Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne ze nie jest niezależnie od detali. Wiadome ze na 4ghz bedzie lepiej chodzić (bedzie mniej spadków) ale e2160 do gry na full wystarcza i tak (a przecież w mp zazwyczaj tworzy sie z gry legoland - czyli lecimy w dół w detalach jak tylko sie da).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jak w podpisie, gram w cod4 mp od wczoraj - świetnie się gra!:) czy są jakieś ustawienia .ini/ustawienia w grze dzięki którym gra zyska nieco fspów bez znacznego spadku jakości wyświetlanego obrazu?

 

ps. gram w roz 1920x1200.

Edytowane przez Maks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy multi nie jest na stałe "ustawione" na niektórych serwerach na stała tzn nie większą liczbę fps niż 92?

Pytam bo kiedyś kombinowałem z komendami dotyczącymi fps i pb mnie wykopał za te machloje.

Podajcie jakiś fajny serwer obojętnie jaki rodzaj byle HC z max 8 slotów.

Chyba gdzieś mi mignął kilka razy towarzysz z nickiem PPC/Jonathan chyba na Herculesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kiel797

Witam, zna ktoś mod cod4 na kamerkę z 3 osoby? Jeśli dobrze to powiedziałem, widok dowolny postaci, można obracać kamerką itp., może być w czasie replay. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zna ktoś mod cod4 na kamerkę z 3 osoby? Jeśli dobrze to powiedziałem, widok dowolny postaci, można obracać kamerką itp., może być w czasie replay. Z góry dzięki.

http://www.youtube.com/watch?v=5QgYw_Qaz54

 

Uważaj zeby nie mieć sv_cheats właczone jak bedziesz wchodził na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą na MP od około tygodnia, gra jest oryginalna... wcześniej nie było żadnego problemu. Nie działają żadne serwery oprócz jednego scrackowanego. Wychodzi "oczekiwanie na autoryzację klucza CD" dolicza do 11 i wychodzi błąd połączenia czy jakoś tak. Wcześniej wszystko było Ok, gry nikomu nie pożyczałem. POMOŻE KTOŚ???? Próbowałem wszystkiego, reinstall... format itd. Ostatnio miałem zmieniane IP i prędkość internetu, to może być przez to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączałem antyvirusa i zapore systemową, zainstalowany 1.6 i 1.7. PB mam w wersji 3.4, chyba najnowsza? Pliki które ściągnąłem do aktualizacji PB trzeba podmienić z tymi które są w folderze CoD4/pb ? Jeśli tak, to i tak nadal jest to samo. Odlicza do 11 i błąd połączenia. NIE WIEM co robić.

Edytowane przez MichalGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy multi nie jest na stałe "ustawione" na niektórych serwerach na stała tzn nie większą liczbę fps niż 92?

Pytam bo kiedyś kombinowałem z komendami dotyczącymi fps i pb mnie wykopał za te machloje.

Podajcie jakiś fajny serwer obojętnie jaki rodzaj byle HC z max 8 slotów.

Chyba gdzieś mi mignął kilka razy towarzysz z nickiem PPC/Jonathan chyba na Herculesie.

 

Ta to ja ;]

Na herculesie gram czesto, bywa tam tez Kinslayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączałem antyvirusa i zapore systemową, zainstalowany 1.6 i 1.7. PB mam w wersji 3.4, chyba najnowsza? Pliki które ściągnąłem do aktualizacji PB trzeba podmienić z tymi które są w folderze CoD4/pb ? Jeśli tak, to i tak nadal jest to samo. Odlicza do 11 i błąd połączenia. NIE WIEM co robić.

Pomoże ktoś? Edytowane przez MichalGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś?

zainstaluj gre od nowa - nie upgrade'uj swojego profilu - zrób nowy - włącz w opcjach "automatyczne pobieranie" i najpierw spróbuj wejść na serwer wyłącznie rankingowy - żaden inny - jak kopnie za pb wejdź jeszcze raz i wpisz "pb_security 0" w konsoli

jak dalej będzie źle - ściągnij pbstup.exe z linku:

http://box12.evenbalance.com/downloader/download.php

i tym upgrade'uj pb

jak dalej będzie żle to już kicha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalowałem od nowa... próbowałem pb_security 0 i też kicha. Ten twój link prowadzi do strony głównej PB więc nie wiem co ściągnąć. Próbowałem przed chwilką wejść na jakiś serwer, i wszedł jakiś public, wyszedłem z niego... zresetowałem grę, wpisałem /PB_Security 0... i ku**a OCZEKIWANIE NA AUTORYZACJĘ JE**anego klucza CD. Zapłaciłem za grę ciężko zarobione pieniądze a Activision sobie w hooja leci. Macie jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal to samo :(

w takim razie kontaktuj sie bezpośrednio z dystrybutorem gry (jeśli to polska wersja) - jak gra kupiona w sklepie i masz paragon - to maja obowiązek nawet dać nowy klucz...

http://www.lem.com.pl/kontakt.php

PS

tak na marginesie - sytuacja z autoryzacja klucza i przerywaniem połączenia to występuje czasem jak główny serwer COD4 ma awarie... co czasem sie zdarza i potem mija...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na niemieckim serwerze MDMMDS Ranked HC.

