Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi ze na bank wypadł identycznie jak 7900GT(lub lepiej) a przy mocnym OC identycznie jak X1950pro a nawet lepiej

Racja.

http://firingsquad.com/hardware/nvidia_gef...ance/page14.asp

Dołączona grafika

Co prawda 1280x1024 AAx4 to już za dużo, nie sądzę jednak aby w nizszych trybach relacje się zmieniły, co najwyżej HD 2600 i 2900 bez AA znacznie przyspieszą.

GF 7900 ostatnio już nie daje rady nowszej 8600.

Mowa jest o 8600gt nie gts, a to spora różnica

Czym w wydajności się różni GT@GTS od GTS? Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Misja w Czarnobylu to byl majstersztyk. Klimat, muzyka, akcja no i miejsce akcji...Czarnobyl.

potwierdzam... patrzylem jak brat gra i pomysl i wykonanie mistrzowskie. Tak samo jak misja podczas burzy w prologue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jejku! ale fajna gra! ;-) Szkoda tylko że kombinacja panorama 22 + gf8600gt nie wystarcza zeby miec na raz i ładną grafikę i płynną animację. Ciekawe czy 1.7v na gpu to duzo? Albo czy nastepne stery nvidii będą zoptymalizowane pod cod4... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak , brakuje pamięci na karcie :wink:

 

Podkręcenie gpu dużo ci nie pomoże( za mało pamięci i za mała przepustowość) , ale tak do 1.75v to możesz lajtowo jechać B-)

 

W zależności od levelu zużycie pamięci z karty wacha się od 330mb do ponad 500mb przy rozdziałce 1024*768.

 

 

Szkoda , że singiel jest tak krótki 6h i po filipku. Jakby ktoś ostro naginał to pewnie w 4h przejdzie bez problemu.

 

Ale lepsze 6h dobrej rozrywki niż powiedzmy 20h przynudzania.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w nowego COD'a o godzinie 11 i przeszedłem go jakieś 1.5 godziny temu. SP bardzo krótki ,ale za to jak wciągający. Naprawdę dawno nie miałem tak by przez 5 godzin nie odrywać się od komputera nawet na minutę. Gameplay w tej grze miażdży dosłownie wszystko. Jak wyżej ktoś napisał cały czas coś się dzieję. Grałem na 3 poziomie (hard ? ) i bywało naprawdę ciężko. Jak w tej misji z Zajcewem (nie wiem czy dobrze napisałem ) ,albo misja w Czarnobylu ,a dokładnie to oczekiwanie na przylot helikoptera. Nie było za bardzo się gdzie schować ,a piechurzy nadchodzili ze wszystkich stron oprócz tyłów. Jak dla mnie mimo ,że gra krótka to bardzo miodna. 9/10 za to ,że na te 5 godzin oderwałem się od rzeczywistości.Oj dawno tak nie nie było.

Nic dodac, nic ujac. Takiej dawki akcji w grze dawno nie zaznalem B-) Do tego ta roznorodnosc misji i scena z nukiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ludzie, ale na polskich serverach na full detalach mam 10 fpsow // gdzie na zagranicznych mam 125 :blink:.

 

Moze to to ze na zagranicznych gram na nie skrakowanych serverach a na polskich na cracked? Moze to ma cos wspolnego :o? Oczywiscie gra full version oryginal, ale z polskich servow jak narazie jeden jest nie skrakowany i ciagle full, takze jeszcze tego nie sprawdzilem...

 

Co o grze? Hmm single bardzo miodne, i z fpsami tez niezle (100 na full), ale multi, uuu tutaj jest wielka odskocznia od starych codow, tam odrazu chwytales o co chodzi, tutaj troche gorzej...

 

Nie ma info ile ludzi zyje, ile jest death, do tego te rangi.... Bozeee jak to mnie dobijalo na poczatku, ale teraz mobilizuje ;).

Wszscy juz maja od dwoch dni majory poruczniki, a ja jade na sierzancie :P.

 

I strasznie ciezko na poczatku, graczowi ktory dopiero zaczyna wbic sie w partyjke, miedzy takimi doswiadczonymi kolesiami... Oni maja naloty, automatyczne bronie + celowniki + granatnii, a Ty 3 nabojowe strzelby :).

 

Ale ogolnie jestem na tak, bardzo wciaga mnie jak kazdy cod, i sporo mam do zyczenia co do multi, ale mam nadzieje, ze patch duuuzo zmieni.

 

W koncu w cod1 bylo 5 wersji patch'a, a w cod2 trzy wersje, miejmy nadzieje, ze tutaj jedna wystarczy ;).

 

A oto screen ;)

Dołączona grafika

 

Moze jakies partyjki :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zabrałem się za COD4 - wszystko wygląda ładnie i przyjemnie, ale jak zobaczyłem pixelowate cienie to mnie krew zalała :? (x1950pro, 1280x1024, AA 4x, aniso8)

czy jedyna opcja na pozbycie się tej pixelozy to wyłączenie cieni?

Edytowane przez Patrol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka już przypadłość Radeonów (nie wiem jak z serią HD, ale we wszystkich wcześniejszych przypadkach ten problem się pojawiał), że nie radzą sobie odpowiednio z cieniami w formacie DST.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka już przypadłość Radeonów (nie wiem jak z serią HD, ale we wszystkich wcześniejszych przypadkach ten problem się pojawiał), że nie radzą sobie odpowiednio z cieniami w formacie DST.

