Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Nice, wymiata :). Pomysl bardzo ciekawy, i naprawde bedzie można niezle zadymy zrobic. Tylko ciekawy jak sie sprawdzi w multi. Bo w cod1/cod2, bylo slychac kiedy wrog sie zbliza - dead silence - ciacha smierc :). No tak ;] wszystko tlumaczy ;].

 

Kiedy oficjal premier (ktorego wrzesnia)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dead silence - ciacha smierc :). No tak ;] wszystko tlumaczy ;].

Cicha śmierć brzmiałoby: silent death. :ploom:

 

Dead silence to martwa cisza.

 

A film ciekawy, ale nie wiem, czy to znajdzie szersze zastosowanie, bo na przykład w ET 4. poziom covert ops'a, który umożliwiał zabijanie jednym ciosem noża (od tyłu) w praktyce w ogóle się nie przydawał (zwłaszcza w meczach klanowych, gdzie doświadczenie nie wpływa na skille).

 

Inna sprawa, że tutaj zdolności tej nie będzie używał covert ops - to wiele zmienia.

 

Szykuje się naprawdę ciekawy multiplayer.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos na temat daty rozpoczecia BetaTestow ??

 

Po oblookaniu filmu C4 dochodze do wnioasku ze postaci poruszaja sie gorzej niz w starym jarym BF2

Dziwne jest to ze na ktoryms filmiku z Sniperem postaci poruszaly sie jak zywe ??

co jest grane ???

znakiem tego w trybie multi wrogowie beda biegac jak patyki ?

 

Do tego mogli by dodac jakas pseudo fizyke ,gosc wchodzi na C4 , wybucha i pada jak trafiony z pistoletu

nie powinno go czasem rzucic pare metrow ?

 

Ogolnie

bedzie

jak bedzie

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

ostatnie info o betatestach bylo takie ze bada. dla klocka360 i swiniakow z ameryki. o reszcie swiata, tylko tyle, ze mozliwe jest rozszerzenie na pozostale kontynenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nic nie wiadomo ... możliwe że demo zostanie udostępnione dla wszystkich (Xbox Live).

 

ps

na oficjalnym forum pojawiły się informacje (narazie nieoficjalne) że demo wkrótce pojawi się także na PCta, info to wydaje mi się raczej logiczne, w końcu CoD to przede wszystkim gra na PCta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby nie było, wersje PCtowe posiadają lepszy multiplayer, tak więc udostępnienie dema jedynie konsolom można by uznać za nieporozumienie, to jak premiera Tekkena na PCty z pominięciem playstation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było. 2705915[/snapback]

ostatnie info o betatestach bylo takie ze bada. dla klocka360 i swiniakow z ameryki. o reszcie swiata, tylko tyle, ze mozliwe jest rozszerzenie na pozostale kontynenty

 

jeszcze nic nie wiadomo ... możliwe że demo zostanie udostępnione dla wszystkich (Xbox Live).

wiadomo, link powyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że autor napisał to zbyt agresywnie, narzucając wszystkim, że CoD4 jest "be", bo nie rozgrywa się w czasach II WŚ.

 

To już bardziej wygląda na opinię, a nie zapowiedź.

 

Co za ludzie :).

 

Krótki pokaz klasy snajpera (nie wiem, czy można otworzyć bez konta na owej stronie).

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... jedyne z czym moge sie zgodzic w tym artykule, to tekst o rankingach i unlockach. Gosciu narzeka, ze to juz nie jest ten sam CoD, bo nie ma IIWŚ - a ile mozna? Wiem ze nie został to wyczerpany do końca temat, ale naprawde - amerykańskie studio nie zrobi gry, w którym będziemy grać polakiem w powstaniu warszawskim, albo niemcem który walczy z rosjaninem albo amerykaninem... wiadome było, ze predzej czy później seria CoD przejdzie do teraźniejszosci, bo akurat współczesne realia to dosc rzadki motyw pojawiający się w dobrych grach (cos wyszło dobrego oprócz Battlefield 2? Bo jakos nie przypominam sobie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(cos wyszło dobrego oprócz Battlefield 2? Bo jakos nie przypominam sobie).

stare

Black Hawk Down - dobry single i multi(zapomniany i nierozwijany)

 

z nowych

Rainbow Six: Vegas - świetny single

 

Armed Assault

 

no a tak to rzeczywiście mało jest dobrych gier nawiązujących do współczesnego pola bitwy

 

może jeszcze Ghost Recon Advanced Warfighter ale o tej grze są różne opinie, szczególnie wersja PC

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że autor napisał to zbyt agresywnie, narzucając wszystkim, że CoD4 jest "be", bo nie rozgrywa się w czasach II WŚ.

 

To już bardziej wygląda na opinię, a nie zapowiedź.

 

Co za ludzie :).

 

Krótki pokaz klasy snajpera (nie wiem, czy można otworzyć bez konta na owej stronie).

Super trailer...

 

Sorry! This page is for members only!

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzoooo fajne :)

Tego snajpera ledwo widac w tej trawie, ciekawe czy w multi tez bedzie az tak "niewidoczny" co by nie mowic mogloby to ludkow denerwowac ;)

Edytowane przez qbec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta juz chcialem wylaczyc kiedy patrze a tu koles tym "spejalnym" atakiem go dziachnal :).

 

"Silent atack" - tak?

 

Giera wymiata, nie no kurde, az nie moge sie doczekac :P, wszystkie inna padna na kolana :). Takze pazdziernik i kupujemy :>.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie najgorzej prezentuje się trailer z prezentacja zdalnego detonowania ładunków, widać że poziom graficzny w CoD4 jest nierówny .

 

ps

st1ch, jak tam ''korsarze'' o pojemności 1Ghz ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podjaralem sie tempem rozgrywki na tym trailerze. malina :)

Ta jest masakra :).

 

Ale gra syci, nie moge sie doczekac :).

 

Co do "corsaczy", a ciagna niezle, zadowolony jestem, ale te 2GB robi roznice :). Wczesniej siedzialem na 256 i 1,2 Celeron, a teraz od 4 miechow wreszcie sie zmusilem, i wrocilem do grania, bo wtedy to tylko cod1 szedl, a teraz nadrabiam :>.

 

EDIT - a no tak teraz dopiero skumalem / znaczy sei zauwazylem :P Blad :P 2 x 1 GB :P thx , poprawione :P.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...