Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Ja unikam rodzimych serwerów jak ognia.

Gra tam chyba jakaś dziecinada po komunii.

Klną jak diabli a jedyne słowo obco brzmiące jakie znają to nub (tak piszą) a jak ktoś jest lepszy od nich to wyzywają go od ku... i cziterów (i tak piszą).

Jak widzę Polaka na jakimś obckim serwerze to się tak nie zachowuje.Albo jest w miarę pozbierany albo wie,ze u "innych" tak nie można jak u "naszych".

Mi podpasił ostatnio chyba niemiecki serwer klanu ex!t gra się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie serwer jest równo zjechany. 2 lata gram w strzelanki online, ale poraz pierwszy spotkałem się z takimi wyzwiskami. Byćmoże ktoś wpadnie na tego posta i zrobi tam pożądek.

"sperma na miras" :lol2: uważasz za ostre słowa??

najlepiej po prostu nie zwracaj uwagi, graj swoje i olewaj teksty na czatach

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

To nie takie proste, czytałeś mój drugi post o tej sytuacji. Napisałem tylko fragment z tego co miało zajście.

EDIT: Ponadto, jezeli uwazacie, ze takie zachowanie jest na codzień normalne to to napiszcie!

Ja sie czuje bardzo ponizony i uwarzam, że nie powinno coś takiego mieć miejsca! Powtórze się:

ktoś powinien tam zrobić porządek.

Edytowane przez markee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste, czytałeś mój drugi post o tej sytuacji. Napisałem tylko fragment z tego co miało zajście.

EDIT: Ponadto, jezeli uwazacie, ze takie zachowanie jest na codzień normalne to to napiszcie!

Ja sie czuje bardzo ponizony i uwarzam, że nie powinno coś takiego mieć miejsca! Powtórze się:

ktoś powinien tam zrobić porządek.

no nie zartuj ze sie przejmujesz takimi rzeczami, zeby nie wiem jak spokojnie i grzecznie grac na serwie to zawsze jakis palant Cie zaczepi byle troszke pobluzgac, a na polserwach tez nie gram zwłaszcza esports.pl po przeczytaniu po raz setny ty kur.. [ciach!].. [ciach!]lon.. dziw.. szmat. itp. mozna dosłownie sie zerzygać a juz najgorszą z mozliwych rzeczy jest odpowiadanie takim kolesiom, o grze mozna zapomniec, no chyba ze potrafisz ze stoickim spokojem zniesc najbardziej wredne i wylgarne wyzwiska pod swoim adresem, a tak swoja droga przydał by sie taki programik hakerski co by namierzał takich odwaznaików, wyobraz sobie jak do typa mówisz no to cie zaraz znajde jeszcze jedno słowo a cie wywiza i mówisz mu... czekaj i ciach Warszawa.... dalej mam cie sprawdzac pajacu, a on ty pedel. sra. na ciebie itp. no to ty juz wiem jaka dzielnica i cyk piszesz Wola, i tak dalej adres, numer bloku i mieszkania typ by srał pod siebie i odechciało by mu sie na zawsze:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb dla jednego gracza nie jest zapewne najwazniejszym modułem CoD 4, tym niemniej skoro właśnie go ukończyłem, radbym podzielic się wrażeniami i spostrzeżeniami.

 

Nie można nie zauważyć, że gra od strony oprawy graficznej przedstawia nową jakość. Chwilami, przy "najlepszych ustawianiach", wygląda to pawie jak film (chodzi o film akcji oczywiście :wink:) . Dynamika i akcja w czystej postaci wylewa się z ekranu hektolitrami. Do tego gra ma rozsądne wymagania (na ATI 2600 HD działa prawie na maksimum bez spadku płynności, wyjąwszy 2-3 plansze (w tym min. Prypeć), gdzie jest nieco słabiej). In plus także - dobre projekty większości plansz (choć w często doskwiera z lekka zbyt duża linearność), niezłe AI wroga i sprzymierzeńców (nasi kompani nie kwapią się jednak do bardziej konstruktywnych akcji i głównie czekają na nasze ruchy, z kolei działania przeciników rażą czasem sztywnymi skryptami), w miarę ciekawe misje (100% dynamiki jest prawie non-stop), nienajgorsza linia fabularna...i zapewne jeszcze kilka innych rzeczy, które mi jednak tu umknęły.

 

W ogólnym rachunku - to chyba najlepsza strzelanka w jaką ostatnio (a może i w ogóle) grałem, choć mogłaby byc nieco dłuższa w trybie 1-osobowym. Nie jestem dużym entuzjastą tego gatunku ale potrafię docenić grę wybijająca się od strony formalnej ponad przeciętną. CoD 4 jest bardzo dobry. Polecam nawet tym co wolą gry fabularne :wink: - jako dynamiczny przerywnik.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

To zalezy akurat od ludzi , nie od narodowosci. Mialem przyjemnosc smigac w Diablo 2 na BN - z Wlochami , Niemcami , Rumunami , Polakami , Anglikami , Brazylijczykami > serwer Ender , ktory gromadzil wtedy 400k kont. To Brasi najgorzej zachowywali sie. Wejdz na Simracing.pl - zobnaczysz kulture , tam jak i na narodowosciowym Race Dep.

