Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

1. nvm

2. no thx

3. med+? nie badz smieszny, med+ to UF, ktore miazdzy wszystkich w Polsce jak narazie, przejedli mi sie ludzie ktorzy pisza skill med+/high a nie maja pojecia co to znaczy :)

4. nie wiem

5. jak wolisz

Ad.3 - ha! A to bys sie zdziwil, bo napewno Oni sa high, a nie zadne med+, bo 80% pcw wygrywamy, lub remisujemy z klanami, ktore deklaruja sie na med+, moze i tez nie jestesmy med+, ale jak juz szukac med, lub low, to ich zjedziemy i co to daje :>?

A jak kozak z Ciebie, to dawaj dzisiaj pcw on5, on6 :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie z wami !

 

@st1ch

Otwórz oczy i spójrz na realia polskiej sceny cod4 ;) Tutaj nie ma high players jedynie super elo pozdro kól medium plejerzy, którzy sobie wmawiają, że są hajdżami a tak nie jest ;) Jeśli się myle to mnie poprawcie :lol:

EOT.

 

Pozdro dla kolegi z klanu powerslave, maxik dla ciebie (masz ty świnio rozum ?!) - capone :lol:

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad.3 - ha! A to bys sie zdziwil, bo napewno Oni sa high, a nie zadne med+, bo 80% pcw wygrywamy, lub remisujemy z klanami, ktore deklaruja sie na med+, moze i tez nie jestesmy med+, ale jak juz szukac med, lub low, to ich zjedziemy i co to daje :>?

A jak kozak z Ciebie, to dawaj dzisiaj pcw on5, on6 :>.

my wygrywamy z klanami ktore "deklaruja" sie na high, ale wcale high nie sa i my tez nie, tydzien po wyjsciu cod4 na #cod4.wars wiekszosc osob szukalo high skilled przeciwnikow, tak samo bylo z cod2, kazdy jest high i nie potrafi zrozumiec ze bardzo mu do tego daleko

 

nie gram pcw i nie jestem kozak

 

wyszedl ciekawy mod nosway + sniperfix, ktory usuwa zbugowane ruszanie sie broni na boki i strzelanie ze snajpy, jest juz petycja o wprowadzenie go w CB, na publikach moze sie tez pojawi, ale o to juz by musieli zadbac admini, a oni o takie rzeczy raczej nie dbaja :D

 

nosway + sniperfix

Petycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powerslave - masz taki sam nick na publicach jak grasz? Bo wydaje mi się że kilka razy postać o nazwie Powerslave mi mignęła wczoraj na którymś serwerze. Moj nick Apo. Ja tam się uważam za ultra low ^^. Jak się juz z mapami człowiek zaznajomi to gra się całkiem przyjemnie. Dragunov syci :D (ale nie wiem o jaki bug z tym ruszaniem na boki chodzi - strzela się całkiem dobrze). yo

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie gram na nicku powerslave na pubie, wiec to albo fake albo ktos inny komu sie ten nick podoba :D na polskich publikach w ogole nie gram, jak juz to mozna mnie spotkac tu:

 

80.239.200.173:32960 Game-Hosting.com: Serious-Gaming DM #1 Server : #srs

80.239.200.196:32960 Game-Hosting.com: fnatic TDM Server : #fnatic

82.192.84.227:29900 eSuba.HAL3000 PRO-SET server v1.5 by X3Mservers.net

85.236.101.99:29360 Multiplay Online - Dignitas DM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile macie FPSow w cod4? Ja mam od 30 do 80 srednio na 8800gts640 i c2d 6750 3,4 GHz. Wszystko na full detale, AAx4, AF, 1280x1024. czemu ta gra jest taka badziewiasta i juz ponizej 60fps haczy? Crysis przy 30 dzialal plynniutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz raczej cos z kompem

Na moim gracie mam 80-560 klatek

Niestety na niektorych serwach ograniczenie jest do 300fps

hmm jak testowałem karte to all full aax4,af, 1024x768 ogólnie z lockiem było większość czasu 91fps a w mega orgi spadało do 60-70 fps ;]. Ale nawet jak jestem sam na mapie i rzucę smoka i wejdę w niego to miałem 30-40 fps ;]. Na pewno masz 80- fps w smoku ?

Az sprawdze ;]

Dzięki za fatyge :P

A i jak shooter zaznaczył gra jest mało grywalna poniżej 60 fps (nawet licznik robi sie czerwony) i ma sie wrażenia jakby było ze 20 fps.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak wyniki ;p ?

 

A poza tym znacie jakąś stronkę poza cod4.pl (nie musi być pl) gdzie jest dużo newsów np meczu, turnieji, modów itp ?

zadna z polskich stron o cod4 nie da Ci niusow ze sceny tylko niusy o [ciach!]lach, polecam www.esports.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

signap takimi postami to zaśmiecaj inne forum. A mapy wrzucilem tam gdzie trzeba angielski znam ;)

Qki86 takimi postami to zaśmiecaj inne forum. Jesli cos nie dziala to sie pisze dokladnie co a nie "niedziala" i skad mamy wiedziec dlaczego? Mamy podac ci kazde mozliwe rozwiazanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właczyłem dzis tą po....na gre i okazalo sie ze zniknal moj prfil.Wpisalem na nowo Cd-key ale nic to nie dalo.Wszystkie wyzwania odblokowane, bronie poszlo w pi...u.

