Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie parę osób czytało o moim problemie ... tak więc nie wiem co się teraz dzieje, ale coraz częściej ostatnio uświadczam błędu z "klucz cd jest używany" i to po normalnej grze ! myślicie, że router jest be ? (dlink di-524up)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nikt nie zgadł :(

 

1 misja na statku nawiązuje do filmu Aliens (ten z 1986roku) .... oczywiście chodzi tutaj bardziej o ścieżkę audio (teksty komandosów) niż oprawę wizualną.

A co tu zgadywać. Trochę się spóżniłeś pisałem o tym chyba z pół roku temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu zgadywać. Trochę się spóżniłeś pisałem o tym chyba z pół roku temu...

Cóż Snake73 .....masz rację

napisałeś 23 XII 2007

"Zauważyłem ciekawą rzecz. Komandosi ( albo twórcy CoD ) SAS są chyba fanami obcego ( Aliens ).

W SP w misji na statku rzucają masę tekstów z filmu w różnych sytuacjach icon_smile3.gif. "

 

chyba nikt łącznie ze mną nie pamiętał Twojego postu ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy od kogoś, kto może zna się nieco na prowadzeniu serwera w COD4. Otóż założyliśmy w mojej sieci osiedlowej własny serwer. Jest to poważny serwer w dużej i znanej sieci we Wrocławiu i praktycznie całym Dolnym Śląsku. Jest na dobrym łączu i porządnym sprzęcie (linux). Wszystko ze sponsoringu ów sieci. I mam przyjemność zostania jednym z Adminów tego serwera.

 

Praktycznie serwer już stoi i można na nim grać. Pozostaje jeszcze sprawa zarządzania nim. I tu przychodzę z pytaniem, ponieważ jest pare rzeczy, które chcielibyśmy zmienić:

 

1. Czy jest jakiś zewnętrzny anti-cheater do COD4, który dziala lepiej od PB?

2. Czy jest możliwość włączenia FREE-CAM na spectcie tylko dla adminów?

3. Czy istnieje jakiś soft (szukalem trochę) dla adminów do łatwiejszego zarządzania serwerem ? Na razie mamy tylko modernRcon.

4.Chcielibyśmy dodać jakiegoś bota, który by kopał za używanie granatnika, meczennika, i ostatniego bastionu i oczywiście za przeklinanie( u nas jest to zakazane). Da się w ogóle zrobić coś takiego?

 

No i ostatnie pytanie bardziej z ciekawości. Czy HC + Helikoptery i Naloty to lekka przesada ? ;) Myślimy aby je wyłączyć całkowicie. Wiem, że pytania są banalne, ale troszkę się spieszymy i chcielibyśmy jakoś dobrze zacząć, aby ludzie zbytnio nie narzekali i chcieli wracać na nasz serwer.

 

P.S Aha serwer jest rankingow. Na razie IP nie podaje, dopóki nie dopracujemy wszystkiego.

 

Z góry dzięki za pomoc

 

Pozdrawiam Devil.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. gv script

2. nie orientuje sie,

3.miniadmin (jak dla mnie bomba ^^)

4. wgrajcie pam4 albo promod

 

i teraz tak ogolnie sie wypowiem. jak chcecie miec dobry, szanujacy sie serwer, z dobrymi graczami to :

- pam4 (nie ma granatnikow itp, heli, nalotow, itd)

- gora 14 slotow

- oczywiscie SD

- odpowiedni dobor map, a nie gowniane wet work, czy shipment

 

narazie tyle. jest pewien polski serwer, z opcjami jak wyzej i naprawde, praktycznie zawsze stoi pełen. ciezko wbic

pozdrawiam, i czkeam na ip :]

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm ma racje 36 slotow to troche duzo slotow na tdm jak dla mnie max 20 bo jak jest wiecej to juz jest niezly chaos a i jak masz adma to dobrze by bylo jak bys dosyc czesto gral na serwie bo wiesz jak ludzie lubia sie wyzywac itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie 20 slotów + 4 dla Vipów i adminów, albo się zmieni na S&D i da 14 slotów ;) Daliśmy TDM, bo taki tryb i tyleż slotów chcieli użytkownicy sieci.

