Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dopiero 38 poziom, ale mam wrażenie, że M16A4 to największa potęga na dystanse średnio-dalekie, zwłaszcza w połączeniu z "szybkim strzałem", "pewnym celowaniem" i celownikiem optycznym.

 

Z takim zestawem niszczę wszystko, co stanie mi na drodze :).

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie pogralem troche po sieci... normalnie jestem zachwycony... grywalnosc na poziomie bf2... oczywiscie jak zwykle na poczatku problemy z punkbusterem... aktualizacja nic nie dawala.. przeinstalowalem gre.. pozniej punkbuster i jest cacy :)

A ja mam mały problemik który się zaczął niedawno.

W MP juz napykałem dość sporo i od dwóch tygodni nie grałem (wróciłem do 2-ki), w końcu się przełamałem i zagrałem singla. Dwa wieczorki i koniec.(Prypeć wymiata :D ). No to se myśle zagram znowu w multi. I zonk :mur: jak wcześniej nie miałem żadnych problemów tak teraz non stop wywala mnie Punk Buster (z róznych powodów). Zassałem aktualizacje i dalej nic. 20 sekund grania i kick... WTF ?? Coś się pozmieniało od 2 tygodni? Jakiś patch potrzebny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z glupia frant...

 

warto kupic te gra dla mp?

 

bo gralem kiedys w bf2, aao, przy czym bf2 po jakis 4 miesiacach sprzedalem...te skoki i hedy z powietrza jakos skutecznie mnie odstreczyly od tej gry. a aao jakos klime stracilo, albo mam kryzys wieku sredniego :)

1/3 wieku za mną to może jakas normalizacja? esz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z glupia frant...

 

warto kupic te gra dla mp?

 

bo gralem kiedys w bf2, aao, przy czym bf2 po jakis 4 miesiacach sprzedalem...te skoki i hedy z powietrza jakos skutecznie mnie odstreczyly od tej gry. a aao jakos klime stracilo, albo mam kryzys wieku sredniego :)

1/3 wieku za mną to może jakas normalizacja? esz

Mysle że warto, sam mam podobny problem jak Ty ale CODzika sobie nie odmawiam :D .

Świetnie mi sie grało w COD2 i świetnie się szpila w czwórke MP....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z MP, jak już się uda podłączyć do serwa to przy setting up game wywala do windy z komunikatem:

http://img519.imageshack.us/img519/5788/bdwd3.jpg

A potem jeszcze odnosi się do pliku w katalogu main\iw_06.iwd.

Help?

Błąd "unpure client detected" pojawia się w przypadku próby wejścia na serwer, postawiony na zmodyfikowanych plikach gry, których użytkownik nie posiada. Mówiąc krócej: brak dodatkowych skinów, modeli, modów...

 

Może być też odwrotnie - użytkownik posiada pliki (poza wyżej wymienionymi - niestandardowe mapy, "haksy"...), których nie ma na serwerze (to tak zwane serwery pure), przez co ten blokuje mu dostęp. Ma to na celu uniknięcie wspomnianego już "haksowania".

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ranga wysypała, partycja systemowa świrowała (brat to naprawił) i muszę nabijać ją od nowa a miałem 35lvl. Niech to szlag, tak w ogóle to podajcie serwy na których gracie, ja chętnie dołączę. BTW mój nick to Polish Vodka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jak zwykle punkbuster szaleje... raz mi wyskakuje ze mam permanentnego bana a innym razem normalnie wchodze na serwery ktore maja pb wlaczone :lol: (dodam ze pb najnowszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram pod nickiem takim, jak na forum. Najczęściej na 2-game Clan [2gc], www.callofduty.pl COD4 public (tutaj wchodzę, kiedy mam ochotę pośmiać się z kłótni na chacie) i Kettenschnueffler =[uA]= COD4.

 

Mało slotów, tdm - przyjemna gra,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dalej nic. Ktoś wie jak sobie poradzić z tym punkbusterem?

Wiecznie to samo: Ignoring Queries, loosing key Packets...

Ustawiłem CL_maxpacket na 60, zaktualizowałem punkbustera, loguje sie jako administrator i dalej to samo :( . Wcześniej wszystko było OK a teraz nie da sie grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobrowisko

działa w ogóle iu Ciebie teraz aktualizacja pb ??

Działa. Juz zasysałem najnowszą wersje. Nic nie pomogło.

Ściągnąłem nawet "ręcznie" ale efekt ten sam czyli zadnych zmian.

Czytałem troche po forach i wilu ludzi ma podobny problem...

Juz mnie normalnie roz.......a.!!

Szpil oczywiście oryginał.

 

Przed chwilka znowu mnie wywaliło po ok 2 minutach granie (Ignoring Queries i jakieś cyferki)

Edytowane przez Kobrowisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa. Juz zasysałem najnowszą wersje. Nic nie pomogło.

Ściągnąłem nawet "ręcznie" ale efekt ten sam czyli zadnych zmian.

Czytałem troche po forach i wilu ludzi ma podobny problem...

Juz mnie normalnie roz.......a.!!

Szpil oczywiście oryginał.

 

Przed chwilka znowu mnie wywaliło po ok 2 minutach granie (Ignoring Queries i jakieś cyferki)

mój PB może pomoże :]

 

http://rapidshare.com/files/76375107/Call_...are_PB.rar.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto dodać: ja PB nie aktualizowałem i żadnych problemów nie mam.

 

No, może poza tym, że czasem, żeby wejść na serwer muszę kilka razy wpisywać reconnect w konsoli, bo odliczanie dochodzi do jedenastu i zrywane jest połączenie z serwerem (i nie jest to spowodowane zbyt niską przepustowością łącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto dodać: ja PB nie aktualizowałem i żadnych problemów nie mam.

 

No, może poza tym, że czasem, żeby wejść na serwer muszę kilka razy wpisywać reconnect w konsoli, bo odliczanie dochodzi do jedenastu i zrywane jest połączenie z serwerem (i nie jest to spowodowane zbyt niską przepustowością łącza.

Mam dokładnie taksamo od paru dni. Troszke na nerw działa, ale przypominam sobie o tym tylko, jak się podłączam do serva, bo później o tym zapominam, tak gra wciąga :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie miałem podobnie z tym wywalaniem przez PB i aktualizacja też nie pomagała.Dopiero jak ręcznie odblokowałem wyjście na świat w zaporze dwóm procesom PnkBstrA.exe i PnkBstrB.exe przestało mnie wywalać.

A jeśli chodzi o wpisywanie reconnect to mam to samo. :blink:

Edytowane przez ZielonyTBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...