Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie dotyczące ilości FPS w multi.

Max jaki mam to 91fps i ani jeden więcej.Mniej oczywiście tak.Synchronizacja sprawdzona.

Przy czym w singlu nie mam tego ograniczenia.

I jeszcze jedno.Nie mogę w multi zmodyfikować broni.Mam np. jakiś karabin do wyboru a nie mogę sobie dosztukować do niego celownika-zniknęły mi dodatki-a kiedyś były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak zrobić efekt "lustrzanej mapy" ale tylko na broni ? Dziś będę miał w końcu złotego uber-husein-kałacha a bez efektu "lustrzanej mapy" broń nie ma połysku.

 

http://youtube.com/watch?v=hQh8tArBkYI

 

Gra dobra, PCW dzień w dzień gram :)

 

Dobrze, że snajpy nie są za dobre jak w niektórych grach. Była by kolejna kamperska gra. A tak to jest kwintesencja walki a nie lamerskiego kampienia :D Chociaż przedwczoraj na meczu z ruskimi na ustawieniach CB of korz Rosjanin miał taką celność z kamperki, że OMFG.

 

Najgorsza porażka gry to :

- graniatnik

- p90

- naloty/śmigłowce/radar

- ostatni bastion i ten granat pośmiertelny

 

Dobrze, że to jest poblokowane w CB/ESL :)))

Edytowane przez Koziol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podejdziesz blisko nich to powinni te drzwi otworzyc.

bede musial misje jechac od poczatku bo drzwi nie chca sie otworzyc, 4kolesi stoi pod drzwiami, jeden gdzies na dole i nie chce sie ruszyc.

jak ktos ma save po tej misji to niech wrzuci.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hilfe, mam problem z gierką, a raczej z jej uruchomieniem :/

Komp jak z podpisu, system Vista 32bit no i niestety COD4 nie działa, a nawet gorzej. Gdy uruchamiam, po jakichś 3 sekundach wywala krytyczny błąd z jedyną opcją 'Zamknij'. Dodatkowo powoduje to wyłączenie całkowite dźwięku, a zamiast niego jest dziwne szumienie z głośników - pomaga tylko odinstalowanie sterowników dźwiękówki, przeczyszczenie rejestru i zainstalowanie sterowników od nowa... Tyle że gra nie działa w dalszym ciągu czyli 60zł psu o d#$% potłuc!

Ma ktoś jakiekolwiek sugestie jak to można rozwiązac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem CoD 4. :D Tak czekałem. ^^ I przyznam jednak, że odrobinkę się zawiodłem. Tzn... mam laptop Asus G2P i sprzęt to: Core 2 Duo 2,0 GHz, Radeon X1700, 2 GB RAM'u. Kolega na laptopie też ma tą grę, chodzi mu świetnie na średnich parametrach, a ma sprzęt trochę gorszy ode mnie, a mianowicie to procek też C2D tylko 1,8 GHz, 1,5 GB RAM, Vista(Ja też na Viście jadę) i Radeon tylko nie wiem jaki, wiem tylko, że to gorszy model, bo tydzień temu sprawdzałem. :) No to do sedna: Mi na niskich ustawieniach to jest: Rozdzielczość 800x600, anty-aliasing: 2x, najniższych jakościach textur, dźwięk w sumie na maxa, cienie, światła itd. powłączane przy trochę większej zadymie przycina się gierka. U kumpla to samo tylko wszystkie textury na normal lub high, anty-aliasing: 4x i rozdzielczość chyba wyższa niż 1204x768 nawet, a gra idzie gładko nawet przy niezłych zadymach. Mam terreaz pytanie. Czy mógłbym jakoś zwiększyć wydajność gry, ale żeby przy okazji wyciągnąć maximum z jakości grafiki? Chodzi mi o dobranie jak najlepszych ustawień tak, żeby gra na moim lapku wyglądała jak najładniej... bo wiadomo, że maksymalne ustawienia to nie pójdą. ^^ Może jakiś soft ściągnąć czy patche. Nie wiem. Please, pomóżcie, bo nie mogłem się doczekać CoD IV, a bardzo mi się podoba. Na minimalnych ustawieniach to to wygląda dosłownie jak SoF II: Double Helix. :-/

 

Pozdro,

KitKat :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 4: Modern Warfare™ 1.3 Patch

 

DESCRIPTION:

 

This is the release of the v1.3 Call of Duty 4: Modern Warfare™ patch by Infinity Ward.

 

This patch addresses the issue reported by community member Uzi Kidding which now catches some files bypassing the pure client test. In addition this update will set properties so that Anti-lag is always enabled upon map loads, an optimization for Sniper Rifle accuracty at certain distances, as well a fix so text chat between rounds of multiplayer will no longer cut out at the end. The 1.3 patch will also include all previous fixes from previous patches.

