Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie głupie pytanie :oops:

Mam grę i chcę grać w multi.Włączam tryb wieloosobowy i nic.Nie mam żadnych serwerów nie mam nic puste okna.Z niczym się nie chce połączyć.

Czy należy się gdzieś wcześniej rejestrować aby sobie ustawić hasło login itp?.

Firewall mam wyłączony.Inne gry działają.To mój pierwszy cod multi i tak mnie zaskoczył. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem z tą grą:

 

Tryb jednego gracza uruchamia się i działa bez problemu , natomiast po uruchomieniu trybu multi program przestaje działać i wyświetlany jest następujący błąd:

 

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: iw3mp.exe

Wersja aplikacji: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa aplikacji: 4715f9cb

Nazwa modułu z błędem: iw3mp.exe

Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4715f9cb

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 00276505

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6000.2.0.0.768.3

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: 8d13

Dodatkowe informacje 2: cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311

Dodatkowe informacje 3: 8d13

Dodatkowe informacje 4: cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311

 

Przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=501...mp;clcid=0x0415

 

 

Mój system to Vista Home Premium 32-bit

 

Czy ktoś wie co z tym począć ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś pisał ale misje w Czarnobylu łatwo jest przejsc, wystarczy wystrzelac tych z helikoptera po lewej. Wtedy żaden podesc w tej malutkiej budce pod stolic wychylac sie i sciagac łajdakow :D . Działa , sprawdzałem 3 razy na poziomie o 1 nizej niz veteran.

 

 

btw. warto podłożyć też miny obok samochodow i beczek, tam gdzie się bedą kryli. ;]

 

podoba mi sie strzelanie przez sciane. Gre skonczylem juz 2 :D razy.

 

 

a multi ??? WYMIATACZ! to sie dopiero nazywa szybka rozgrywka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to po komentarzach spodziewałem się, że to będzie jakaś na maksa przegięta misja...a tu się okazało trochę inaczej...na veteranie też przeszedłem (za 2 razem ;) )...taktyka ta sama co przedtem - miejsce działania - tam gdzie te samochodziki...i w odpowiednim momencie użyte miny...dużo gorsze było dla mnie dogonienie tego gościa później...

 

ale misja przednia...zwłaszcza początek, kapitalny klimat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ładna, ale.

Skrypty - jeżeli nie idziesz ścieżką, która sobie wybrał pan programista giniesz natychmiast.

Nieprzebrane ilości drewnianych wrogów - podczas akcji osadzonej w IIWŚ można było przymknąć oko.

Tutaj możemy wybić małe państwo wyłażące z 2 budynków.

Część akcji jest żywcem zerznięta z jakiegoś (debilnego) filmu.

Mało wyrazista broń. Szotgun, który zasnuwa widok dymem na 5 sekund - beznadziejny.

Wychylanie się daje nam tyle, że się wychyliliśmy - obrażenia otrzymujemy takie same jak byśmy sobie wyszli i stanęli w miejscu, w które się wychyliliśmy.

Może i strzelanie przez niektóre powierzchnie ma sens ale przez ceglane czy betonowe mury - żaden.

Nawet na próbę ubiłem jakiegoś gostka za półmetrowym filarem przy pomocy SMG z tłumikiem :lol2:

Chaos ogólny - abstraciach!ąc od "porządku" jaki zaprowadził programista wytyczając nam ścieżkę walki.

Ogólna poprawność polityczna made in USA.

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko spytam: grasz w sp na jednym jaju ? :)

U mnie sie nie da bo niezależnie od ustawien mam takie spadki ze cho cho wiec bez dwóch jaj imo nie ma co podchodzić do cod4 (tylko nie wiem dlaczego tak btw).

Mam podobny sprzęt i potwierdzam są spadki, owszem, gram bez cieni i głębi pola.

 

A na multi gram na minimum (all off), tekstury wszystkie na high i aax4, fajnie śmiga :D.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zacząłem grać na normalnych serwerach, z normalną ilością slotów, nie mogę dokończyć "singla", bo nie ma kiedy :). Zassało mnie.

