Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to samo. Dlatego darowałem sobie publici z PB. Swoją drogą w COD4 gram częściej niż w COD2 na początku. MP jest jak dla mnie lepsze w 4. Co do pingów to gram głównie na niemieckich serwerach. O dziwo u nich mam najniższe pingi ;) Na polskich za bardzo laguje. No może na pifpaf mam w miałem ostatnio znośny. Dla tych co mają DSL może pomóc Cfosspeed.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnijcie sobie pbsetup.exe i uaktualnijcie PB, moze to pomoze, chociaz na pubach czesto PB nie jest aktualne

 

co do pingow: cl_maxpackets 100 obniza o okolo 10ms, rate 25000, cl_packetdup 0 (jesli nie ma lostow, jesli sa 1-5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnijcie sobie pbsetup.exe i uaktualnijcie PB, moze to pomoze, chociaz na pubach czesto PB nie jest aktualne

 

co do pingow: cl_maxpackets 100 obniza o okolo 10ms, rate 25000, cl_packetdup 0 (jesli nie ma lostow, jesli sa 1-5)

Czemu tak duzo packetow im zalecasz :blink:? 60 chyba juz jest max? Na servie pifpafa, dam packety na 30 to mam ping 25-35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak duzo packetow im zalecasz :blink:? 60 chyba juz jest max? Na servie pifpafa, dam packety na 30 to mam ping 25-35

w poprzednich cod pakiety 30 obnizaly ping, ale tutaj 100 obniza co jest dziwne;] pozatym zawsze powinno sie ustawiac wyzsze pakiety bo wtedy gra jest plynniejsza i nie chodzi tu o fps tylko o to jak widzisz i jak widza Ciebie inni gracza, mniej skaczesz, dla niektorych moze byc to niezauwazalne, ale tak jest, pakiety powinny byc zblizone do tego jakie mamy fpsy, jak masz 125fps lub grubo ponad to ustawiasz maxpackets 100, jak mniej to 60-100;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do pingów to żadne komendy ci nie pomogą!! jedynie zmiana providera pomoże.

 

st1ch i co z tego, że masz ping 25-35 jak zaczynasz warpić.

 

ps. 13k killi za mną :]

EEE lol! Ja mam 23 ;)

EDIT: E sry, myslalem, ze chodzi o kille pod rzad. Ja mam 8.000 kili, troche ponad, ale do 14k to mi daleko :o

w poprzednich cod pakiety 30 obnizaly ping, ale tutaj 100 obniza co jest dziwne;] pozatym zawsze powinno sie ustawiac wyzsze pakiety bo wtedy gra jest plynniejsza i nie chodzi tu o fps tylko o to jak widzisz i jak widza Ciebie inni gracza, mniej skaczesz, dla niektorych moze byc to niezauwazalne, ale tak jest, pakiety powinny byc zblizone do tego jakie mamy fpsy, jak masz 125fps lub grubo ponad to ustawiasz maxpackets 100, jak mniej to 60-100;]

O stary dzieki ;). Tego to rzeczywiscie nie wiedzialem... ;). Wroce do domu, to odrazu zmieniam ze 60 na 100, bo mam 125 fps'ow zablokowane. Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hardkor wymiata

 

Ale przeraża mnie ilość wyzywającej się dzieciarni na PL serwerach, skutecznie psuje to zabawe.

 

Choć przyznam, że wczoraj wbiłem się na jakiś pl serwerek hc, i było bardzo przyjemnie, a więcej czasu się spędzało czatując niż faktycznie grając :P

 

I to nie obraźliwe teksty, ale normalne luźne rozmowy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram tylko na hardcore, nigdzie indziej.

 

Za bardzo polubiłem ten tryb i koszenie z Desert Eagle.

 

A "wiązanki" na polskich serwerach to norma. Żałuję, że nie można rozdawać banów na chat (tak, jak w przypadku mute na voice chat).

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jest "przejśc" z hc na normalny tdm na przykład.

