Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za wcześniejsze wprowadzenie w błąd tym, że w misja snajperska w Prypeci jest ostatnią (btw. chyba najlepsza misja w grze).

Dalej może nie jest już tak bajerancko z grafiką ale za to akcja leje się.

To prawda jak ktoś powiedział, że gra wypełniona skryptami ale to ma swoje plusy bo mamy uczucie jakbyśmy oglądali najlepsze filmy Toma Clancy`ego.

Nie wiedziałem, że jeszcze tyle można wymyślić przy odwzorowaniu pola walki.

Mam tu na myśli misję ostrzeliwania z bombowca w podczerwieni, misję ze snajperem i akcję z dwoma przeciwnikami naraz czy forma kamuflażu (tutaj nie będę zdradzał za wiele bo zepsuję zabawę tym którzy jeszcze nie grali), czy branie pod uwagę wiatru podczas submisji ze snajperem.

Wybuch bomby atomowej, dla mnie bomba i raczej też niespotykane w grach. Walenie przez cieńsze ściany czy drewniane skrzynie w single player (ja tego jeszcze nie widziałem).

Ciekawe jakie jeszcze pomysły mają twórcy takich gier.

 

A tym miejscu wspomnienia tego kolesia co z nami idzie plus dźwięk bawiących się dzieci wywołał u mnie taki dreszcz jakiego nie wywołał nawet STALKER.

Pożyczka screena od qqrydzy.

Dołączona grafika

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą...podoba mi się akcja, gdy stukniemy jakiegoś delikwenta i ten w pośmiertnych drgawkach robi piruet strzelając po suficie, wygląda to imho kapitalnie...

Mógłby ktoś wreszcie wpaść na pomysł, że wrzucenie granatu do pomieszczenia zamkniętego zabija wszystkich w nim obecnych...no, ale nie będę się już czepiał za bardzo :]

 

Kaeres - chciałeś napisać książki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

singlel troche krótki ale mp daje znakomicie radu.. Jedna z lepszych gier w jakie grałem

Tylko skiepscili sprawe z profilem, zamiast byc przechowywany jak w bf2 online to jest lokalnie i teraz kazdy moze biegac sobie z full ranga, sam to sprawdzalem z ciekawosci, 2 minutki i mamy 55 lvl. ;]

Niektore up'y jak bezszelestne bieganie itp. to imo przegiecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczyl sie final PGA w CoD4:)

 

1. Ultra Frag

2. Men in Black

3. First Line Soldiers

4. NetGamer

 

reaktiv (FLS) dal ciala :P

 

wiecej info TUTAJ

no i jesli uzywacie irca to zapraszam na #callofduty4.pl @ quakenet

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to stawiam serek, jak nikt sie nie pojawi to zmykam na inny

IP 83.31.145.138:28960, chyba taki jest numer portu po dwukropek.

w hlsw ping skacze miedzy 60 a 120 i strasznie duzo lost pakietow, raczej kijowo by sie gralo, wiec nawet nie wchodze, net z TP slabo nadaje sie do gry, a do hosotania jeszcze mniej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie skończyłem małą sesje w CoD4 którą odbyłem zupełnie przypadkiem z Jonathanem ;D Stwierdziliśmy że można coś zagrać "forumowo" Tzn. znajdujemy serwer na który wbijamy, albo ktoś stawia i gramy :) co Wy na to? Ja bym chętnie zagrał, np. jutro :)

 

Hehe, za szybko napisałem posta, bo widzę że już coś omawiacie :) Może jutro postaw Worms serwer ok. godziny 21 jak możesz. Myślę, że ktoś się na pewno zjawi :) Pzdr.

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.A ja znowu zwracam się do was z prośbą o pomoc.A mianowicie nie mogę zainstalować patcha 1.2.Jak kliknę instalator to zaczyna się chyba rozpakowywać a po chwili wyskakuje okienko i pisze chyba na nim że patch jest już zainstalowany.Co z tym zrobić i jak to naprawić.