 

Skąd to znam hehehehe :lol: Żałuje że zacząłem od MP , ponieważ jeszcze singla nie zacząłem, hyyyyyyyymmmmmm a może nie żałuje :lol: .

 

Zapraszam do odwiedzenia mojej stronki, trochę tam wypocin na temat COD4 ModerWarfare znajdziecie. Taka sobie ale jak znajdziecie chwilkę to zapraszam.

 

Stronka

 

 

 

Dla mnie GRA pełen wypas i żadne błędy i nie dopracowania mnie nie ruszają. Jak dla mnie gra roku no i może następnego hehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam problem z ta gra, otoz dzis ja zainstalowalem i gdy wlaczam wyskakuje doslownie taki komunikat:

 

Run In Safe Mode?

It appears that Call of Duty 4: Modern Warfare did not quit properly the last time it ran. Do you want to run the game in safe mode?

This is recommended for most people.

It will change your system settings but not your controls.

 

Mam do wyboru: TAK NIE i ANULUJ. Gdy klikam na tak, nic sie nie dzieje. Gdy klikam na nie, tez nic. Anuluj to samo. Co mam zrobic w tej sytuacji? Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Edytowane przez Pawcioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam problem z ta gra, otoz dzis ja zainstalowalem i gdy wlaczam wyskakuje doslownie taki komunikat:

 

Run In Safe Mode?

It appears that Call of Duty 4: Modern Warfare did not quit properly the last time it ran. Do you want to run the game in safe mode?

This is recommended for most people.

It will change your system settings but not your controls.

 

Mam do wyboru: TAK NIE i ANULUJ. Gdy klikam na tak, nic sie nie dzieje. Gdy klikam na nie, tez nic. Anuluj to samo. Co mam zrobic w tej sytuacji? Prosze o pomoc. Pozdrawiam

akurat ten komunikat nie ma nic wspolnego z tym, ze grac ci sie nie uruchamia, takie info pojawia sie przy wlaczaniu gry jak np zmienisz config, albo zwiesi ci sie gra, problem tkwi gdzie indziej, ja nie wiem gdzie, wiec kombinuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja albo gram na serwerach nierankingowych, albo mam pecha. Gram multi, gdy wyjde z gry to przy nastepnym uruchomieniu mam zerowe statystyki i wszystko musze zaczynac od nowa.

Ktoś też miał taki problem ze statystykami? Działo się tak na wersji bez patch-a jak i na wersji 1.2.

Oczywiście gra oryginalna. To samo pod Vista i XP (na xp przestałem grać bo pod vistą chodzi mi stabilniej, pod xp mam problem z zawieszaniem się gier , które korzystają z punkbuster-a

Edytowane przez Leoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam problem z ta gra, otoz dzis ja zainstalowalem i gdy wlaczam wyskakuje doslownie taki komunikat:

 

Run In Safe Mode?

It appears that Call of Duty 4: Modern Warfare did not quit properly the last time it ran. Do you want to run the game in safe mode?

This is recommended for most people.

It will change your system settings but not your controls.

 

Mam do wyboru: TAK NIE i ANULUJ. Gdy klikam na tak, nic sie nie dzieje. Gdy klikam na nie, tez nic. Anuluj to samo. Co mam zrobic w tej sytuacji? Prosze o pomoc. Pozdrawiam

jezeli nie masz oryginala, to prawdopodobnie :D masz zlego cracka :P a jak masz oryginal to nie wiem, bo mi wszystko hula :D

@up

patcha 1.2 masz? jak nie, to zainstaluj

Edytowane przez TeLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam grać już trzeci raz w cod4 SP, gierka mi się strasznie podoba, dla mnie gra roku mimo że jest krótka. To nawet tak zapowiadany hit jak crysis mnie znudził w połowie gry co sprawiło że nie mam ochoty dalej grać w tą grę . Gra musi mieć klimat i ''to coś'' co COD4 wg mnie ma, gra bez klimatu jest słabą grą i nawet super hiper grafika tego nie zmieni, takie jest moje zdanie :) .

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...