 

Faktycznie gra może się zrobić nieprzyjemna. Ale zrozumcie tylko ja jedyny z adminów gram w COD4 i tylko na serwerach S&D gdzie gra max po 12-14 osób. Ale muszę sobie wyobrazić jak to jest po 15 osob na stronę ;) Quake 3 Arena, a nie COD4. :lol: Dzięki za radę.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was pytanie bardzo ważne. Chodzi o mój serwer. Otóż Administrator sieci zażyczył sobie by na serwerze umieścić LOGO z nazwą dostawcy internetu, który sponsoruje ten serwer. Daje sprzęt i osobne łącze . Czy jest jakaś możliwość dodania LOGA na serwerze w postaci zdjęcia (gif) tak aby każdy mógł go zobaczyć po wejściu na serwer? Może jakiś mod ? Tekstowe reklamy to troszkę za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisujesz komendę "cg_drawfps 1" . tylko nie zapomnij dodać "/" przed każdą komendą ;-)

W CoD 4 dodawanie tzw. "/' jest zbedne, wpisywanie komend, moze sie odbywac bez tego znaku, w przeciwienstwie do wczesniejszych wersji Call of Duty ;)...

 

Panowie mam do was pytanie bardzo ważne. Chodzi o mój serwer. Otóż Administrator sieci zażyczył sobie by na serwerze umieścić LOGO z nazwą dostawcy internetu, który sponsoruje ten serwer. Daje sprzęt i osobne łącze . Czy jest jakaś możliwość dodania LOGA na serwerze w postaci zdjęcia (gif) tak aby każdy mógł go zobaczyć po wejściu na serwer? Może jakiś mod ? Tekstowe reklamy to troszkę za mało.

Nigdy nie widzialem tekstury w postaci loga, na wejsciu na server...

Tylko wlasnie tekst...

Co do modo'w to owszem sa rozne tekstury dodane, ale loga nie... I watpie ze to wypali, aby dodac logo sponsora, only tekst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Panowie , "szybkie" pytanko. Drugi raz gram w COD4 SP i zauwazylem dopiero teraz dziwna rzecz , a mianowicie : czy u Was amerykanskie bronie maja tez ten sam odglos strzalow? M16 albo MA16 ma ten sam co C3G :| Taka "ftopa" ? :|

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Dziś na serwerze o nr. IP: 212.76.32.53:28960 koleś o nicku 35 CM napisał sperma na miras.

Miras to mój nick w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Ndużycie było większe, napisałem tylko fragment.

Skoro wspomniałeś, jeżeli wiesz jak go znaleść, poprosze.

Edytowane przez markee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, ja grałem nawet na radeonie 9700Pro (A64 3800+ i 2gb) bez większych problemów, nawet w sieci.

z dwurdzeniówką i GF 7900 GS można ustawić wysokie detale z 720p

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na serwerze o nr. IP: 212.76.32.53:28960 koleś o nicku 35 CM napisał sperma na miras.

Miras to mój nick w grze.

:blink:

 

Ndużycie było większe, napisałem tylko fragment.

Skoro wspomniałeś, jeżeli wiesz jak go znaleść, poprosze.

zartujesz sobie prawda? prosze powiedz ze tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ndużycie było większe, napisałem tylko fragment.

Skoro wspomniałeś, jeżeli wiesz jak go znaleść, poprosze.

Wejdz na callofduty.pl i tam po lewej jest wyszukiwarka graczy :lol2:, możesz spróbowac go znależc :wink: Edytowane przez JiiMen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Ogólnie serwer jest równo zjechany. 2 lata gram w strzelanki online, ale poraz pierwszy spotkałem się z takimi wyzwiskami. Byćmoże ktoś wpadnie na tego posta i zrobi tam pożądek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...