:cry:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tylko z kolesiem pograliśmy przez jakiś czas u mnie, później wbiliśmy sie na jakiś inny serwer i tam z dobre 3h biegaliśmy, było super. Szkoda tylko ż kiepsko mi idzie, chyba się starzeję. Dziś oczywiście też postaramy się potrenować, tylko nie wiem czy znajdzie się tylu chętnych by odpalić serek ppc. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie skończyłem małą sesje w CoD4 którą odbyłem zupełnie przypadkiem z Jonathanem ;D Stwierdziliśmy że można coś zagrać "forumowo" Tzn. znajdujemy serwer na który wbijamy, albo ktoś stawia i gramy :) co Wy na to? Ja bym chętnie zagrał, np. jutro :)

 

Hehe, za szybko napisałem posta, bo widzę że już coś omawiacie :) Może jutro postaw Worms serwer ok. godziny 21 jak możesz. Myślę, że ktoś się na pewno zjawi :) Pzdr.

gralem z toba :P na serrverze bodajze eSports.pl TDM :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zozola juz kilka razy spotkalem na tym servie bo zapamientalem ten nick ;p

aktualnie jestem na serverze esports i zozol tam gra :P moj nick 'ytz0rD'

 

swoja droga to dobry server na szybki exp ;p

Edytowane przez TeLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj was na tym servie spotkałem ;)

 

A co do serva to faktycznie fajny... 110pkt za zabitego przeciwnika strasznie szybko pozwala na podniesienie rangi, nie ma to jak kończyć rundę mając przeszło 2000pkt i to bez zakończenia jakichkolwiek wyzwań :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko,

wysłał by ktoś folder player z cod'a? Mam dopiero 9 poziom a po zmianie nazwy folderu zmienia sie nazwa nicku w grze wiec jeśli ktoś by miał dobry humor to wysłać na maila koziolek10@wp.pl .

Thx

 

proszę komentarze zachować dla siebie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

moze ktos sie spotkal z podobnym problemem lub wie jak to rozwiazac, zainstalowalem wczoraj cod4:mw odpalam gre i przy probie ominiecia filmikow( naciskajac dowolny ) klawisz wyskakuje mi blad pliku exe to samo dzieje sie jak probuje zmeinic ustawienia, wie ktos co moze byc przyczyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K[' date=25 lis 2007, 12:13' post='2824900]

mam pytanko,

wysłał by ktoś folder player z cod'a? Mam dopiero 9 poziom a po zmianie nazwy folderu zmienia sie nazwa nicku w grze wiec jeśli ktoś by miał dobry humor to wysłać na maila koziolek10@wp.pl .

Thx

 

proszę komentarze zachować dla siebie:)

w tym co napisales nie widze powodu aby ktos ci wyslal profil, ja napewno nie wysle ci mojego 44lvla na ktory gralem 13h.

@up

ja powinienem byc kolo 20-21 na serverze: 91.198.55.210:28932

Edytowane przez TeLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.A ja znowu zwracam się do was z prośbą o pomoc.A mianowicie nie mogę zainstalować patcha 1.2.Jak kliknę instalator to zaczyna się chyba rozpakowywać a po chwili wyskakuje okienko i pisze chyba na nim że patch jest już zainstalowany.Co z tym zrobić i jak to naprawić.

:cry:

Dołączona grafika

A po co naprawiac? skoro masz już patcha zainstalowanego ?

 

Aczkolwiek u mnie też jest coś nie tak, patcha zainstalowałem a w grze mi wersję 1.1 pokazuje i żebym uaktualnił... dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co naprawiac? skoro masz już patcha zainstalowanego ?

 

Aczkolwiek u mnie też jest coś nie tak, patcha zainstalowałem a w grze mi wersję 1.1 pokazuje i żebym uaktualnił... dziwne

Właśnie chodzi o to że mam ta samo jak Ty,czyli w grze jest 1.1 i dodatkowe okienko na samej górze żeby uaktualnić grę.Więc coś jest nie tak. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

misja na Ukrainie ma wiekszy klimat niz cala Prypeć w Stalkerze heh. wtf. to co jest w tej misji powinno sie bylo znaleźć w Stalkerze. Mam na mysli przede wszystkim diabelski mlyn, ktory jest esencja wszelakich fot z Prypeci.

nadal jestem pod wrazeniem optymalizacji. to nie crysis :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...