 

sorki za offa :)

 

 

Tak na marginesie , juz 2x przeszedlem COD4 - ta gra ma mega poklady "miodu" , koncze i znaczynam od nowa - znowu chce mi sie jeszcze , jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Tak na marginesie , juz 2x przeszedlem COD4 - ta gra ma mega poklady "miodu" , koncze i znaczynam od nowa - znowu chce mi sie jeszcze , jeszcze :D

Hm wlasnie zastanawam sie czy ta rekomendacja mi starczy do siegniecia po tytul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm wlasnie zastanawam sie czy ta rekomendacja mi starczy do siegniecia po tytul.

drogi moderatorze,

dlaczego wyciołeś mi posta, wiem :rulez: pierwsze: moderator ma zawsze racje, drugie: jesli nie patrz pierwsze, ale sytuacja dotyczyła atmosfery panującej na polskich serwerach a tym samym bezpośrednio gry, troche sie rozpisałem nie na temat ale chciałem to jakos zobrazować, to juz nawet nie mozna sie podzielić jakimś spostrzeżeniem :sad: taka jest prawda Polacy nie potrafią grac zgodnie z etykieta i to sie chyba nie zmieni

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Hm wlasnie zastanawam sie czy ta rekomendacja mi starczy do siegniecia po tytul.

Graj , graj. Jest demo wiec warto sprawdzic przed ewentualnym zakupem fulla.

 

Pomijajac grafike (mi podoba sie i to bardzo choc to nie Crysis , nie czarujmy sie) ta gra daje nieprzerwana mase wrazen , ma duza replaybility , a dodatkowo faktycznie calosc , czyli szybka i nieustajaca akcja (zadyma) powoduje , ze autentycznie gra sie to bez zadnego znudzenia , znuzenia. Owszem , na pewno po paru razach bedziesz znal wszystkie zagrywki na pamiec (kto gdzie stoi , gdzie bedzie , jak pojdzie) jako , ze gra imho jest skryptowana , ale w czym to przeszkadza? Moim zdaniem w niczym. Kazda misja to mala perelka , w kazda chce sie grac iles razy. Juz w ogole nie mowie o misji ze snajperami na Pripatiy (nie pamietam jak ta miejscowosc nazywa sie po polsku - w kazdym razie gdzies kolo Czarnobyla) bo to fantastyczny kosmos :D :D Dodam na marginesie , ze podobne "cisnienie" i radosc z gry w przypadku FPP (pomijajac Deusa i Far Cry) mialem jeszcze tylko w GRAWie. Te gry sa dosc podobne jesli chodzi o jeden aspekt. Mianowicie o bronie , a z tym wiaze sie rowniez fizyka. W COD4 jednak nie ginie sie tak latwo jak w GRAWie , ale nie to mam na mysli. Tutaj czuc autentyczna frajde ze strzelania , z zabijania wrogich zolnierzy , a nie w kazdej grze uda sie takie cos stworzyc. Widzisz jak koles dostaje head shota , jak dostaje w noge , w brzuch i masz autentycznego banana na twarzy. Krociutka seria , 2-3 pociski , a kolo zatacza sie , ugina i pada na glebe. To samo mialem w GRAWie. Nadto bronie sa przekozackie (zgrzytem dzwiek , ale nie jestem zadnym specem > M16 albo M16A brzmi tak samo jak C3 albo C3G , nie pamietam dokladnie ) , czuc ich moc , czuc ze strzelasz czyms co zabija. Ile razy w to gram , tyle razy nie moge sie zdecydowac jakiej pukawki uzywac. Od swietnego M16 (z celownikiem) po swietny odpowiednik Famasa (tutaj jakos DP DS90) , pozniej niesmietelnego Kalacha (wersja z granatnikiem) po MP5 albo Dragunova.

 

Dawno zadna gra (poza moim konikiem to jest simracingiem oraz ostatnio dwoma rgp'ami to jest Wieskiem i Jade ) nie wciagela mnie tak bardzo , ze chce mi sie non stop w to grac , strzelac i wykonywac zadania specjalne. W COD4 gra sie tak jak oglada dobry , sensacyjny i nieprzegadany film. Do tego podoba mi sie zachowanie naszych specow , podobne do tych z GRAWA. Kolesie wchodza do budynku , obracaja sie dookola siebie , widac jak "przenosza" bron na nowe cele. Perelka. Demo mnie porwalo , full opetal :D Bez przesady powiem , ze pomijajac to co wymienilem wyzej to od dwoch , moze i trzech lat nie bawilem sie tak dobrze przy grze (bo Kotory to gdzies 2003-2004)

 

Pamietam tez pewna misyjke z "dzialem" , wpas :D :D :D :D :D

 