Na 2900 cienie są jak najbardziej OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co grają w multi.

Odblokowałem sobie kilka nowych broni, wraz z tym tłumik do M4 ale za cholerę nie mogę znaleźć opcji aby ten tłumik dodać. :huh:

Dajesz na klase potem karabiny szturmowe M4 i potem masz okno w którym pod granatnikiem masz tłumik klikasz i masz.

 

Gierka całkiem całkiem.Fajne są naloty tylko mapki małe i sporo TK B-) .

 

Mój nick onlajnowy to LuQe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co panowie z infinityward mysleli tworzac ta gre pod wzgledem rozgrywki i AI, ale chyba za malo mysleli. Wlasnie skonczylem CoD4 na hardzie i mam mieszane uczucia.

 

Z jednej strony gra sie fajnie. Fajne misje, graficznie na niezlym poziomie, misja snajperska wgniata... ale ten chaos na polu bitwy. Czasami nie wiadomo co sie dzieje. Skad kto przychodzi, gdzie isc. Na hardzie twoi kompani w wiekszosc ograniczaja sie do chowania sie za przeszkodami ,a ty musisz odwalac cala robote. Do tego AI jest skupiona jedynie na tobie i wszyscy strzelaja w ciebie z autoaimem. Porazka na maxa. No i te skrypty. Nie da sie zatrzymac na chwilke chociaz, bo wrog ma klon mode i zolnierzy ma w brud.

 

Wczoraj konczac misje snajperska gra mnie zirytowala do tego stopnia, ze myslalem nad jej odinstalowaniem ;) Nie wiem jak to wyglada na Veteran, ale nie moglem skonczyc misji. Gralem chyba ponad 1h sama koncowke!! Ostatni szturm, pojawiaja sie 4 helikoptery i do tego 40 ludzi biegnie z psami na pale na dwoch snajperow!! Jedyny sposob jaki znalazlem na ta misje to schowanie sie w pewnym miejscu gdzie nie moga mnie zajsc od tylu i poprostu wszystkich wybijalem. Wygladalo to poprostu zenujaco. Mysle ,ze jakby gre zrobic w bardziej realistyczny sposob bylaby ze 100 razy lepsza. A tak mamy arcade siekanke z wartka akcja i zeby sie nie denerwowac najlepiej przejsc na easy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

rzeczywiscie cod4 to taka bezmyslna rzeznia ze nie nadazam ze zmiana magazynkow. Jak wlaczylem czita i polazlem tam gdzie mnie tak lali ze przez czerwone flasze nic nie widzialem prawie - dostrzeglem miejsce gdzie co kilkanascie sekund pojawia sie 10 nowych klonow. Nie ma miejsca na zaplanowanie czegokolwiek, po prostu trzeba liczyc na to ze teraz moze ci nie trafia. Zenada dla mnie. Misja gdzie gonimy syna zakariewa czy jak mu tam - to juz jest szczyt szczytow. bez czitowania to bym nawet nie pierdnal. Nawet z czitem god mode ciezko sie gra bo tak nawalaja ze mi tylko czajnik odskakiwal gora dol, gora dol i czerwono przed oczami. Dopiero jak wlaczylem czita "no reload" i ciaglym ogniem sialem nie spuszczajac palca z myszki, - bylem w stanie sie LEDWO odgonic od przeciwnikow ktorzy po prostu dziesiatkuja nas do tego stopnia ze nie da sie przjsc niektorych momentow bo za ciasno jest tyle bydla sie namnozy. No LOL po prostu.

Ciezko mi uwierzyc ze to w ogole mozna przejsc na easy..

Ja jestem za stary na klepanie tego samego levelu kilka dni z rzedu. Wiec po prostu od misji gonitwa za dresiarzem gram na czitach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko mi uwierzyc ze to w ogole mozna przejsc na easy..

Ja jestem za stary na klepanie tego samego levelu kilka dni z rzedu. Wiec po prostu od misji gonitwa za dresiarzem gram na czitach.

Yyy LOL ? ;d Nie wiem, piszesz o tym ze ciezko przejsc ta gre na easy bez czitow ? Jesli tak to conajmniej Ci sie dziwie bo ja na regular nie mialem zadnych problemow ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a myslalem ze tylko ja momentami nie wiedzialem co sie dzieje :lol: Najgorsze jest to ze zawsze najwiecej holoty strzela do mnie (albo mi sie tylko wydaje). Najbardziej posr.na pod tym wzgledem byla misja w wiosce (w dzien i w noc), chwilami mialem ochote rzucic myszka. Stoje w budynku, jest cisza, nikogo nie slychac, wystawilem tylko noge za prog i tratatatratatatata. No ze wszystkich stron, nie wiedzialem co sie dzieje. Chwilami przeginali z ta "fala" przeciwnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyle czola - u mnie juz chyba nie te lata, sam nie wiem :huh:

Ja cała grę ukończyłem na regular i nie miałem większych trudności z grą, najdłużej mi poszła misja ze snajperami a dokładnie jej koniec jak muszę czekać na helikopter z 8 razy podchodziłem do tego i się w końcu udało skryłem się za jakimś kontenerem i kosiłem wszystkich. Gra mimo wszystko jest bardzo dobra, ode mnie dostaje 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...