji PL dostępneij w MM/EMPiK-u jest tylko jeden, czyli nasz ojczysty? Gry już nie mam, a temat mnie interesuje, bo mam mozliwość za groszę kupić wersję Italy

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to na losowych publicach, jesli chcialem przetestowac inne tryby niz TDM.

To gdzie zapraszasz, na publica, tak ze ebdzie zgrany teeam?? Bo bez tego nie widze dobrej gry w s&d, hq, czy domination.

Podam później bo ostatnio w ut3 gram i nawet nazw tych serwów nie pamietam :)

Czy w CoD4 istnieje możliwość zmiany języków, czy w wersji PL dostępneij w MM/EMPiK-u jest tylko jeden, czyli nasz ojczysty? Gry już nie mam, a temat mnie interesuje, bo mam mozliwość za groszę kupić wersję Italy

Chyba sie da bo to jest wersja international ta wersja italy ;). W cfg masz 2 komendy:

seta loc_forceEnglish "0" - pewnie forsuje angielski

seta loc_language "7" - a tutaj masz ustawienie danego jezyka - trza znać kod tylko. Ja mam wersje pl wiec ta 7 to język polski :).

 

A i szkoda ze nadal nie ma wieści na temat mappack na PC :|. Chyba nas olali, no trudno ich strata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: Witam gra COD4 jest swiet5na jednak gram w nia na directx 9.0c <_< a mam grafe 8600gt czy jesli bym wgral directx 10.0 ta gra by mi lepiej dzialala skoro mam system windows XP pro?????Czy jest moze jakas wersja directx 10.0 do systemu win XP za odp z gory dziekuje :wink: a i skad moznabybylo pobrac taki directx do XP pro :rolleyes:

 

:rolleyes: Witam gra COD4 jest swietna jednak gram w nia na directx 9.0c <_< a mam grafe 8600gt czy jesli bym wgral directx 10.0 ta gra by mi lepiej dzialala skoro mam system windows XP pro?????Czy jest moze jakas wersja directx 10.0 do systemu win XP za odp z gory dziekuje :wink: a i skad moznaby bylo pobrac taki directx do XP pro :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: Witam gra COD4 jest swietna jednak gram w nia na directx 9.0c <_< a mam grafe 8600gt czy jesli bym wgral directx 10.0 ta gra by mi lepiej dzialala skoro mam system windows XP pro?????Czy jest moze jakas wersja directx 10.0 do systemu win XP za odp z gory dziekuje :wink: a i skad moznaby bylo pobrac taki directx do XP pro :rolleyes:

Do windowsa XP nie da się wgrać DX10. Tylko windows Vista daje nam taką możliwość <_<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa że COD4 nie obsługuje efektów z DX10

i tak w ogóle, 8600GT to nie karta pod dx10 ;) -czyt. za słaba

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...