Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry panowie. PB tak sypał błędami, że BSOD się pojawił. Po restarcie "CD KEY używany" i pozamiatane.

Jutro po siłowni 19:00 napiszę, gdy postawię i pokatujemy.

 

EDIT 23/06/08

Dajci/e/ znać czy postawić serwerek.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile czlowiek musial czekac na patcha do 2 ? ja sie ciesze ze daja co chwile jakis patch ;] widac ze ktos przy tym siedzi....szkoda tylko ze nie dadza carentan taki jaki by oryginalny w 2 :( a nie jakies chinskie uliczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, mam problem

problem z grafika i iloscia fps.

sprzet jak w sigu, proc nei krecony (na kreconym do 2.8 chodzi tak samo jak na nie kreconym) grafa wyzyłowana ile sie da ( 850/800 ).

opcje graficzne w grze, rozdzielczosc 1400x900. aa off. reszta opcji off albo low. tekstury automatycznie (odziwo zmiana tekstur daje praktycznie zerowy przyrost fps, wiec auto mam).

na takiej konfiguracji prawie na kazdej mapie nie moge ustawic stałego fps na poziome 60 na sekunde. co mysle ze nei powinno byc zadnym problemem.

i tu pytanie do Was, co jest grane ? dlaczego tak słabo, moze spotkał sie ktos juz z takim przypadkiem. albo jakies porady. wszytskie odp mile widizane.

z góry dzieki, pozdrawiam

 

p.s.

stery do grafy najnowsze 8.6 bodajze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, mam problem

problem z grafika i iloscia fps.

sprzet jak w sigu, proc nei krecony (na kreconym do 2.8 chodzi tak samo jak na nie kreconym) grafa wyzyłowana ile sie da ( 850/800 ).

opcje graficzne w grze, rozdzielczosc 1400x900. aa off. reszta opcji off albo low. tekstury automatycznie (odziwo zmiana tekstur daje praktycznie zerowy przyrost fps, wiec auto mam).

na takiej konfiguracji prawie na kazdej mapie nie moge ustawic stałego fps na poziome 60 na sekunde. co mysle ze nei powinno byc zadnym problemem.

i tu pytanie do Was, co jest grane ? dlaczego tak słabo, moze spotkał sie ktos juz z takim przypadkiem. albo jakies porady. wszytskie odp mile widizane.

z góry dzieki, pozdrawiam

 

p.s.

stery do grafy najnowsze 8.6 bodajze

powylaczaj zbedne uslugi itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mowic 2600pro bylo odp. na 8600GT a na konfigu z procem AMD mozesz miec takie nr. Badz co badz to COD4 jakies tam wymagania ma a grafika kto masz nie jest jakims tam demonem szybkosci. Moze zastanow sie na zmiana grafy. Jak nie chcesz duzo przeplacac to kolo 200-220 PLN moglbys juz kupic 3850 256MB (jesli chcesz miec ati) lub Geforce'a 8800GS, ktory lepiej bedzie sobie radzil akurat w COD4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

disaster3@ na zmiane grafy aktualnei nei mam peklu. a z ustawieniami na low, powinno sie da spokjnie i komfortowo grac.

 

bociczek@ co masz na mysli, mowiac uslługi :P ? powylanczałem jakies [ciach!]ły w windzie ale kokosow nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie szybkie pytanko. Mam router linksys wag200g. Wszystko jest z nim ok przy normalnym korzystaniu. Natomiast przy włączeniu cod'a po około 2min mam restart modemu. Gierka traci połączenie i gdy router wróci do normy to przez 15min mam komunikat o użyciu mojego cdkeja w grze. Strasznie mnie to wkurza. Czy ktoś wie dlaczego cod lub PB rozłącza mi modem?

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze masz poprzestawiane QoS. Ja mialem dzieki temu klopot z pulpitem zdalnym, przestawilem na najwyzszy priorytet i dziala. Moze zainstalowac tez cfosa i ustawic priorytet dla coda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż mam dziwny problem : wchodzę na coda, daję odświeżanie listy, odświeża i znajduje dużo serwerów. mogę wejść oczywiście na każdy, ale jak z niego wyjdę, to wtedy nie mogę wejść na inny, tylko na ten, na którym byłem. po odświeżeniu znajduje ten, na którym byłem i czasami parę innych. często też po odświeżeniu mam kosmiczne pingi (do 30k) i też często pada net na parę minut. ot co :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż mam dziwny problem : wchodzę na coda, daję odświeżanie listy, odświeża i znajduje dużo serwerów. mogę wejść oczywiście na każdy, ale jak z niego wyjdę, to wtedy nie mogę wejść na inny, tylko na ten, na którym byłem. po odświeżeniu znajduje ten, na którym byłem i czasami parę innych. często też po odświeżeniu mam kosmiczne pingi (do 30k) i też często pada net na parę minut. ot co :-)

1. nie uzywaj przegladarki standardowej, ja bynajmniej nie uzywam i all ok.

2. napisz jaki masz net, neo?

+1. sciagnij sobie programik xfire, zobaczysz ze o niebo lepiej, i znajdzie wytyczne ktore Ciebie interesuja, zaczynajac od pingu konczac na wesji i innych bzdetach. Jak wejdziesz na ich stronke, to zobaczysz ze naprawde warto. Maly programik a cieszy...

