Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

jednak rezygnuje z zakupu CoD4 na PC. Jesli mam przy tak efektownej grze garbić się przed kompem i ogladać te 20 fpsów na low detalach, to jednak wole poczekac az zakupie sobie X360...

 

grałes w demko ? - ja praktycznie na takim samym sprzecie jak tym - amd 3000+ 7600GT 1gb ram grałem w 1280/1024 na max detalach i fps oscylowały od 25-40 , fakt ze przy wiekszej zadymie spadały do 15 to i tak mi juz nie przeszkadzało , ale nie oszukujmy sie 7600gt to juz low end , a i tak uważam ze gra jest siwetnie zoptymalizowana, odpal sobie NFS pro shit to wtedy zobaczysz optymalizacje :mur:

 

 

no to juz w piatek zagram w najnowszego cod :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałeś dodać max detalach zawartych w demie :] demo ma zablokowane kilka opcji graficznych.

 

zapomniałeś dodać max detalach zawartych w demie :] demo ma zablokowane kilka opcji graficznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole 5h rozrywki na swietnym poziomie niz 10h nudnego biegania z kąta do kąta

heh ciężko nie przyznać racji ale KUPUJĄC grę na 5h ... tak jak pisałem wszyscy ci, którzy myślą głónie o grze na multi będą w 7 niebie, a b.dobry lecz krótki sp będzie miłym dodatkiem. Ja osobiście w mp nigdy nie gram stąd kupno coda jest po prostu nieopłcalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest śmieszną sumą za tyle godzin spędzonych na serwerach. Po za tym 5h to nie jest aż taka tragedia. Przejdziesz sobie parę razy na Veteran to będziesz happy. ;)

 

No to czekam do piątku na jakieś relację z gry na PC. Głównie interesuję mnie MP ,a potem lecę do empiku po jedną sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej krocej a intensywnie, poza tym zauwazylem ze rzadko udaje sie stworzyc gre ktora po 10h sie nie nudzi ...

hmm to chyba żyjemy w dwóch różnych światach bo ja gier, które trzymają w napięciu przez duuuużo wiecej niż 10 h mogę wymieniać bardzo długo w przeciwieństwie do tych poniżej 10, których jest jak na lekarstwo niestety jak widać już nie długo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest śmieszną sumą za tyle godzin spędzonych na serwerach. Po za tym 5h to nie jest aż taka tragedia. Przejdziesz sobie parę razy na Veteran to będziesz happy. ;)

 

No to czekam do piątku na jakieś relację z gry na PC. Głównie interesuję mnie MP ,a potem lecę do empiku po jedną sztukę.

to raczej w piatek nie doczekasz sie na relacje z mp :lol: co najwyzej z sp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to raczej w piatek nie doczekasz sie na relacje z mp :lol: co najwyzej z sp

 

Zamiast głupio się śmiać to napisz czemu. ;) Premiera ma być w piątek i chyba od razu będzie można zagrać w multi. No chyba że o czymś nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

hmm to chyba żyjemy w dwóch różnych światach bo ja gier, które trzymają w napięciu przez duuuużo wiecej niż 10 h mogę wymieniać bardzo długo w przeciwieństwie do tych poniżej 10, których jest jak na lekarstwo niestety jak widać już nie długo...

nie chce sie przekomarzać ale założę sie ze nie wymienisz za duzo takich tytulow ktore po 10h nie nudza powtarzanymi czynnosciami lub zastojem fabularnym :) wymien chociaz z 20 ktore ukazaly sie po 2000 roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka CoD4 na gamespot (w tym video review):

http://www.gamespot.com/xbox360/action/cal...amp;tag=nl.e513

 

Ocena 9.0. Dużo plusów i tylko jeden minus: krótki sp (mnie to stuka :)). Z zaoszczędzonej kasy na qw (udało mi sie kupić wersje uk za 60 zł) od razu zamawiam nowe call of druty :P.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam u siebie w wersji FULL , na 1920x1200 aa4x af16x wszystko max. ponizej 50fps nie zobaczylem puki co , caly statek przeszlem. przewaznie ponad 100fps.

