Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

HELP :|

 

Wchodze z kumplem na serva i gram okolo 10 sekund, po czym gra sie zacina na okolo 2 sekundy, czarny ekran, po czym wraca po 2 sekundach do gry, i takie zwisy (niby dlugie czarne lagi :|), wraca do pulpitu i widze takie info, i gram dalej, takie lagi mam co okolo 20 sekund :|

 

CoD4 oryginal patch 1.7

 

Vista 64x SP1

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem to samo w dead space. Update sterow pomogl.

 

 

edit

ale czy tobie pomoze nie mam pojecia :]

Heh, mialem patch'a 1.6, i zrobilem aktualizacje do 1.7, i od razu poszedlem grac, problem w tym, ze nie zrobilem resa ;), po restarcie, wszystko cacy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko chodzi mi o to że M4 i M16 w CODzie są bardzo podobne. Kiedyś kolega wziął M4 i strzelał seriami po 3 i trudno było odgadnąć że to ta broń. Dlatego mówię że ludzie być może używają M4, a koledze zdaje się że to M16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zupełnie przypadkowo znalazłem fajny niemiecki serwer.

Są nowe mapy niektóre rewelacyjne jak np.Plane czy jakoś tak.

Akcja dzieje się w samolocie pasażerskim lub potężne mapy w miastach lub fajny las dla snajperów kamperów :rolleyes:

Grają tam ludzie z jakiegoś klanu i przeważnie wieczorami.Jedyny problem to za każdym razem należy pobrac mapę,która waży średnio 40mb każda.

Tryby Dowolny lub TDM oczywiście HC:

IP

78.143.25.9:28960

No i cała kariera zaczyna się od początku.Jak komuś znudziły się stare mapy to jest co coś dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przydałoby się parę nowych mapek, bo od premiery gram na tych samych. Szczerze mówiąc nigdy nie grałem na żadnych innych. To już nie ET niestety. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie

Jaki program uzywacie do filtrowania serwerów.

Używam cały czas wbudowanego w grę. Ale zaczyna mnie denerwować brak mozliwości filtrowania serwerów po zainstalowanym patchu.

Słyszałem, że All Seeing Eye już nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, HLSW, a Game Spy Arcade to komercyjne dziadostwo z reklamami i idiotycznym działaniem.

ps

ASE nie jest już wspierane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, miał ktoś z was problemy z zainstalowaniem patcha 1.7? U mnie pojawia sie komunikat ze nie może znaleźć pliku DataCab 1 jeśli dobrze pamiętam i po takim błędzie już nie można włączyć trybu multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, miał ktoś z was problemy z zainstalowaniem patcha 1.7? U mnie pojawia sie komunikat ze nie może znaleźć pliku DataCab 1 jeśli dobrze pamiętam i po takim błędzie już nie można włączyć trybu multi.

spróbuj może ściągnąć patch z innego źródła.

ten który pobrałem i zainstalowałem miał w nazwie 1.6-.1.7

 

 

Pytanie.

Czy w opcjach wyboru rozdzielczości jest u was 1440x900?

U mnie brak takiej rozdziałki. Natywną mam 1680x1050 więc stopień w dół to 1440x900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj może ściągnąć patch z innego źródła.

ten który pobrałem i zainstalowałem miał w nazwie 1.6-.1.7

 

 

Pytanie.

Czy w opcjach wyboru rozdzielczości jest u was 1440x900?

U mnie brak takiej rozdziałki. Natywną mam 1680x1050 więc stopień w dół to 1440x900.

Ja mam ale mam 19 cali. Ustaw sobie w opcjach ekranu aby były dostępne wszystkie rozdziałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj może ściągnąć patch z innego źródła.

ten który pobrałem i zainstalowałem miał w nazwie 1.6-.1.7

Problem w tym, że pobierałem z różnych i ten sam efekt. Wcześniej miałem CoD4 zainstalowane i nie było problemów, potem robiłem re instalację Windows, po której próbowałem zainstalować ponownie CoD wtedy wyszedł ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co używają Windows7 proszę wyrazić swoją pogardę dla evenbalance (punkbuster) za ich opieszałość co powoduje problemy z trybem multiplayer w tym systemie operacyjnym.

Mozna to zrobić tutaj:

http://www.evenbalance.com/troubleticket/n...t.php?game=cod4

 

PS Skoro ATI/NVIDIA wydają sterowniki pod Win7 to dlaczego PB ma nie działać ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ;)

Oto rozwiazanie :)

Wchodzisz w rejestr, i potem wybierasz te galazie ktore masz na screenie, to akurat VISTA, a wxp masz tam pdoobnie, ale od razu chyba activision sie pokaze, klikasz cd - key i wklejasz ten na ktorym gralec, lecz przed cala operacja wytnij swoj caly profil, wejdz w coda, utworz nowe konto, potem wbij ten stary klucz, wlacz znowu cod'a, wylacz, i zmien cd - key na ten ktory kupiles :).

A najlepiej, jak olejesz swoj profil, i zagrasz od azu na 55 lvl'u, nie jest to czit, po prostu podmienienie mpdaty...

KLIK

niestety nie udalo mi sie . po ponownym wejsciu w gre kasowal moje statystyki.

w końcu sobie odpuściłem i nabijam od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...