 

-----

 

 

http://www.infinityward.com/modernwarfare/patch/

 

i na innych pewnie też już

Edytowane przez atom3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaliście co ten patch zmienia, dodaje, jak działa?

Kurcze ratujcie.Zainstalowałem patcha 1.3 i zniknęły mi wszystkie serwy nawet z ulubionych.Nie mam gdzie grać bo nie wyświetla mi ŻADNYCH serwerów.

Podmieniłem plik gry iw3mp.exe na oryginalny który sobie skopiowałem tuż po instalacji gry i po wejściu jest wersja 1.0 ale to nic nie pomogło.

POMOCY!!!!!! :mur: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po jednej rundzie az balem sie wziac barreta do reki zeby mnie od cheatow nie wyzywali o.o niezle poprawili celnosc kamp.

2 strona medalu, [ciach!]lo mi wszystkie servy z zakladki ulubione ;f

Edytowane przez TeLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koziol co to za mapa jest na tym filmiku? Tak wogóle to sa jakieś inne mapy dostępne na sieci. Bo szukałem jakoś nie mogłem znaleźć. Bo standartowe jakieś nudne już są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś lubi wyzwania, tak jak ja ;] i zaczynał od razu na Veteranie do tego bez celownika? Jeśli tak to jak wam idzie, tzn ile czasu zajęło przejście singla? Ile godzin?

 

A do tego jeszcze mały problem z MP, jak już się uda podłączyć do serwa to przy setting up game wywala do windy z komunikatem:

Dołączona grafika

A potem jeszcze odnosi się do pliku w katalogu main\iw_06.iwd.

Help? ;]

Edytowane przez soczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś lubi wyzwania, tak jak ja ;] i zaczynał od razu na Veteranie do tego bez celownika? J

Ja na xboxie nie wiedzialem ze jest autoaim i gralem recznie celujac hehe i skonczylem cala gre. Teraz na veteranie i jest ciezko..

Charlie Dont Surf - moment wejscia do budynku telewizji. Kupa ekranow i sprzetu, jak ide na lewo to strzelaja do mnie z tych drzwi, ok ich zabijam granatem przewaznie, ale co dalej? z przodu ida i strzelaja tak celnie ze nie mam zadnych szans. Jak wychodze z tych drzwi na prawo to dostaje granata i padam. Jakas porada strategiczna od osob, ktore skonczyly na veteranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobiłem tak, ze wlazłem do tych drzwi po lewej, wytłukłem tam gości, przeszedłem do następnego pokoju, potem rzucałem naprzemian granat/flash i przeszedłem do nastepnego pokoju, przy okazji oczywiscie zabijajac arabów. pomógł mi m249, bo tylu ich bylo, a dzieki duzemu magazynkowi nie musialem przeladowywac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z sejwami.

Przeszedłem single i odblokowało się arcade. Byłem zmuszony z jakiegoś powodu grę zainstalować od nowa, przy czym skopiowałem wcześniej cały katalog "save" umiejscowiony w profiles.

Teraz po ponownej instalacji gry i wgraniu sejwów nadal grę muszę przechodzić od nowa zamiast wczytać jakąć misję czy arcade.

 

Czy czegoś nie zrobiem/ coś robiłem źle?

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi Call of Duty 4 zaczęło się sypać. A to dopiero.

 

Co jakiś czas BSOD, a to z powodu ks.sys, a to portcls.sys.

 

Problem z dźwiękiem. Tylko dlaczego akurat teraz, już dawno po tym, jak przeszedłem single i zacząłem grać na multi...

 

Właściwie to mój system i tak ma już parę miesięcy, format by się przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość X1950Pro

Powiem krótko, gra na najwyższym poziomie. Spodziewałem się czegoś po Crysisie, ale zrobili kolejną gierką z ładną, ale nudną grafiką.

 

Cod4 ma super akcję, filmową, muzyka została idealnie dopasowana. Grafika jest wspaniała, szczególnie w Czernobylu. Mam X1950Pro i nawet nie spodziewałem się tak świetnej płynności w grafice na najwyższych detalach i rozdziałce 1280x1024.

 

Polecam, gra rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka, że gra jest nierówna. Najlepsze misje to te w Prypeci z drugim snajperem, oprócz tego przejażdżka autem z tyłu i końcówka. Reszta to "idź do przodu i nawalaj do wszystkiego co się rusza". Jeśli przymknąć na to oko i przyjąć, że gra jest interaktywnym filmem, to mimo to warto zagrać dla tych paru świetnych momentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie pogralem troche po sieci... normalnie jestem zachwycony... grywalnosc na poziomie bf2... oczywiscie jak zwykle na poczatku problemy z punkbusterem... aktualizacja nic nie dawala.. przeinstalowalem gre.. pozniej punkbuster i jest cacy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...