Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie w piątek CoD4 i jestem pod wielkim wrazeniem MP. Po prostu miodzio :D Przez weekend nabilem juz 37lvl :P

 

Może ktos wie jak można wyszukać serwery z trybem hardcore albo old school? Bo w filtrze tego nigdzie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja gram 15h i mam 45lvl [; Nie mam serwera na który by można wbić, znajdźcie coś :)

 

Teraz siedzę na Esport TD

 

No, właśnie skonczyłem, gdy wychodziłem był Jonathan i TeLe.

 

A dziś wlazłem na 7 rund (do końca tyle zostało) + następna mapka - na pierwszej mapce miałem niezły wynik, po raz pierwszy w tej grze zarejestrowany (wcześniej mi coś nie chciało zapisywać screenów ;/)

 

Dołączona grafika

 

A na kolejnej mapce baaardzo średnio mi szło xD i tyle. Jutro może będę grać i dobije 55lvl

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś co zrobic zeby mieć kolorowy nick ? Bo jak daje w menu podczas ustawiania nicka np ^4 albo cokolwiek innego to niby w menu mam kolorowy ale podczas gry już nie bardzo.

 

Btw - zamówilem już orginał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No późno późno bo do tej pory grałem na kopii zapasowej bliżej mi nie znanego kolegi ale stwierdziłem, że naprawde wciąga i warto wydać te 80zł :)

 

To wie ktoś ocb z tym kolorowym nickiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś co zrobic zeby mieć kolorowy nick ? Bo jak daje w menu podczas ustawiania nicka np ^4 albo cokolwiek innego to niby w menu mam kolorowy ale podczas gry już nie bardzo.

 

Btw - zamówilem już orginał :)

nie da sie miec w grze kololowego nicku., chociaz mozliwe ze na deathmatchu ale nie sprawdzalem Edytowane przez TeLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie miec w grze kololowego nicku., chociaz mozliwe ze na deathmatchu ale nie sprawdzalem

Znaczy sie,da sie :). Ale w tabeli wynikw jest on nie widoczny (kolor). Tylko i wylacznie, gdy polaczysz sie na server, lub tez z niego wyjdziesz, oraz w Twojej tabeli ze statystykami (wyzwania). Tylko i wylacznie w tych miejsach nick jest widoczny jako kolorwy. W sumie, bardziej przejrzysta tabela wynikow jest teraz :). A nie tak kolorowo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Everyone --

 

Wanted to give you a heads up that we've added even more to the upcoming patch / update thanks solely to ALL of your feedback on the Sniper Rifle, and ACOG Scope.

 

We have fixed the bullet registration "Accuracy" of the Sniper Rifles and ACOG Scope thanks to your feedback, so you will now have improved hit detection when using those weapons / attachment.

 

Again, thanks to everyone who sent in emails, posted on the forums, made videos, or let us know in any other way about this. It's fixed now and will be in the upcoming patch for PC (v1.3).

 

:razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...