Widzisz kogoś, seria, a ten jeszcze stoi, chwila konstarnacji, no tak, to jest normalny tryb, trzeba poprawić :P

 

Wczoraj śmialiśmy się ostro z HO HO HO na tej świątecznej mapie :) Fajny klimat był, taki luźniejszy, co nie oznacza, że nikt nie grał, bo grało się dobrze i na poziomie, ale gdy DEAD to pisanina była, aby sobie to 10 sec odczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jest "przejśc" z hc na normalny tdm na przykład.

Widzisz kogoś, seria, a ten jeszcze stoi, chwila konstarnacji, no tak, to jest normalny tryb, trzeba poprawić :P

 

Wczoraj śmialiśmy się ostro z HO HO HO na tej świątecznej mapie :) Fajny klimat był, taki luźniejszy, co nie oznacza, że nikt nie grał, bo grało się dobrze i na poziomie, ale gdy DEAD to pisanina była, aby sobie to 10 sec odczekać :)

Na tej ^^?

http://infobot.pl/r/cgz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardcore + M14 + celownik laserowy nie widze lepiej :D

Super tryb

Ja grywam z M40A3 + Desert Eagle (na hardcore to niesamowicie dobre połączenie) lub z M4 z tłumikiem - wolę to niż G36C; jakoś lepiej mi się gra.

 

Najgorzej jest "przejśc" z hc na normalny tdm na przykład.

Widzisz kogoś, seria, a ten jeszcze stoi, chwila konstarnacji, no tak, to jest normalny tryb, trzeba poprawić :P

Z pewnością niełatwo będzie się odzwyczaić od gry na hardcore, ale na razie nie mam takiego zamiaru :). Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na HC secondary weapon jest bardzo skuteczna.

Aż szkoda, że nie ma żadnego challenge z tym związanego :]

 

No i bardzo mi się podoba to, że nie ma oznaczeń dla granatów, gdzie spadły, jest dużo ciekawiej przez to.

 

ps stun czy flash? flasha chyba szybciej rzuca i później wybuhają ... dobrze zauważyłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły flash nie spowalnia ruchów ofiary.

 

I tak przy okazji: w tłumaczeniu jest chyba błąd, bo do "granatu ogłuszającego" przypisane jest jedynie oślepienie, a do "granatu oślepiającego" oślepienie i ogłuszenie.

 

Zresztą całe to tłumaczenie wygląda jakby było robione na szybko i okropnie niedbale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tłumaczenie jest mi obce

gram na wersji EN z kluczem z PL (PL kupiona w sklepie za 70zł, kurzy się spokojnie na półeczce)

płytka od PL była cały jeden raz w napędzie, gdy przechodziłem singla i krzyczało o płytę

 

flashem też można zabić? bo stunem to spokojnie ludków kasuję

leci 1x frag i 3x stun między ludków i krzyżyki ładne się pokazują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flashem też można zabić? bo stunem to spokojnie ludków kasuję

leci 1x frag i 3x stun między ludków i krzyżyki ładne się pokazują :D

W sumie to chyba glupota jak mozna zabic granatem ;p rzucajac w kogos ;p jezeli tenktos ma kamizelke i helm .. hmm ;p chociaz z drugiej strony dostac w leb takim granatem .. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie zauwazylem wzrostu pingu po przesiadce na 1.4, jesli gracie na kijowych serwach albo macie kijowy trace route to sie nie dziwcie ze macie pingi 100 ;]

A ja zapytam tak OT

 

Masz config zblizony do mojego. Powiedz mi jaki uzyskujesz framerate przy jakiej rozdzielczosci i ustawieniach ekranu.

Bo ja, aby miec wg mnie komfortową ilość FPS (min 60, a najlepiej ok 90) musze przy 1024x768 powylaczac wszystko lacznie z marnymi teksturami tylko AAx4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spatchowałem Cod'a i mam błąd "code_post_gfx_mp.ff is different from the server" nie mogę połączyć się z żadnym serwerem, gra oczywiście oryginał, PL wersja :mur:. Jakieś rady? Szukałem w google i niewiele znalazłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...