Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

nie da sie miec w grze kololowego nicku., chociaz mozliwe ze na deathmatchu ale nie sprawdzalem

 

Znaczy sie,da sie :). Ale w tabeli wynikw jest on nie widoczny (kolor). Tylko i wylacznie, gdy polaczysz sie na server, lub tez z niego wyjdziesz, oraz w Twojej tabeli ze statystykami (wyzwania). Tylko i wylacznie w tych miejsach nick jest widoczny jako kolorwy. W sumie, bardziej przejrzysta tabela wynikow jest teraz :). A nie tak kolorowo ;]

A ja widziałem kilka osób już z kolorowymi nickami... I właśnie to mnie nurtuje, że nie był to tylko TDM ale chyba HQ albo jakis inny tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i skonczylem gierke, i musze przyznac ze dawno w tak dogrego FPS nie gralem. Pomijajac to ze krotka jest to trzyma napiecie caly czas, a misja znajperska w czarnobylu to poprostu mistrzostwo sztuki, dla mnie stalker jest slaby przy tej pozycji jezeli chodzi o klimat czarnobyla ;). Ogolnie grafika jest naprawde swietna w COD4 i do tego ten klimat gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazłem czas żeby ukończyć singla :D

Jak dla mnie najlepszy FPS od dawna! Przy większości tytułów kolejne części są coraz gorsze, natomiast CoD z czwóreczką pokazuje ogromną klasę. Grze niedość, że nie zaszkodziło przeniesienie we współczesne realia to jest to po prostu mistrzostwo!

Jedna misja w Czarnobylu miażdzy klimatem całego Stalkera, końcówka również jest mocna :wink:

Mało osób zwróciło w tym temacie uwagę na muzykę w grze. Jak dla mnie jest świetna, lubię takie nieco filmowe kawałki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do patcha 1.3 oto lista zmian/poprawek

 

- Add CTF to available modes

- Some bigger maps

- Better Server filter options (filter by hardcore, oldschool, ranked, non-ranked etc.)

- Search servers by name

- Servers names are getting cut off in the browser

- Connect to IP (without adding to Favorites)

- Compass in Hardcore (toggle it on and off in config)

- Sabotage: turn off KILL sign above bomb holder (toggle on and off in config)

- VOIP: show an indicator with the player name of the person who's talking (it's a pain to push tab just to see who's talking)

- DirectX/CTD issues

- Character name limit needs increased

- Color codes support in names dzieci się uciszą ;)

- Rank additions that are harder to acheive

- Allow us to mute certain multiplayer voice overs. I.e, the UAV, domination, sabotage (bomb), etc.

- Allow Hit Indicator to be turned off (toggle it on and off in config, especially for hardcore)

- Friends List/Buddy System :razz: widzę, że ktoś grał w ut3 :] z ekipy iw

- Clan Tag support (especially since the character limit is so short)

- Improve Sniper rifles (exactly what is wrong with them is unclear)

- Conservatively increase the range of shotguns.

- Fix the screen shaking sometimes when you're killed, and fix the vibrating dead bodies.

- Improve ACOGs

- More Create a Class slots

- Improve some of the weapon sounds

- Airstrike/Helicopter: perhaps the kills from these should not count towards another strike/chopper

- Allow clients to disable music (from menu options) for both SP and MP

- Allow Crosshair to be turned off (toggled in config for admins that want it off without playing hardcore)

- Squad formation and Squad leader commands

- Tweak the way "Quick Chat" commands work so that they can be selected with the mouse for easier access

- Recorded demo playback problems

- Ability to have Objective indicators on the compass, not floating midair (and the ability for server admin to determine which is displayed or both)

- Ability for admins to turn on 2 seconds of Spawn Immunity (removed if you fire) to allow you to get to safety after spawning (sucks spawning to have the helicopter immediately mow you down)

- Option for admins to turn off enemy fire indicators (red squares) in compass/GPS display and still be ranked

- Allow admins to set in the config whether plays can shoot while diving/jumping

- Toggle Fire modes (Single shot, Burst, Full-Auto) :razz: nice

- Ability to track your user via a website. Check your stats online.

- Option to increase the transparency of your hud displays, ammo, mini-map, etc

- Toggleable Semi-transparent Fullscreen or large Command map of the Level being played with location grids. (Pain to ESC everytime to see the map)

- Add a History tab to the server browser, so you can go back to a server your played on

- allow a server to be added to favorites from in game, instead of after you D/C and from the server browser

- Add some sort of CoDTV, as it will help competative play.

- Make it possible to hit Escape so you can stop connecting to a server tego mi brakowało !!

- Make recoil a cvar so that server admins can decide how much recoil they want

- Please give us the ability to edit our classes while in game. tego też!!