+2. przeskanuj kompa moze jakies syfy rozlaczaja Ci neta (chociaz tutaj bym nie byl taki pewny, zazwyczaj zwalniaja, a nie rozlaczaja..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

net : 1mbps z dialogu (dsl) + router d-link di-524up. xfire mam

Masz najgorszy router na ziemi (wiem bo sam mam podobny od dlinka :|). Zrób coś takiego:

- w konsoli (czyli w wierszu poleceń) wpisz netstat

jeżeli bedzie bardzo dużo połączeń i bede ich wiecej za każdym razem jak wpisujesz netstat to znaczy ze masz jakiegoś robaka.

- korzystaj z favoritów ;]

- zaktualizuj firmware do swojego routera (nie jest to łatwe ;p)

- postaw dmz na routerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszukałem serwy w xfire, podłączyłem się pod jeden, przez parę minut było git, ale później "połączenie przerwane" i xfire mi oznajmiło, że zostałem rozłączony, dałem połącz, połączył się. po próbie wejścia na ten sam serwer - "ten klucz jest używany" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszukałem serwy w xfire, podłączyłem się pod jeden, przez parę minut było git, ale później "połączenie przerwane" i xfire mi oznajmiło, że zostałem rozłączony, dałem połącz, połączył się. po próbie wejścia na ten sam serwer - "ten klucz jest używany" :(

to jest normalne jak Cie tak wywali. Bo na servie cały czas jesteś tylko z pingiem 999 ;]. Poczekaj kilka min a potem bedziesz mógł wbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest normalne jak Cie tak wywali. Bo na servie cały czas jesteś tylko z pingiem 999 ;]. Poczekaj kilka min a potem bedziesz mógł wbić.

Ale czemu go rozlacza net?

Hm ja mialem tak samo na neo, jakies 4 lata temu, jedyne rozwiazanie to zainstalowalem programik autoconnect, programik w sekunde laczyl sie spowrotem, ale nie wiem czy to zadziala na DSL... ja mialem jak latwo sie domyslic ADSL.

A czy masz zwis (laga tzw, 999 ping) przed rozlaczeniem? Czy od razu z gry Ciebie wywala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta: bufor routera sie przepełnia i net sie rozłącza (przynajmniej tak mi sie zdaje bo ja miałem podobne na tym [ciach!]ianym routerze od d-linka). Zrobiłem update firmware'u i już od 3-4 miechów router cały czas stoi. U mnie jeszcze było gorzej bo wszystkie diody sie świeciły normalnie połączenie było ale na strony nie mogłem wejść to samo z grą multi. Pomagał mi wtedy tylko reset router poprzez wyjęcie i włożenia kabla zasilającego.

 

Tak na boku: nie kupujcie szmelcu od Dlinka ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLKO w codzie mi tak wywala . w innych mp tak się nie dzieje.

 

A czy masz zwis (laga tzw, 999 ping) przed rozlaczeniem? Czy od razu z gry Ciebie wywala?

gra zaczyna skakać i napis połączenie przerwane i po chwili bach z serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta: bufor routera sie przepełnia i net sie rozłącza (przynajmniej tak mi sie zdaje bo ja miałem podobne na tym [ciach!]ianym routerze od d-linka). Zrobiłem update firmware'u i już od 3-4 miechów router cały czas stoi. U mnie jeszcze było gorzej bo wszystkie diody sie świeciły normalnie połączenie było ale na strony nie mogłem wejść to samo z grą multi. Pomagał mi wtedy tylko reset router poprzez wyjęcie i włożenia kabla zasilającego.

 

Tak na boku: nie kupujcie szmelcu od Dlinka ;].

OT
kurde dzizas ja mam tak samo, ale w liveboxie, ale nigdy podczas grania mi sie to nie zdarzylo, ale podczas przegladania stron itp. A jak w liveboxie zrobic to ktos wie?

/OT
Sory za OT, ale moze ktos pomoze, to najwyzej na PM przejdziemy Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLKO w codzie mi tak wywala . w innych mp tak się nie dzieje.

 

 

gra zaczyna skakać i napis połączenie przerwane i po chwili bach z serwera.

E, jezeli w innych MP masz ok, a tylko w codzie, to powiedz jeszcze nam taka mala drobnostke...

 

Czy przypadkiem nie grasz na serwerach scrakowanych, i w lewym dolnym rogu wyskakuje info: "WARNING This server is baned by PunkBuster" i tak co 3-5 sekund? Jestem przekonany na 90% ze o to chodzi... Ja jak gram na swoim oryginale z kumplem, ktory moze wchodzic na te "inne" serwery, jak wszedlem na takie serwery to tez tak mam...

 

Po prostu znajdz inne servery, oczywiscie graj na oryginale, bo tego tutaj sie nie toleruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos pojecie jak to jest mozliwe ze wchodze na serwer z jakims tam modem, wychodze za chwile i pizd wszystko co odblokowalem jest niedostepne?

Chodzi Tobie o serwery z pam'e, to normalka, po prostu sa klasy tylko i wylacznie standardowe. Tyle na ten temat ;)

jakbym miał pirata to nawet bym tutaj nie pisał. oczywiście, że mam oryginał i gram na serwerach z PB . :]

Dzizas, to juz nie wiem co Tobie poradzic. YuucOm'a pomysl wydaje sie bardziej prawdopodobny ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciężka sprawa z kronox'em55 ;p. Zawsze pozostaje reinstalacja gry ofc robiąc wcześniej backup saveów i profili mp. Może wywal folder PB (najpierw zrób backup :P) albo zaktualizuj PB i zobacz czy to coś da. W ostateczności skorzystaj z pomocy technicznej ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...