Przeważnie same nowe mapy,których nie znajdziesz nigdzie indziej.Samych map pobrałem od nich ponad 1,5gb.

Grają przeważnie starzy ludzie po 30 :wink: przeważnie po 21 godz.

Gra się dobrze z nimi.

IP

78.143.25.9:28960

 

http://www.mdmmds-fighters.de/home.html

 

Gram też na mapie Overgrown 24/7 ta sama mapa i większość tych samych graczy:

IP

78.111.230.81:28950

lub:

IP

85.131.192.90:28970

I czasami na polskich serwerach ale tam cza miećnerwy ze stali albo nie czytać tych głupot co tam wypisują.

 

Mój nick to Super_64

Edytowane przez przemn2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu grając w multi mam taki problem.

A mianowicie cały czas mam 91 fps i nagle spadek do 72 fps.

I tak co jakiś czas.Tak jakby mi brakowało pamięci i jakby gra się doładowała w ułamku sekundy bo tyle to trwa.

Jest to nie zależne od ustawień dotyczących grafiki.Jest to bardzo uciążliwe nie jest to spowodowane lagami lub kiepskim połączeniem.

Nie wiem czy CoD 5 to ten sam silnik ale tam nie mam takich mikro przycięć.

Jest na to jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam coś takiego. Wydaje mi się, że to może mieć coś wspólnego z PB, bo takie przycinki miałem też w Quake 3 jak był odpalony PB. Coś tam czasem lagował i objawiało się to przycinkami w grze. Oczywiście pingi i FPS były w normie. Odpowiedni ~30 ms / 125 FPS praktycznie na sztywno. Po wyłączeniu PB problem w ogóle nie występował. Tu w COD4 mam dość podobny efekt co wtedy. Czyli w miarę niski ping (ok 35-45) i stałe FPS czyli 60. W momencie przycinania ping nie skacze, a FPS też się nie zmienia. Oczywiście nie twierdzę, że na pewno to przez PB, COD4 u mnie laguje, ale wszystko na to wskazuje ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Nie zrozumiałeś mnie ;) Bez PB nie wejdziesz raczej na żaden serwer, bo to standardowy anty-czit. Napisałem Ci tylko, że to może powodować czasem te lagi, bo tak było u mnie. Czasem mam te przycinki. Bywa, że cały dzień bez względu na porę jak wejdę na serwer (obojętnie czy PL czy zagraniczny)

 

Albo od czasu do czasu porchupie trochę, albo wcale to nie występuję. W każdym razie dzieje się tak od 2-3 miesięcy. Wcześniej tego nie doświadczałem. Obstawiam, że to przez PB, po prostej kalkulacji. Od tego czasu (pierwszy raz jak to zauważyłem) w systemie nic nie zmieniałem. Łącze mam raczej dobre, bo inne gry w MP nie lagują. System stabilny i wydajny. Defragmentacja średnio raz na miesiąc. No i tylko w tej grze mam takie przycinki i tylko w trybie MP. SP działa płynnie cały czas.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to cholera mam identiko tak jak to opisałeś u siebie.

To pewnie jedynym ratunkiem aby sobie pograć bez tego bajeru jest gra na serwerach bez pb czyli na serwerach wiadomo jakich.Ale to odpada.

Jakiś czas temu była aktualizacja pb ale jak i przed i po dalej jest ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj zainstalowac całego COD'a od nowa. Ja to robię tak:

 

 

1. Instalujemy COD4 z płyty.

2. Ściągamy patcha 1.6 i install. -google

3. Ściągamy patcha 1.6>1.7 i oczywiście instalujemy -google

4. Na płycie z COD4 jest plik pbsvc.exe - oczywiście instalujemy.

5. Ściągamy pbsetup.exe -google

6. Uruchamiamy i akceptujemy licencje, a następnie jak pojawi sie okienko to wybieramy "Add a Game".

7. Z listy wybrać rzecz jasna COD4 (PB sam wyszuka ścieżkę do gry na naszym dysku)

8. Klikamy w Check Updates i po aktualizacji wchodzimy do gry i konfigurujemy ją wg uznania.

 

Spróbuj może pomoże. Oczywiście reinstalka raczej wiąże się z utratą statystyk, więc zaczynamy od lvl 1 i domyślnych klas. Jest to ostateczne rozwiązanie jak przycinki staną się uciążliwe. Jak dla mnie ich intensywność jest do zaakceptowania. Zwykle jest to lekkie szarpnięcie co jakąś minutę, a czasem częściej, a zwykle po paru minutach ustaje. Ja już do tego przywykłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...