Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy CoD zaliczony B) Jak dla mnie bomba, więcej tu jednak z dwójki niż jedynki :) Jednak nowe realia nie wyszły najgorzej. Ważne/fajne momenty (w przypadkowej kolejności) jak dla mnie to: tonący statek, ratowanie pani pilot i atomówka, Prypeć (z przeciwnikami jednak przesadzili), obsługa działek na bombowcu i ostatnia misja na moście. Jak dla mnie jest więcej tych fajnych momentów niż w dwójce :wink: Grafika jest miodzio, przyczepie się tylko do zbyt "świecących" kompanów :lol: Gameplay to wszystko to co tak lubię w tej serii. Dla każdego jej fana lub miłośnika obowiązkowa propozycja. Pomysł z arcade bardzo dobry B)

 

post-147824-1195999981_thumb.jpg :unsure: post-147824-1196000059_thumb.jpg

 

post-147824-1196000037_thumb.jpg :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka miodna, sp nie skonzcylem bo mi sie nie chcialo, ale jutro nadrobie :D

Mp boskie i wogole cud miod, od wczorajszego wieczora 25lvl naklepalem :D

 

Ale jest jeden problem... znajomy mojej mamy kupil gierke dla syna i poprsil mnie o pomoc (syn mieskza u matki a oni sa rozwiedzeni) bo sam nie abrdzo ogarnia instalacji itd jego praca przy kompie konczy sie na obsludze outlooka

ale do rzeczy, zainstalowalem gierke wpisalem kod i qpa, windzia wysrywa blad przy polu do wpisania profilu, zaraz po intrach, not o mowie trza windowsa reinstallnac no to to zrobilem ( 3h siedzialem przy tym :mur: tyle danych mial itd... ;/) ale ok, nasz klient, nasz pan :D )zainstalowalem kulturalnie wszystkie stery programy typu gg i office i dalej to samo, konf kompa to: semp 2500, 1gb ddr, radek 9550, dodam ze na moim starym kompie ( cel d 2.4, 1gb ddr, radek 9550 ) wsio hula az milo, ma ktos moze pomysl co moze byc tego przyczyna bo ja sie juz wypalilem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Właśnie skończyłem grać z Jonathanem i paroma innymi osobami z forum :D Zacząłem grać z 30 lvl, skończyłem na 45 :D razem 12h 44minuty :) Ale myślę, ze gdy sie skończy lvlowanie to sie odechce grać :( Pozdro.

a ja kiedy skoncze lvlowac zaczne grac na powaznie w S&D :P ESL i te spawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej spadają FPS w misji amerykańskiej podczas lotu helikopterem.

 

img

Kaeres możesz mi powiedzieć na jakich grasz ustawieniach i jaki masz średni framerate? (albo do ilu spada w najcięższych momentach)

Podobne konfigi mamy stąd moje pytanie... :)

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres możesz mi powiedzieć na jakich grasz ustawieniach i jaki masz średni framerate? (albo do ilu spada w najcięższych momentach)

Podobne konfigi mamy stąd moje pytanie... :)

Z góry dzięki za odpowiedź.

W 99% nie gram z Frapsem.

Nie wiem jaki mam framerate w COD4.

W niektórych momentach faktycznie potrafi przyciąć do na oko 15FPS (wspomniany lot śmigłowcem).

Ale jak wiemy ten lot jest skryptem / wstępem do misji (jakby przerywnikiem) więc dla mnie może być nawet 5FPS.

W trakcie gry nie ma bata, też zwolni w max detalach ale mnie to nie przeszkadza bo robi to na tyle delikatnie, że spokojnie da się grać.

Tak na oko do 20FPS najniżej spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

91.198.55.210:28930 eSports.pl Test Server #1 - SD @ Shooters.pl

91.198.55.210:28931 eSports.pl Test Server #2 - DM @ Shooters.pl

91.198.55.210:28932 eSports.pl Test Server #3 - WAR (TDM) @ Shooters.pl

91.198.55.210:28933 eSports.pl Test Server #4 - DOMINATION @ Shooters.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee... nie działa mi konsola w grze... wie ktoś jak można inaczej wywołać połączenie do serwera?

 

 

 

ok, mam:) ktos mi w opcjach console enable off zrobił:)

Edytowane przez KOzi]K[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...