Moze jest jeszcze jakis sposob zeby to odzyskac.

Ze tez to nie jest przyporzadkowane do klucza gry. :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj ulubiony zestawik "Mega cichacz":

MP5+tłumnik

3odlamkowe

1flasz

Knife

UAV Jammer - nieykrywalnosc dla radarow

Dead Silence - ciche chodzenie

Wtargniecie na wrogi respawn z pelnymi magazynkami - bezcenne. Na bloc, cross czy tez innych mapkach w TDM prze zajebiscie sie tak gra... a gdy nie ma killcama, to wspolczuje moim ofiarom ]:->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobic majac 2 konta userow w XP oraz 1 (profil) w grze by miec 55lv? Probowalem roznie i zawsze byl tylko na 1 koncie usera 55 jak sie przelaczylem na drugi to zaraz ze error i restart XP (robilem tak ze na 2 zmienialem na zwykly klucz, potem kopiowalem plik, zmienialem na wlasny i error :/) a musi byc tak bo do przegladania serwerow uzywam all seeing eye i on wybiera 1 profil i sie z niego laczy (mamy inne wlasne customy dlatego to przeszkadza nam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna giera, fajna

 

btw(i OT) shooter - ty z GF ? :P tak z ciekawosci pytam, jako były klanowicz i gracz aao....

 

rozumiem że jedynym sposobem dorobienia sie czegokolwiek w tej grze jest młoca non stop, celowanie z biodra, headszoty i zdjecie po 25 kolesi z poszczegolnej broni, by odblokowac dodatki, tak?

 

dluga droga przede mna od sierzanta do generalicji...

 

Pytanie - mozna zmieniać nick?dodawać coś czy w czasie gry zmiane?np jakbym chcial dodać PPC czy cuś?

 

Gram jako Greg_Nine i wczoraj pare razy nadzialem sie na shootera :P

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregu - poprostu grasz i sie XP nabija - jesli grasz chyba na SnD to za fraga dostaniesz 50xp ale gdy cie zabija czekasz na restawn do konca rundy, brat ostatnio nagina z ak bez irona (krotkie i srednie dystansy) i dobrze idzie mu to.

 

Wpisujesz w konsoli "/name NICK" i masz nowy nick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna giera, fajna

 

btw(i OT) shooter - ty z GF ? :P tak z ciekawosci pytam, jako były klanowicz i gracz aao....

 

rozumiem że jedynym sposobem dorobienia sie czegokolwiek w tej grze jest młoca non stop, celowanie z biodra, headszoty i zdjecie po 25 kolesi z poszczegolnej broni, by odblokowac dodatki, tak?

 

dluga droga przede mna od sierzanta do generalicji...

 

Pytanie - mozna zmieniać nick?dodawać coś czy w czasie gry zmiane?np jakbym chcial dodać PPC czy cuś?

 

Gram jako Greg_Nine i wczoraj pare razy nadzialem sie na shootera :P

Masz wszytko napisane w wyzwaniach ;). Zazwyczaj wieksza liczba zabitych ziomów = nowe dodatki do broni (laserowe celowniki i inne śmiecie - nie licząć mp44 ;]) a wieksza liczna headów odblokowuje nowe malowania.

HC + TDM = 1k XP za 1 rundę ;)

 

Bynajmniej ja tyle średnio wyciągam ;]

Nie żebym sie czepiał (sam mam dysleksje) ale ile średnio wyciągasz ? :) "wcale ja tyle średnio wyciągam" coś tutaj nie gra :P. Poza tym to zależy od serva ile wyciągasz (chodzi mi o limit fragów w tdm - w jednym jest 750 w innym 2000 ;]). Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1k na normalnych mapkach, shipment ssie i na żadnych szanującym się serwie nie ma tej mapki.

 

Na HC robi się średnio 50-70 fragów przy rundzie trwającej 25 minut (czy tam z limitem 3000 pkt) + do tego bonus na koniec rundy średnio 600 XP. I mamy ponad tysiaka ;)

 

Ja gram tutaj głównie:

[GB]-hard.PL @Shooters.pl - 62.181.0.212:28960 - na serwie panuje ogólna zasada: Brak RPG, brak granatnika, brak claymorów, brak męczennika i ostatniego bastionu - świetnie się gra w takiej opcji ;]

Jak ten serwerek wyżej jest pełny to są jeszcze 2 inne polskie HC :)

 

Batalion @ pukawka.pl - 193.33.176.74:28960

HERKULES POLSKA HARDCORE 1.5 - 212.51.216.68:28962

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mam przekonania to polskich serverów ;]. Dziwny, "swojski" klimat :lol: itp. Niemniej ten pierwszy serwer ma 14 slotów + długie rundy wiec zły nie jest ;). Szkoda tylko ze TDM.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...