- Allow client to select Sprint control: Toggle (as it is now) or hold key to sprint

- Add Sprint Meter (and allow admins to toggle it on or off in config)

- Disable names above enemy heads (ranked config option)

- Co-op Campaign mode wow

- Sprinting: Slight reduction to the screen bobbing

- Administrator option to only allow "auto team select" in order to try and prevent the team stacking.

- Teambalance in SAB (not sure about other gametypes) only works at start of next round.

- When connecting to a server fails, the server list sorting is lost and also the selected server is deselected so trying to connect again to the same server is inconvenient

- allow a waiting to get into server option if server is full (auto connects when a slot opens, similar to source games)

- Server bans not working properly

- another event on a kill streak added: releasing a certain amount of dogs. Maybe have it at 10 kills and release 3-5 dogs? Cheesy

- Special grenade bug: Causes a circular ball to stay on your screen for the rest of the round

 

patch zapowiada się rewelacyjnie !! iw wyłapało chyba większość błędów i niedoróbek :razz:

 

edit. to było zbyt piękne :D to nie changelog z patcha 1.3 tylko lista życzeń ludzi z forum iw.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje czekać.

 

- Toggle Fire modes (Single shot, Burst, Full-Auto) o tak :P

Właśnie jak to będzie działać, to będzie mistrzostwo!

 

Ssam patcha, wrócę z zakupów i poszpilam. BTW gra ktoś tak po 13? Dziś mam nockę więc mogę poszpilać ;).

 

EDIT

 

Ale lol ze mnie sciągnalem 1.3 do Cod 2, nie ma do Cod 4 patcha 1.3 :lol:

 

Tak to jest, jak się nie wyśpi porządnie, tylko gada głupoty z rana.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety. Panowie z IW zapowiedzieli jedynie, ze z tej listy poprawia dzialanie sniperek.

 

 

swoja droga kupilem dwa COD'y 4 dla siebie i kolezanki (zapalona fanka fpsow) poza aukcja. Koles chcial mnie wyj... na 110 pln. Jedna gra byla rzeczywiscie w folii jak powinna, ale w drugiej odfoliowanej mial cd key byc nietkniety. Okazalo sie, ze koles odkleil karteczke z tylu instrukcji z oryginalnym kluczem, przykleil swoja z wymyslonym. No i znajomej wyskakiwalo "...klucz w uzyciu..". Facet myslal, ze jest nietykalny, ale wystarczyla uprzejmosc jednej osoby, zdobylem adres i poskutkowalo. Od razu przelal 110 spowrotem.

 

Mam nauczke i jutro lece do Media Markt po swoja kopie gry i stad pytanie, bo nie gralem jeszcze.

Czy ta gra ma szanse rozwinac sie pod wzgledem ligi CB / ESL? Na tym mi zalezy najbardziej. Jak z prostota gry..?

 

 

No i jeszcze jedno pyatanko na koniec. Czy orientuje sie ktos z was czy nadal w czeladzkim Media Markt COD 4 stoi po 79 99pln?

Edytowane przez Milan1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra ma szanse rozwinac sie pod wzgledem ligi CB / ESL? Na tym mi zalezy najbardziej?

nie ma nawet o czym gadac ;] to jest oczywista oczywistość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E no powinni wprowadzić do polskiego leadera sd 3vs3, a tego jak na razie nie widzę :( A co do tego patcha to na stronie codjumper napisali co dokładnie ma być w tym patchu. Wspomnieli o snajperkach oraz o tym celowniku optycznym, który jest masakrycznie zbugowany i raz się trafi idealnie a raz to nie wiadomo jak tym celować :lol: Mogłem dzisiaj nagrać demko jak snajpa jest zbugowana, cały magazynek w head oraz w brzuch z niewielkiej odległości zakończyły się fiaskiem, ani draśnięcia :lol: Gdy przeciwnik jest w biegu to snajpa celuje idealnie, jakim cudem ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pomocy, bo mnie zaraz trafi.

 

Wracam wczoraj po zapupiscie kiepskim dniu z pracy z mysla, ze odstresuje sie przy partyjce w MP.

Pomijam fakt, ze 2 dni wczesniej walczylem z trybem MP wyskakujacym do pulpitu, podczas gdy SP chodzil, malinowo.

Do czego zmierzam.

 

PUNKBUSTER !!

W opcjach uaktywniony.

Ściagnąłem ze stronki:

pbweb - uaktualnione

pbsetup - uaktualnione

pbsvc - serwis przeinstalowany, połączeń zakonczony bez błędów.

 

Plik, który na początku robił problemy "pnkbstrA.exe" dodany do wyjątków zapory systemu.

Dla pewności wyłączony poźniej całkowicie FW.

 

I obecnie po kilkudziesięciu sekundach na serwerach kick za No packet flow.

Straciłem wczoraj godzinę i położyłem się spać bardziej w[ciach!]iony niż zasiadłem do COD-a.

 

Ratujcie, bo mnie szlag trafi i krew zaleje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...