 

Skoro już jakimś cudem masz fulla to napisz jak jest z wykorzystaniem rdzeni. Jeden pracuję czy może drugi również. Zakładam że pozostałe 2 śpią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jakimś cudem masz fulla to napisz jak jest z wykorzystaniem rdzeni. Jeden pracuję czy może drugi również. Zakładam że pozostałe 2 śpią.

Chyba nie grałeś w demko , ciągnie dwa jajka równo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP w tej grze jest bardzo krotki niestety, ogolnie gra na wstepie miazdzy ;p pozniej trzyma forme no i.. i koniec SP ;p historyjka krotka aczkolwiek fajnie wszystko oprawione ;). Polecam wlaczyc wyzszy poziom trudnosci wtedy na pewno wydluzy to troche rozgrywke ;-).

SP complete ;p

Na sprzecie z siga chodzi wszystko max aax2 bez zajakniecia fps nie spada ponizej 40 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również już grałem i po mimo, że SP jest dosyc krótki (gram na tym 2gim poziomie) (jestem już po misji z dema a grałem 2h) to klimat i sama rozgrywka jest przednia! Hmm co prawda tytuł CoD jest wzięty chyba tylko w celach marketingowych bo mamy tu do czynienia bardziej z rozgrywką przypominającą gry typu Rainbow Six. No ale... Gra w sumie stworzona dla multi a nie single.

U mnie na laptopie (jak już to podreślałem propo moich odczuc do dema) chodzi przyzwoicie w 1024x768 (większośc na poziomie średnim, grafa nie kręcona - jakby ktoś chciał screen z ustawień to mogę zapodac) ~ 25-40fps, avr. 30-35fps. - także komfort zapewniony. Gra z pewnością lepsza od ostatniego Medala i chyba pierwszy raz mam takie zdanie (z korzyścią na stronę CoD). Denerwuje mnie pare rzeczy (a jednak) np. częste blokowanie mojej postaci jak chce przejśc (czyt. nie byc na końcu) przez moich współtowarzyszy i to, że jest jednak krótka. Ale lepsze to niż nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

wymien chociaz z 20 ktore ukazaly sie po 2000 roku :D

Z konsoli moze byc tez?? :D :D

 

Planescape Torment , Baldurs Gate I , Baldurs Gate II , Fallout I , Fallout II , Kotor I , Kotor II > skonczmy , jestem pewien ze znalazlbym 20 gierek..

 

BTW : ten COD mi sie podoba , gralem w demko i akcja wyglada przednio aczkolwiek wole GRAWA i R6V :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planescape Torment , Baldurs Gate I , Baldurs Gate II , Fallout I , Fallout II , Kotor I , Kotor II > skonczmy , jestem pewien ze znalazlbym 20 gierek..

to sa wg ciebie gry wydane po 2000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

to sa wg ciebie gry wydane po 2000?

brawa za spostrzegawczosc. A dalem po 2000 roku bo dla mnie ten rok jest poczatkiem krzywej spadkowej w wykresie jesli chodzi o innowacyjnosc gier ;)

np 1szego baldura przeszedlem prawie ze z wypiekami na twarzy, drugi znudzil mi sie juz po 2h grania.

 

wracajac do CoD4 - czy Ci co odpalili juz pełne wersje moga dac screena z menu jakie ustawienia da sie na max ustawic ? dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

to sa wg ciebie gry wydane po 2000?

Spokojnie , spokojnie. Wykasuje te gry a i tak znajde 20 tytulow bez problemu. PC nie jest moze sprzetem , ktory ma tak bogata biblioteke gier jak konsole ale jednak ma. Wykasuje Baldura , dam Grandie 2 - dluga , trudnawa i ciekawa. Wykasuje Fallouta dam Jade Empire. Wykasuje Tormenta to wstawie MAX Payne - nie powiesz , ze jest to slaba gra...

 

Zakonczmy to bo nie temat o tym , ale : znajde (ja/Wy na pewno tez) bez problemow 20 gier , przy ktorych bawilem sie przednio , dlugo i nie nudzilo mi sie.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam oryginalną polską wersję. Sklep ultima.pl mile mnie dziś zaskoczył. Wracam sobie z pracy, stoję w korku a tu telefon - dzień dobry, może już pan odebrać CoD4. Więc szybciutko pojechałem i gram teraz sobie elegancko.

Gra wypasssss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...