Ps - zapomialem o smaczku. W niektorych misjach zakladasz noktowizor. Jak to wyglada , laser z celownika przez nokto. Umarlem :| :D

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety tak jest.. zawsze jak gramy z polakami spara to sypia bluzgami i promieniuja kozactwem.. ale nasi sasiedzi tez niczego sobie.. potrafia wyskoczyc z tekstem "your momma s so FAT.." :] nie zalezy to nawet od wieku po prostu od kultury konkretnego indywiduum

wniosek jest prosty trola sie nie karmi.. a jak juz karmisz to musisz miec pewnosc ze tak go zapchasz ze spuchnie :P i da sobie na luz

Edytowane przez johnny00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogi moderatorze,

dlaczego wyciołeś mi posta, wiem :rulez: pierwsze: moderator ma zawsze racje, drugie: jesli nie patrz pierwsze, ale sytuacja dotyczyła atmosfery panującej na polskich serwerach a tym samym bezpośrednio gry, troche sie rozpisałem nie na temat ale chciałem to jakos zobrazować, to juz nawet nie mozna sie podzielić jakimś spostrzeżeniem :sad: taka jest prawda Polacy nie potrafią grac zgodnie z etykieta i to sie chyba nie zmieni

Jak zaczniesz pisac chociaz troche zgodnie z zasadami interpunkcji to mozemy porozmawiac. Na razie przegladajac Twoje posty trace wiare w polonistow.

 

@Firekage

No wlasnie na drodze do siegniecia po 4 jest dosc zatrwazajacy fakt ze demo mnie odrzucilo. Tzn pierwszy i jedyny kontakt z gra wiazal sie z nieartykulowanym rzutem miesem jak szybko to sie dzialo. Moze pozniej odpale znow demo i zobacze czy mi sie spodoba. A pozniej powinno byc z gorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Albo single , jesli tanio kupiles orygnala i nie mial zbanowanego sn do multi :D Dla mnie w tej grze istnieje tylko single :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie demo jest słabe, tzn ma dość 'średnią' misję, by gra się spodobała nie obejdzie się bez odpalenia fulla

Nie powiedziałbym, też tak czytałem przed kupieniem pełnej wersji i po tych wszystkich "achach" i "ochach" rozczarowałem się. Misja z demka nie jest rewelacyjna, ale daleko jej do najgorszych misji w pełniaku (vide misja w nocy, w ktorym ostrzeliwuje się z bodajże helikoptera).

 

Jedyna misja, która jest autentycznie kapitalna, to misja w Czarnobylu. Reszta trzyma poziom zbliżony do tej z dema (jedne troche wyższy, drugie niższy, a trzecie taki sam). No i całkiem przyjeme zakończenie baaaaardzo krótkiego singla (na drugim poziomie trudności zajęło mi to ok. 5h).

 

A co do multi - żadna rewelacja, czas gry nawet nie przekroczył 10h, a już nawet nie chce mi się odpalać trybu wieloosowego. Nie jest zły, ale dużo bardziej do gustu przypadło mi Quake Wars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie przypadła Ci gra do gustu, ale jak dla mnie SP i MP są świetne i bardzo klimatyczne, choć QW też lubię [;

Owszem, przypadła. Lubię dobre FPS-y, tylko po prostu dla mnie jest "tylko" bardzo dobra, a nie rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

"Tylko bardzo dobra" wedlug mnie to juz rewelacyjna ocena zwlaszcza jesli wezmie sie pod uwage co tak naprawde pojawia sie na rynku. W sumie poza "graficznym" Crysisem i slabym (imho) MOH:A to nie wyszedl zaden ciekawy FPP od dluzszego czasu , a ten jest wyjatkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tylko bardzo dobra" wedlug mnie to juz rewelacyjna ocena zwlaszcza jesli wezmie sie pod uwage co tak naprawde pojawia sie na rynku. W sumie poza "graficznym" Crysisem i slabym (imho) MOH:A to nie wyszedl zaden ciekawy FPP od dluzszego czasu , a ten jest wyjatkiem :)

Jak dla kogo. A jeśli sie wezme pod uwage to, o czym mowisz, to po prostu nie sposob nie napisac, ze CoD 4 jest jednym z najlepszych FPS-ów ostatnich miesiecych, bo praktycznie od roku nic prawie nie wyszlo ciekawego.

 

Dla mnie zdecydowanie FPS-em zeszłego roku jest BioShock, który bardziej spodoal mi sie niz nowy CoD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja z demka nie jest rewelacyjna, ale daleko jej do najgorszych misji w pełniaku (vide misja w nocy, w ktorym ostrzeliwuje się z bodajże helikoptera).

Najbardziej klimatyczną misję w codzie nazywasz "najgorszą"? :)

 

Dobra, jedną z bardziej klimatycznych, zapomniałem o Prypeci ;]

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej klimatyczną misję w codzie nazywasz "najgorszą"? :)

A słyszałeś może o czymś takim jak różne gusta?

 

Według mnie ta misja była denna i moja radość była wielka, gdy tę mękę skończyłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...